Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
24. nov 2010

@nanuskal na to byt nastvana mas plny narok, me to mrzi s tebou. takto si to telo pohrava .... ☹((( tak drzim palce, at co nejdriv dorazi a hlavne at mudra neco vymysli!!!

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice Ďakujem Rituš...večer bude asi plač do vankúša za všetku nespravodlivosť 😀 😀 ale hádam už zajtra bude lepšie...
Ako som hovorila, očakávala som ten výsledok ale aj tak zabolel... ☹
Lebo aj keď si predstavím, že hormóny mám v poriadku, tak potom neviem akú to má príčinu všetko...a ŠTVE MA TO !!!

baru7
24. nov 2010

@vecernice
@nanuskal taky si říkám, že to není samou sebou a nějaký důvod to mít musí....že jsou tak dlouhé ty cykly..

vecernice
24. nov 2010

@nanuskal ja vim, Nadi. jen si poplac, ale zitra te tu uz budem zas vitat s usmevem.
ono ty tvoje vajicka si davaj na cas s dozravanim. myslim, ze to jde pripadne prave upravit clostikem, pak by narostly rychleji, ale uvidime co mudra...

baru7
24. nov 2010

@nanuskal jojo...jak píše Rituš, poplač si, zanadávej, zařvi...prostě cokoli budeš mít chuť...něldy je třeba to ventilovat..jakkoli 😉

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice @baru7 Baby ďakujem, ste fakt úžasné 🙂 😉
Možno len spracem nejakú poriadnu čokoládku a bude dobre....no uvidíme 😀

baru7
24. nov 2010

@nanuskal hlasuju pro čokoládku 🙂 za odměnu...

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 Za vytrvalosť 😀 😀

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 Mám doma 7 balíkov saloniek Milka 😀 😀 dneska asi padne niektorý 😀

baru7
24. nov 2010

@nanuskal to asi padne...ale ty si můžeš sem tam nějakou tu čokoládku dovolit, takže OK 😉 děvčata...já jedu poctivě režim...ať jsem do šatů krásná 🙂

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 Baru, ja som si tiež zaviedla režim papania viackrát denne a menej...tažke každé 3 hodinky papám a takému, že sladkosti sa snažím vyhýbať...hoci v nedeľu som si urobila palacinky...sem tam neodolám....
Ale ty vyzeráš super v tých šaťulkách a mám pocit z tých fotiek, že si schudnutá...to som ti už aj včera chcela napísať... 😉

vecernice
24. nov 2010

@baru7 ja taky chtela do satu zhubnout, ale jak prijde jaro, tak pribiram, takze jsem mela dve kila nahore. asi mi chybel spravny stres ze svatby 😀

baru7
24. nov 2010

@nanuskal 😅 no asi už se mi něco podařilo dát dolů a hlavně ty šaty fakt super zeštíhlují...ale teď dodržujem s mamkou režim obě dvě, poctivě zapisujem do počítače, ten nám to vyhodnocuje, zda to děláme dobře nebo ne...a to jde hned lépe...taky se snažím dodržovat malé porce častěji a díky tomu ani nemám chuť na sladké a jiné hříšky...ale je to i hodně o tom, že jsem teď v pohodě, kdybych měla stres, tak by se mi to asi těžko dodržovalo a sem tam by mi to ujelo s tím sladkým třeba...

@vecernice obávám se, že i mně bude stres ze svatby chybět.... 😀

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice @baru7 hehe...ja som chcela tiež do šiat schudnúť...a nepodarilo sa...až som 3 dni pred svadbou skončila chorá na silných antibiotikách a tie mi dali 2kg dole 😀 😀 až mi boli šaťulky voľné 😀 😀

baru7
24. nov 2010

@nanuskal juj...nemocná na svatbu...to byl teda pech.. 😖 já myslím, že ty hubnoucí plány před svatbou má asi každá...ale jedna kolegyně z práce tedy zhubla krásně...a stačilo jí, aby přestala jíst po obídku ke kávičče sladkosti a večer nejedla s manželem teplé večeře a bylo....

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 Môj manžel si tiež pekne upravil stravu a tiež schudol...dával si pozor čo papá a koľko a išlo to ....
Ale teraz tá motivácia už nie je taká 😀 😀 😀 😀

baru7
24. nov 2010

@nanuskal motivace je hodně důležitá... 😉 mně tedy hodně pomáhá ten počítač, že to vyhodnocuje..jsem si myslela jak nejím zdravě, ale měla jsem hodně vysoký příjem sacharidů a zase příliš málo bílkovin...a taky jedla nepravidelně..a v tom to bylo...

vecernice
24. nov 2010

@baru7 nemas to pres flora.cz ? chvili jsem to taky zkousela, ale nejak m to nebavilo 😀

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 @vecernice Tak pošli link 😉 Mňa čakajú budúci rok 2 svadby, dve 40-tky a jedna 50-tka...všetko veľké oslavy.... 🙂 musím byť pekná do šaťuliek 😀

baru7
24. nov 2010

@vecernice
@nanuskal je to stobklub.cz a zatím mě to baví 🙂

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 Díky díky, mrknem na to 😉

Baby, lúčim sa s vami, papa 🙂 a ešte raz ďakujem za dnešný deň 🙂

baru7
24. nov 2010

@nanuskal papa, sluníčko a nesmutni 🙂 všechno má svůj čas a musí to nazrát 🙂

vecernice
24. nov 2010

@nanuskal ty budes pekna do satulek s takovym kulatym briskem 🙂
hezky den holky 🙂

baru7
24. nov 2010

@vecernice taky krásný den...a papa zítra zde 🙂

nanuskal
25. nov 2010

Bré ránko dievčatá, tak dnes je to tu 🙂 dnes určite MS príde...klesla mi teplota z 36,8 na 36,5... 😀 😀 😀
PS: a včera som sa obišla aj bez čokoládky 😀 😀

baru7
25. nov 2010

@nanuskal dobré ráníčko 🙂 šikulka, žes ovládla chutě 🙂 a je taky fajn, že se MS přestala toulat a doufám, že je to jedna z posledních....včera jsem byla na večeři se svou gynekoložkou a dermatoložkou 😀 tak se obě shodly, že pokud jdu do nové práce, vím, že před svatbou se tím pádem o mimi snažit nebudeme a trápí mě hrozně špatná pleť, kterou bych chtela do svatby spravit, ať jsem krásná, tak si mám dát antikoncepci....a asi to tak udělám. Na ten cca půlrok to není tak šílené a po anti se mi vždy cyklus rozjel sám od sebe hned pravidelně, tak ať nemám depky z té pleti...protože teď jsem fakt šíleně olezlá a nic na to nezabírá... 😒

nanuskal
25. nov 2010

@baru7 Ahoj Baru, včera som bola tak nejak nervozna z toho všetkého a keď som prišla domov a zjedla som večeru, tak mi zostalo zle ☹ tak som si išla radšej ľahnúť a na čokoládku ani pomyslenie...pozrela som si zopár programov, pri ktorých som si poplakala a dnes ráno sa asi uľútostila teplotka a klesla a teraz už prišla aj MS 🙂
Takže pohodka 😀
Dnes ráno som sa vážila a mám 1kg dole 🙂 stačí sa len pravidelne stravovať, fakt to funguje 🙂

Baru, keď si taká nešťastná a fakt nič nepomáha a nemáš problém s antikoncepciou, tak by som asi na tvojom mieste tiež do toho išla... 😉 Dúfam, že zaberie 😉

baru7
25. nov 2010

@nanuskal zlatíčko..tak to jsi byla taková lítostivá i z té menstruace, já to tak taky mám, když ji mám dostat...i Martin už to na mě bezpěčně pozná 🙂

ta pravidlená strava je výborná....hlavně se skvěle cítím 🙂

anti určitě zabere, když jsem ji brala, měla jsem pleť jako dětskou prdelku....nejhorší jsou ta záda, ramena a dekolt...mám akné i na krku...no hrůza ☹ a to jediné bude z šatů vidět, takže to asi tak pořeším...

nanuskal
25. nov 2010

@baru7 No asi to tak bude... 🙂 hoci ja sa niekedy rozcítim aj na Animal planet 😀 to je môj program 😀 😀
Ale tak včera to už bolo hrozné so mnou... 😀

baru7
25. nov 2010

@nanuskal animal planet je občas hodně dojemná, náhodou 😉 však včera to bylo jedno s druhým, tak se to tak nasbíralo a potřebovalo to někudy vypustit...hlavně, že dnes už je lépe..přesně jak psala Rituš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre