Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
2. dec 2010

ahoj holky, tak vcera jsem se hodila do klidu, ale dnes je krve zase vic ☹ ja uz nevim, co mam delat .....

nanuskal
2. dec 2010

@vecernice Rituš, ak si si neni istá ale veľmi z toho mimo, choď k Dr. .... takto sa iba nervačíš a to ti teda nepridáva a ani bábätkám ☹

vecernice
2. dec 2010

@nanuskal ja byla uz vcera klidnejsi, jenze dnes to bylo vic ☹ zitra jdu k jine doktorce na NT utz, tak snad se na me koukne....

nanuskal
2. dec 2010

@vecernice Tak skús sa aj jej nestranne spýtať, či to môže byť v poriadku podľa nej 😉
Ritušík, kľud moja 😉

baru7
2. dec 2010

Ahoj holky......

zdravím ze Sibiře...včera nám tady nejezdily hodinu tramvaje ani busy, ségra jela Pendolinem do Phy a dojela jen do Olmika...tak se vrátila do Ovy...tento výlet jí zabral 5,5 hodiny.... 😀

Ale teď nám i svítí sluníčko, tak je nádherně....

@petap je fajn, že je všechno fajn...mně už je taky lépe...zvládla jsem to Algifenem 😉

@vecernice s tebou to asi bude jak s tou mojí nej kámoškou...krvácí a je všechno v pořádku....na poslední kontrole jí zjistili, že má nízko placentu, tak to bude asi tím...snad se brzy vysvětlí příčina a budeš mít klidné spaní.

@nanuskal snehulienka je anděl???

vecernice
2. dec 2010

@baru7 Baru, jdyz bych vedela pricinu, tak jsem taky klidnejsi, ono to muze byt fakt otu placentou. nejhorsi je, ze clovek vubec nevi, co se tam deje ☹

baru7
2. dec 2010

@vecernice no to je na palici...snad už ti něco řeknou...chjo....

nanuskal
2. dec 2010

@baru7 Hej hej...u nás namiesto anjelika chodí s Mikulášom Snehulienka 😀 😀 😀 Neviem prečo.... ale tak čo už 😀

@vecernice Rituuuuuuuuuuuš....daj tam už aj nejakého krajšieho smajlíka 😉 všetko bude v poriadku, uvidíš....to by tvoj lekár nebol taký kľudný, keby tam bol nejaký problém 😉

vecernice
2. dec 2010

@nanuskal ale on o tom nevi 😀 on vi jen o tom jednom zakrvaceni 😉

nanuskal
2. dec 2010

@vecernice Zajtra ti snáď tá doktorka niečo múdre na ukľudnenie povie 😉 a ak nie, tak volaj svojmu 😉

vecernice
2. dec 2010

@nanuskal muj je tam jen dnes pak az v pondeli ....

baru7
2. dec 2010

@vecernice tak volej teď hned...však od toho ho máš...co se budeš furt stresovat...já furt říkám, že dokud nejde o život, jde o ho...... a tady jde o životy tři...takže volej....

vecernice
2. dec 2010

@baru7 e tam az opdoledne, takze vaham, ze mu zavolam. ale stejne mi asi nic nerekne ...

nanuskal
2. dec 2010

@vecernice Rituš, žiadne váhanie, na náš príkaz volaj !!!!! 🙂

baru7
2. dec 2010

@vecernice
@nanuskal tak, tak...volat....i kdyby ti jen měl říct, že to nic není....raději pětkrát zkontrolovat, než jednou zanedbat....

vecernice
2. dec 2010

@baru7 ja uz mu volala v pondeli 😀 no asi cinknu, zitra jdu na to NT do stejny ordinace, jen k jine doktorce, tak se ho zeptam, zda me ona prozkouma pricinu krvaceni ...

baru7
2. dec 2010

@vecernice a co říkal v to pondělí???

vecernice
2. dec 2010

@baru7 ze mam panikarit jen kdyz to bude silnejsi nez ms. a tri dny lezet. ale to predpokladal, ze to asi behem tech tri dnu prejde ...

baru7
2. dec 2010

@vecernice a je to silnější než MS??? Z tebe to též leze jak z chlupaté deky 😀

nanuskal
2. dec 2010

@baru7 @vecernice Tiež som to chcela napísať 😀 😀 😀 😀

vecernice
2. dec 2010

😀 neni 😀 je to rano jednorazove pri prvnim curani bud jen krev na papire (to bylo vcera, to uz jsem byla ochotna akceptovat jak standard). dnes to ale ze me i kapalo ..... tak dvoje curani od te doby pospinuju ....

baru7
2. dec 2010

@vecernice to může být klidně jen z čípku.....já mám třeba to ektropium - přerůstá mi dělažní sliznice přes čípek a tak je křehčí a lze očekávat, že v těhotenství to bude dělat přesně tuto paseku...sliznice je více, je hodně prokrvená....a moje dr. říkala, že to má každá druhá....

vecernice
2. dec 2010

@baru7 ja vim, moznych vysvetleni je vice. proto nechci zbytecne plasit a volat mu obden ....
no pokud bych mela jistotu, ze ta druha doktorka me pri NT i vysetri, tak bych to nechala na zitra .... ono se to pres den vzdy trochu uklidni

baru7
2. dec 2010

@vecernice já myslím, že jeden třicetivteřinový hovor doktorovi neublíží a tobě pomůže 😉

vecernice
2. dec 2010

jinak holky, meho doktora proste me krvaceni nerozhodi 😉 ted jsem mu volala, popsala mnozstvi a barvu 😀 a on rekl, ze musim vydrzet s nervama, a mam teda i nadale absolutni klid na luzku. a zitra ze me doktorka normalne i vysetri. takz uvidime 🙂 rikal, ze nema cenu dnes se tam hnat, kdyz jdu stejne zitra.

baru7
2. dec 2010

@vecernice no tak vidíš...asi to nic nebude..teda určitě 🙂 ...jsou to nervy, já vím, ale určitě to dopadne dobře 😉

vecernice
2. dec 2010

@baru7 no zitra po kontrole budu na chvili klidnejsi 😀 ale jak dlouho mi klid vydrzi, to nevim 😉

baru7
2. dec 2010

@vecernice ja doufám, že ti vydrží ještě cca 27 týdnů 😀

vecernice
2. dec 2010

@baru7 me by stacilo tak jeste neco okolo 20, to uz by mely byt pripraveny k vylodeni 😀

baru7
2. dec 2010

@vecernice no..necháme je pořádně dopéct, ne 🙂 tak do toho 38.tt 🙂 to dáš 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre