Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

krisruska
25. feb 2010

Inak môže byť ovulácia nepravidelná, že vždy v iný deň cyklu?

vecernice
25. feb 2010

kris - a mas tedy grafik na fertility friend nebo ne?

jinak ovu se pozna podle teplotniho vzestupu, ktery se aspon po tri dny musi udrzet vys nez v predchazejicich sesti. dle teplot na mym grafu jeste ovu nebyla, ani ovu testy ji nepotvrdily. kolikaty si DC? a pouzivas ovu testy?

tinkapn
25. feb 2010

Ahojte, prepacte, ze som tu nebola, ale bola som na chvilku vonku, tomu slniecku sa neda odolat 😀

Vecernice - akoto, ze slabnu, to nie je fer ☹ Aj mne je z toho smutno... Ale ona isto pride, len si dava teda nacas 😖 A ako cizu vravi, este budes mat vianocne mimčo 😵 😉

Babe, ahoj, vitaj moja 😉 Ja mam tiez digitalny teplomer tak ako cizu, ale kazdemu vyhovuje iny 😉

Cizu - vitaj 😉 Tak to je veru super, ze to vsetko hradi poistovna 😉 Mozes kupit nieco sebe, alebo drahemu, alebo aj nieco pre babo - nejaky talisman, aby sa co najskor podarilo 😉 😵

vecernice
25. feb 2010

kris - pokud by byly vyrovnane hormony, tak by mela byt vicemene pravidelna. ale ja ji mivam poruznu, asi dle davkovani a jeji nalady a ochoty dorazit 😉

tin - vianocne naozaj nebude 😉 lebo my nechceme 😀 takze az pak v dubnu, to znamena takovy palicaty kozoroh .-D

krisruska
25. feb 2010

Nie, graf nemám na fertility friend, ako vravím, neviem sa tam pohybovať! Ovu testy nepoužívam, kúpila som si len taký mikrospok na určenie ovulácie, ale už som ho prestala používať, pretože mi v posledný mesiac ukazovalo, že má ovuláciu skoro 2 týždne. A nemám ani veľkú dôveru v tieto testy! Teraz som v 7. dc

tinkapn
25. feb 2010

Vecernice - tak ako chces 😉 Bude teda v aprili/dubnu a bude to kozoroh alebo kozorožka? 😀 😵
idem upratat obyvacku, tak zatial sa mi majte, papa 😵

vecernice
25. feb 2010

kris - a jak mivas dlouhe cykly?

cizu
25. feb 2010

Večernice: hele, hele, co máš proti kozorohům? My jsme doma s manžou oba a není to zas takový problém🙂))
Ale bacha ještě na duben, to se pořád může narodit kozoroh - to vychází prosinec/leden🙂
Tin: babetku nic kupovat nebudeme, to jsem se zařekla a jestli se to někdy podaří, tak do 20tt nekoupím ani dudlík. Z minula mám doma už nějaké oblečení těhu (no sice to snad ještě někdy použiju) a kojící polštář - ten pak doporučuju, je super........ale i toto se mě schovávalo s těžkým srdíčkem...ono nikdy nevíš a pak je to "na bednu"._(

vecernice
25. feb 2010

cizu - mamka je kozoroh 😀 a par mych kamosu 😉 ono prasteny strelec (bratr) je horsi 😀 jinak to nejak moc neresim. a me s ohledem na delku cyklu apod. by to vychazelo na 2. pulku ledna 😉
ale coz, vsak uvidime, hlavne at nejaky. a na to to chce tu ovulku 😀 kdybych jen tusila, jak ji prilakat 😉

cizu
25. feb 2010

Večernice: jj, já ji taky prosila, přemlouvala, lákala na sladké, chtěla uplácet apod a ona je asi zásadová, na nic neslyší...a je to pěkná potvora 😀

vecernice
25. feb 2010

vid? ale vsak mi na ni vyzrajem. kazdy se da koupit 😀 jak se tak rika, je to jen otazka ceny 😀 tak ovu, za kolik? 😉

vecernice
25. feb 2010

fuj, takova hrubka mi ujela 😨 my na ni vyzrajem 😉

cizu
25. feb 2010

No já jdu teď do útlumu...budu sice měřit, ale musím čekat, co se za ten měsíc stane a za 4 týdny hurá za MUDrou, ať poradí a něco už vymyslí....takhle to dál nejde 😉
Jo a přemýšlím, že asi na jaro - léto zajdu zase na KET, abysme tam ty naše mrazáčky nenechali.......to je radši minu než aby tam zestárlil...pravděpodobnost je malá, ale proč to nevyužit,ne? 😉

tinkapn
25. feb 2010

Tak uz som tu, uz som doupratovala, aspon budem mat zajtra pokoj 😉
Vecernice - aj ja som prasteny strelec 😀 😀 😀

vecernice
25. feb 2010

jeee holky, to jsme se tu pekne sesly vsechny narozene v zime co? no to nam urco prinese stesti😉
ja zas zazdila praci, a brouzdala po netu, a usnesla se, ze ovu opravdu dorazi, a zitra ci pozitri bude test pozitivni 🙂

cizu
25. feb 2010

Je več: ty jsi taky zimní ptáče? (asi teda spíš sněhulák🙂))
Holky, jak jsem byla u Dr., tak tam byl leták na SARAPIS MENSIS, který je na úpravu cyklu, tak nevím, má to smysl, nemá to smysl.....☹
Já si dnes jedu spravit náladu do Baumaxu, mám poukázku - slevu na 15%, tak si jdu koupit nové muškáty na balkón, nějakou zeminu a taky nějaké to hnojivo.....tak si nějak zkulturním byteček.....a trochu si večer rovnou zazahradničím 😀 , už se těším...páč i když ovu nepříjde, tak jaro je přece za dveřmi...a to doufám, že teda jako příjde!

vecernice
25. feb 2010

ja jsem vodnar jak vysitej, neboli unorova 😉
a na sazeni se taky chystame, uz se tesim! jen si musime enjvprave nasi novou zahradku naplanovat 😀

tinkapn
25. feb 2010

Nooo, veru, sme take zimne zienky 😀
Cizu - sarapis, neviem, ja som mala na upravu Femigard a pomohol 😉 ja som skor na take prirodne lieciva a ked to nezaberie, tak potom aj hormony 😖
Nooo, ten Baumax ti zavidim, musime sa tam aj my uz niekedy vybrat, uz sa tam chystame sto rokov 🙂
Tak si to uzi, ved presne, jar je tu co nevidiet 😉

cizu
25. feb 2010

No mě ten Femigard nepomohl, ale ten Sarapis to by neměly taky být hormony, to by pak nebylo bez předpisu (si teda myslím).
Holky, já mám dneska takový KOPR v práci, to snad není ani možné, už ať jdu domů, já se dneska vidím už úplně někde jinde a ne u PC v práci._(
No a k plánování - taky musím sednout na chytré knížky a vymyslet, co uděláme se zahrádkou na chaloupce - snad teda ale něco určitě.. 😀

tinkapn
25. feb 2010

Ahaaa, ja som si myslela, ze sarapis je s nejakymi hormonmi... tak ked je to bez predpisu, tak je asi bez hormonov 😉 Cizu a do kedy si v praci? Chod uz domov 😉 😀

tinkapn
25. feb 2010

Cizu - nasla som ti nieco:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
😉 Skus mrknut 🙂

babe19
autor
25. feb 2010

sorry dievčatá,ze som sem naskočila len tak narychlo,ale dnes som nemala nejak cas :(
takze aj taky aj taky teplomer je dobry. ja mam zatial ortutovy,ale myslim,ze je nejak pokazeny,hihi
uz som 25 DC a stále ziadne dve ciarky,tym viac ma boli brusko .

tinkapn
25. feb 2010

Babe, to nevadi, hlavne, ze si tu 😉 Ja zase tak zajtra nebudem mat cas konikovat s vami :(
ja som spokojna s tym digitalnym, rano ho len vlozim a ked je zmerane, tak zacne pipat a aj ma to prebudi, lebo ja som schopna hned zaspat 😀
a co robkate takto vecer? ci nie ste tu? 🙂

cizu
26. feb 2010

Dobré ránko kočky, tak se máte, vyspané do růžova?
Já jsem si včera zahrála na zahradníka, mám zasazené muškáty v truhlíkách a dnes ráno jsem vstávala s perfektní náladou, protože mě vzbudili ptáčci....takže, že by jaro? 😀 I když je trošku zataženo, ale je krásně teplo. Tak snad tentokrát ta předpověď nevýjde.
A dnešní teplota? Je stejně nahoře jako včera, tzn. pokud by tak zůstala i zítra a neměla bych ve FF nastavené neg. ovu testy, tak by mě to vyznačilo ovulaci...ale ta asi určitě nepříjde (asi když byli nasazené progesterony, tak ona nemá vůli aby vůbec proběhla - ona potřebuje ten druhy🙂),ale tu MS bych brala...už ani nevím, jaké to je...moje poslední byla 7.9.09:-(

vecernice
26. feb 2010

ahoj holciny 🙂

cizu - ff vyznaci ovu i pres negativni ovu testy, sice carkovane, ale ukazuje. tak je tomu i v mem pripade, ale ja mu neverim. vecer jsem zkusila jeste jeden testik, a prisel mi o krapet silnejsi nez ten odpoledni. takze dnes testuju jako o zivot a chci tam videt kolecne nejakou rovnobezku 😉

cizu
26. feb 2010

Večernice: a dáváš tam i ten utrogestan jako progesteron? Já když ho tam nechám, tak tam ovu nenaskočí, zkoušela jsem si dát na zítra taky vysokou teplotu a když vyhodím ovu testy a ten progesteron, tak je ovu jako blázen......když tam nechám ty ovu testy, tak je čára přerušovaná, když tam nechám P, tak není nic...asi to má na to hodně vliv☹

vecernice
26. feb 2010

no progesteron obecne zvysuje teplotu, ma se samovolne uvolnovat po ovulaci, kdyz je ho nedostatek nasazuje se utros nebo duphaston. proto je pal ff skepticky. ale ovu nekdy vyznaci i pres utros (viz me grafy v albu). ja tam utros davam jako P, ale tento cyklus jsem si posunula davkovani az po ovu. ja se ji totiz urcite dockam co nevidet, a nechci to mit zkresleny 😀 blazen, vid? 😉

cizu
26. feb 2010

Tak to je mě pak jasné🙂)
A nejsi blázen...tak na druhou stranu...už čekáme hodně dlouho, tak to jednou ten cyklus nepoloží...já jsem tak čekala ten můj dlouhý po revizi (a mohl za to i nedostupnost mého dr🙂))) A vím, že tam asi něco proběhlo...a tím, že mě řekl, že mám nízkou děložní sliznici by možná i vysvětlovalo, proč ta MS nebyla,nebo ne? Proč mě napadá tolik věcí, až když vylezu z ordinace🙂

vecernice
26. feb 2010

cizu - ja mam to samy. k doktorovi si rovnou pisu seznam otazek 😀 on neni zrovna prsitupny, a nema uplne rad tyhle zvidavy zensky co prolezly net a chteji vsemu rozumet 😀 posledne mi rikal, ze kdybych byla hloupa, tak uz jsem tehotna 😀
uvidime, zkusim si to trochu upravit, za chvili jdu zkusit dnesni prvni test. vim, ze by asi stacil jeden za den, ale tech par korun pro klid moji duse 😉 za to stoji 🙂

vecernice
26. feb 2010

tak uz cekam cekam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre