Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
21. feb 2011

@baru7 Pozerám, že sa ti páčia kvietky do vlasov 🙂 ja som mala tiež a vyzerá to veľmi jemne a romanticky 😉

baru7
21. feb 2011

@nanuskal jojo...zive kvetinky by se mi libily...akorat si rikam, ze to nechci prekombinovat, takze asi nebude zavoj, jen nejaky jednoduchy uces s kvetinami 🙂

nanuskal
21. feb 2011

@baru7 Napríklad...ja som mala aj aj....kvetinky boli skované síce pod závojom...ale na fotenie som si ho dala dole a spravili sme aj také fotky....
A aké kvietky by si chcela?

baru7
21. feb 2011

@nanuskal zrovna jsem koukala na facebook...tys mela ale zavoj sladeny s saty..k mym satum zavoj nemaji...kdyby meli, tak asi nevaham, bylo by to stylove jednotne...navic chci spise uces, ke kteremu se zavoj nejspis nebude hodit. Musim se domluvit s kadernici...rikala, ze zavoj spise k princezne a romaticky look bez zavoje...a ja bych chtela spise tu romantiku 😉 zatim jsou v planu bile ruze s levanduli...pokud u kamaradky na zahrade vykvete levandule...jinak se vybere jina fialkova kyticka k tem bilym ruzim....

nanuskal
21. feb 2011

@baru7 Ja si inak myslím, že ty máš tak nádherné tie šaty a bohaté, že netreba k nim závoj...myslím, že krásny účes s kvietkami bude úplne super 😉

baru7
21. feb 2011

@nanuskal prave, prave...tve saticky byly takove jednodussi, cista linie...k nim se ten zavoj hodil skvele...proto si myslim, ze ty me saty uz nepotrebuji doplnit zavojem

nanuskal
21. feb 2011

@baru7 Bude to paráda...už sa teším na fotečky 😉 😵 😵 😵

baru7
21. feb 2011

@nanuskal to ja taky...na fotky, video..a vubec, co bude zenich rikat, az me uvidi 😉

petap1
21. feb 2011

Dobré ranko 🙂

Baru: Tedy to bude nádhera..kytičky ve vlasech a bílo fialová kytička 😀 Aby to ženich rozdýchal až tě uvidí 😀

Nanuskal: Já jsem lítala jak fretka..manža měl narozky 🙂
Vše dopadlo dobře a v neděli jsme na chaloupce jen odpočívali 😀
A jak ty ? Už máš ty antibiotika ?

Jinak na Diabetologii jsem dopadla dobře a zatím tu moč řešit nebudeme...ona je někdy negativní a někdy poz. to prý neva..takže pokračuji v nastaveném příjmu v malých dávkách a častěji 🙂 Dnes jdu na KO na gynd. tak jsem zvědavá jestli se domluvíme na ten UZ v 30tt...to by nám měl říct kolik měříme a vážíme 🙂 To tvrdnutí břicha už mi taky polevilo, asi to bylo k tomu, že mi zase povyrostlo břucho 😀

baru7
21. feb 2011

@petap1 ooo..dekuji za kompliment....zenich je takovy srandista, furt blbinky, blbinky..tak bych byla rada, kdyby na chvili ztratil rec a ten svuj vecny humor....ale to se nejspis nestane a dockam se velmi vtipneho komentare 😀
super, ze u tebe jsou same dobre zpravy....mam kamosku taky ve 30.tt...uz to mate za par, holky 😉

nanuskal
21. feb 2011

@petap1 No dúfam, že utz bude a možno nás aj obšťastníš nejakou tou foto 😀 😵
No teraz ti pupík bude rásť závratnou rýchlosťou 😀 ale to je super, lebo fakt to už máte za pár 😀 😵

No ja som nakoniec išla k tej lekárke pre tie antibiotiká, už mám aj polovicu vybratú...takže ešte bojujem do štvrtka s nimi...
Som sa tak rozhodla, lebo keby som išla zase k nejakému lekárovi, zase kým by mi zobrali moč, zase rozbor...a čaknie...mňa to už vážne nebaví, lebo toto sa ťahá už od novembra...a už toho mám fakt dosť...
Tak dúfam, že zaberú a už bude všetko v poriadku...

@baru7 Neboj, on onemie 😉 Môj manžel s otvorenými ústami - s nemím úžasom pozeral na mňa 😀

baru7
21. feb 2011

@nanuskal to muselo byt moc hezke 😉

nanuskal
21. feb 2011

@baru7 Neboj, aj u teba bude 😀
Bolo to krásne, len on zrovna prišiel vtedy, keď som volala s fotografkou a dohadovali sme sa, kam sa pôjdeme fotiť, lebo celý týždeň bolo zlé počasie, tak sme sa dohodli, že si zavoláme a podľa aktuálneho počasia sa rozhodneme, či interiér alebo exteriér...tak preto som si tú chvíľku neužila....

baru7
21. feb 2011

@nanuskal ale zase te mohl nerusene pozorovat, aniz by sis to uvedomila...to je taky hezke 😉

vecernice
21. feb 2011

@nanuskal - narozky super, takove poklidne, dostala jsem krasne kytice a darecky 😉 bnové srdíčko na krk, páč to první od muže jsem ztratila ☹ a byly tu obě rodiny, takže pohoda 🙂

@baru7 juj, omrknu album, jak pokračují přípravy 🙂 2.7. na tebe budeme se žížalkama myslet!!!!! budeš krásná nevěsta 🙂

@petap1 super, že diabetologie dopadla dobře!!!! jinak mě bříško taky občas ztvrdne, ale asi ne moc často. mám od doktorky Magnosolv, ještě jsem si koupila nějaký volně rpodejný hořčík v lékárně 😉 a jinak, když tvrdne, tak šup na gauč, nožky nahoru a odpočívat 😉 mě jinak čeká OGTT zítra ☹ moc se netěším. doufám, že výsledky budou rychle a budou dobré 😀

a dnes vyrazím plavat 🙂 záda cítím, tak začnu něco dělat 🙂

baru7
21. feb 2011

@vecernice plavani je super vec...muj nejoblibenejsi pohyb 🙂

vecernice
21. feb 2011

@baru7 no na tu studenou vodu se netesim 😀 ale jinak jsem plavavala rada, ale to jsem mela jeste kondicku 😀 ted se zadycham, i kdyz mluvim 😀 a do plavek se do jednodilnych nevlezu, a z dvoudilnych mam skoro prsa venku 😀

jo holky a na narozky jsem objednala zizalkam vozitko 😉 DorJan Sport Twin v barve DS3 146 🙂 do mesice bude doma 🙂

petap1
21. feb 2011

baru: No já myslím, že tu řeč ztratí a rozklepou se mu kolena 😀 JJ ještě u mě musí Evka vydržet do dubna a pak už je mi to jedno 😀

nanuskal: JJ pupík zase poskočil a asi to teď tak bude...zatím mi moc nepřekáží, tak klidně ještě může povyrůst 😀
Máš recht...už jen do čtvrtka a budeš to mít za sebou...budu držet palečky, aby tu bakterii zlikvidovali 🙂

vecernice: JJ když tvrdne tak šupajdím do klidu 🙂 Doufám, že dnes na KO bude vše OK a to tvrdnutí je pouze příprava dělohy na pozdější porod 🙂 Neboj cukr dopadne dobře..u nás je to dědičné, ale ty se nemusíš bát 🙂
Plavat jsem taky chtěla, ale ze začátku to nešlo a teď už asi nepůjdu...abych si ještě nazávěr nevykoledovala nějakou Mykózu 😅 Jinak u mě záda vcelku dobrý, myslela jsem, že to bude horší...jenže ty nosíš dvě žížalky a to dá zabrat 🙂
Jsem na ten váš kočárek zvědavá...ten Dorjan má opravdu moc hezké kočárky pro dvojčátka 🙂 U nás to bude ve čtvrtek 2 týdny od objednání, tak jsem zvědavá kdy se ozvou, že si pro něj máme dojet 🙂

petap1
21. feb 2011

vecernice: Jinak samozřejmě dodatečně vše nej nej...hlavně zdravíčko tobě i žížalkám 😀

baru7
21. feb 2011

@vecernice erotika na bazene 😀 😎 😀 devcatka..ja se na chvili vzdalim..pujdu pouklizet 😉

vecernice
21. feb 2011

@petap1 dekuju 🙂¨
no ja kvuli mykozam mam preventivne nejake cipky, doktor je opatrny. takze v kombinaci s cipky mam bazen povoleny 😉 ale nepovolil mi tehotenske cviceni na balonu 😀

@baru7 no bude to prca, pak povypravim 😉

nanuskal
21. feb 2011

@vecernice Ahoj Rituš, tak to je super, že máš plávanie povolené...tiež som si myslela, že kvôli tým mykozam...ale keď to máš takto poistené, nie je čo riešiť...som zvedavá aké dojmy budeš mať 😉
A kvôli čomu máš zakázané cvičenie na lopte? môže to vyvolať pôrod? alebo je to moc namáhavé?

vecernice
21. feb 2011

@nanuskal ja nevim, na to mi rekl, ze nemam normalni tehotenstvi, a nebudu nidke poskakovat, to at radsi chodim plavat 😀 ja se v nem nevyznam 😀

nanuskal
21. feb 2011

@vecernice 😀 a ja by som si myslela, že to plávanie ti skôr zakáže 😀 😀 😀
Človek fakt nikdy nevie 😀 😝

vecernice
21. feb 2011

@nanuskal to ja taky, na to jsem se radsi ani nechtela ptat 😀
ale zakazal mi sex 😀 jak jinak. ze pry na co, kdyz uz jsem tehotna 😀 😀 😀 ale misto toho jsem ho ukecala na utz prsiti kontrolu, ze radsi mi udela utz nez povoli sex. to jsou ksefty, vid? 😉

nanuskal
21. feb 2011

@vecernice Tak to máš akého kšeftovacieho doktora 😀 😀 😀 😀 Vyjednávať sex za utz...no toto 😀
Ale dosť ťažké rozhodovanie, čooooo??? 😀 😀 😝

petap1
21. feb 2011

vecernice: Tak to ju...hlavně že máš ty čípky 🙂 No nám teď na předporodním kurzu ukazovala uvolňovací cviky na míči, ale k porodu 🙂 ..tak asi aby jsi taky žížalky nestřepala moc dolu a nechtěli pak ven 😀

vecernice
21. feb 2011

@petap1 nene zatim zadne vylodovani povolene nemaji 😉 msui vydrzet nejmin do 22.5. nebot manza chce blizence 😀

@nanuskal no ja tam vyprskla smichy a chechtali jsme se s dotkorem oba 🙂 tomu rikam ksefty 😉 ale aspon udela utz navic 😀

petap1
21. feb 2011

vecernice: Tak to je tedy dobrý obchod..sex za UZ 😀 😀 Oni si ty manžové myslí, že si prckové nechají poroučet 🙂 Ten můj si myslí (by chtěl), že se Evka narodí 30.4. na čarodějnice...myslím, že jim ještě prckové ukáží kdo je tu pánem 😀

vecernice
21. feb 2011

@petap1 jojo jsem zvedava, kdo je vetsi palicak, zda manza ci zizalky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre