Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
5. apr 2011

@vecernice Jaj taaaaaaaaak...odivujem vašu trpezlivosť 🙂 ja by som to asi nevydržala nevedieť...ale ktovie 😀 🙂

Ja som si nasadila ten Sarapis, beriem ho 3krát denne do stredy a potom ďalších 10dní 2krát denne a potom už len jednu denne....dnes som 11DC a začal mi plodný hlien, tak to tak vyzerá, že ovu bude skoro...ktovie, možno už aj zaberá 🙂

vecernice
5. apr 2011

@nanuskal ono je to kouzelny, ja bych si prisla osizena, kdybych uz vedela, co jsou zac 🙂
a Sarapis ocividne zabira 🙂 ale manza zas odfrcel vid?

nanuskal
5. apr 2011

@vecernice Tak to bude krááááásne Rituš.... 😵 😵 😵
No buď je to náhoda alebo fakt zaberá 😀 Hej MM odišiel už, a príde o dva týždne...teraz sa netrafíme ale snáď raz hej 😀 a keby sa mi ako tak upravil cyklus, tak by to bolo super 🙂

petap1
5. apr 2011

Nanuskal: Jéje vy s tím tedy hýbáte 🙂 To je dobře, že jde zatím vše podle plánu 🙂 Á to vypadadá nadějně, Sarapis možná opravdu zabral 😀

Vecernice: Jsem tedy opravdu napnutá co to bude...já si myslím, že páreček...přeci jen jsi si dost zkusila a tohle by byla super odměna...vytoužený páreček 😀 Super, že je zítra uvidíš...i když teď už moc vidět nejsou...už jsou to obříci 😀

Jinak já už jsem vše vyprala a dnes dovyžehlím posledních pár plenek...povlékla jsem postýlku a taky jsme včera koupili chůvičky a vaničku...tak už máme asi vše 🙂 Teď jen zajdu do lékárny a koupím mazání na prdelku a tak a pro mě sprcháč s dubovou kůrou, aby se mi pak vše dobře hojilo a už jen budeme čekat až se malá rozhodne a vykulí se 🙂 Na kontrolu jdu v pátek, tak jsem zvědavá co bude. Asi zatím nic, jen nás převede do porodnice a už by jsme měli začít chodit 1x týdně...uf teď to nějak letí 😨 😀

nanuskal
5. apr 2011

@petap1 Ahoj Peťuš...no teraz to už poletí...a za chviľočku budeš mať malinkú v náručí....juj to bude parááádička 🙂
Ten čas fakt letí..iba pred nedávnom ste sem dali svoje // a už pomaličky pôrod....fakt ten čas letí....človek si to až takto uvedomí...lebo ja keď čakám od MS na ovu od ovu na MS.....tak mi to tak nepríde....ale keď si to tak zoberiem už sa snažíme vyše roka takto...

petap1
5. apr 2011

nanuskal: JJ, člověk si to neuvědomí a pak se zastaví a říká si,kam se poděl všechen ten čas 😅 Vy si teď postavíte hnízdečko a já věřím, že během toho či pak se to podaří..teď budete mít jiné starosti a to je to pravé na to, aby se to povedlo 😀

nanuskal
5. apr 2011

@petap1 Díky Peťuš 😵 🙂 😉 Momentálne som na tom tak, že mi to nevadí 🙂 možno občas prídu také chvíľky.... ale zatiaľ je to v pohode 🙂

petap1
5. apr 2011

nanuskal: To je dobře, že jsi v pohodě. Stavba domečku přišla v pravou chvíly 🙂 Během doby co se spousta věcí stalo a událo, jsem si vždy zpětně musela říct, že vše vždy mělo svůj čas´, kdy to mělo být. Dost tomu věřím..vše má svůj čas a přijde to v pravý okamžik a tak to bude i u vás...ten pravý okamžik přijde a ty si řekneš, že to tak mělo být 🙂 A přesně to do sebe vše zapadne 😀

nanuskal
5. apr 2011

@petap1 Tak tak...všetko má svoj čas....len človek to niekedy nevie pochopiť, alebo nám to ide ťažšie 🙂 keď je kríza....

petap1
5. apr 2011

nanuskal: JJ, my většinou chceme všechno hned a zrovna když se to hodí nám 😀

Jdu chystat pohoštění pro návštěvu...přeji tedy krásný zbytek dne 🙂

nanuskal
5. apr 2011

@petap1 Aj tebe Peťuš ;)

nanuskal
6. apr 2011

@vecernice Rituš, daj potom vedieť ako si dopadla 😉 😵

vecernice
6. apr 2011

@nanuskal Nadi, určo dám 🙂 jdu až večer, tak nevím, zda se sem pak dostanu, ale nejpozději zítra hlásím 🙂
koukala jsem, jak pěkně baráček pokračuje, to je radost, viď? 🙂

nanuskal
6. apr 2011

@vecernice Jasné, kľudne aj zajtra, nič sa nedeje, len daj vedieť, som zvedavááááá 🙂
Je to radosť 🙂 je to starosť a je to aj radosť veľká 🙂 a hlavne tá predstava kávičky na teraske 😵 😵 😵

nanuskal
7. apr 2011

@vecernice Ritušík moja, kde si???? Od rána čakám na správičku, teraz ma napadlo, že idem mrknúť na tvoj albumík a vidím, že si tam písala ako to dopadlo....

vecernice
7. apr 2011

@nanuskal Nadi, promin, ja myslela, ze jsem vam psala ☹ ta moje hlava derava ..... KO ok, jen jsme napred velikosti i vaginalnim nalezem .... tak uvidime, kdy to vypukne. a rozdychavam cisare ... 😉

nanuskal
8. apr 2011

@vecernice Rituš moja, všimla som si, že si trošku sklamaná....Budem držať palčeky aby sa to ešte zmenilo 😉
A čo ti povedali? Že pôrod už môže prísť každú chvíľu, alebo ako? 😕

vecernice
8. apr 2011

@nanuskal no cipek neodpovida tydnu, takze je napred. ony i deti velikostne, ale ne zralosti. takze teoreticky by mi termin zmenili o dva tydny. za dva tydny naposledy k memu Dr., pak sup do porodnice 🙂 no kontroly

nanuskal
8. apr 2011

@vecernice No uteká to aj tebe 🙂 😵 Ja stále dúfam, že to pôjde prirodzenou cestou 😉

vecernice
8. apr 2011

@nanuskal ted zmenili v porodnici sazebnik - otec u porodu 1000, u cisare 2000. nadstanard jednoluzak 1500 ☹
jo a jeste me nechteli objednat za tri tydny, pry doporuceni doktora. podle terminu proodu jim tam asi nepasuju ... ja jim dam ☹ ale vnutila sjem se 😀

nanuskal
8. apr 2011

@vecernice A prečo ťa vlastne nechceli objednať???? To akože na vyšetrenie??? že tam budeš chodiť?
A to môžu, niekoho neobjednať??? No teda...sa ti nečudujem.... to je teda ☹

vecernice
8. apr 2011

@nanuskal no chteli az na pozdeji, dle terminu porodu, tak jsem se jim vnutila, ze nalez neodpovida, a ze doktor mi rekl, ze za tri tydny 😀

petap1
8. apr 2011

Ahojte 🙂

vecernice: To jsou celý oni..pokud jim to nejde do tabulek, tak jsou mimo 😠 Hlavně, že jsi se nedala a vnutila se 😀 Ještě jsem to v tvém albíčku nečetla, ale asi to vypadá na cícaře, což...no u dvojčátek to tak většinou dopadá. Aby jsi mě ještě nepředběhla 😅

Jinak já se teď dva dny potýkala s průduškama...mám sirup a snad už to bude OK. Do toho ještě alergie..chudák Evka...pořád smrkám a pčíkám..moc klidu teď nemá 😅 Dnesjsem byla taky na KO. Jsme hlavičkou dolu a vše je zatím v pořádku. Už mi bral stěr na Streptokoka a příští týden jdu ještě k němu na KO. Pak už se domluvíme do porodnice, ale taky k němu 😀

vecernice
8. apr 2011

@petap1 no tebe snad nepredbehnu 😀 musim vydrzet aspon doo kvetna, to nastupuju na MD 😀
jj nejsem dle tabulek. ale koukala jsem do prukajdy, a nalez mam CS 2, coz mi zas neprijde nic strasnyho, mozna doktor muj strasi 😀

jinak becko je KP, takze proto cisar, acko je nastaveno na normalni porod. jeste doufam, ze to bude spontanni cisar 😀 a ne planovany treba dva tydny dopredu 😉

petap1
8. apr 2011

Vecernice: Já myslela, že jdeš na MD v polovině dubna. Můj Dr. hrozně škrabe, ale já mám asi CS 3...já si taky myslím, že CS 2 není tak špatné 🙂 Uvidíš, třeba tě straší a nakonec to dotáhnete až k 37 či 38 tt 😀

vecernice
8. apr 2011

@petap1 no v pulce dubna koncim v praci a mam jeste neco jako dovolenou, vybiram si nahrady. takze ofiko jdu na MD az od 1.5. 🙂

petap1
8. apr 2011

vecernice. Aha, no hlavně, že v půlce dubna už budeš mít pohov. Člověk už to pak potřebuje 😀

vecernice
8. apr 2011

@petap1 to mi povidej 🙂 dnes mi nejde ani psani maiu, komolim jmena a preskakujou mi pismenka 😀 nejvyssi cas skoncit 🙂

petap1
8. apr 2011

vecernice: JJ v nejlepším přestat 😀 Taky jsem už byla ráda, že jsem nemusela do práce, i když jsem tam měla lehárko 😉

Já se s vámi zase na víkend loučím...jedeme na chalupu..zabalím si léky na alergii a snad to v přírodě přežiju 😀

Přeji hezký víkend a v pondělí zase ahoj 🙂

vecernice
8. apr 2011

@petap1 radsi pribal tasku do porodnice 😀
krasne si to uzijte!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre