Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

makovicka53
26. feb 2010

snazime sa stale a zial niiiiic....ved uvidim...dikes...skusim testovat asi az bud cyklus 😉

tinkapn
26. feb 2010

Maku - mozno ste to aj vystihli a budes tehu - netreba hadzat flintu do zita 😉 Uvidis o dva tyzdne 🙂

makovicka53
26. feb 2010

noo snazim sa verit

zabka1124
26. feb 2010

baby pruuser, mam uz 7 den MS a vcera som si kupila ovu testy a dnes zo zvedavosti som si jeden len tak spravila a mam asi podla tesu OVU,teda je tam napisane ak lava ciarka je silnejsia alebo rovnako silna ako prava-kontrolna ciarka je to ovu.
ak lava ciarka je slabsia ako prava ovu este nie je alebo je po ovu.Ako teraz ist na babo, ked cez MS ma boli cely zivot a nie to mat este sex?

babe19
autor
27. feb 2010

ahojte!
vítam aj teba zabka :D
ked si uz mala pozitívny test,tak ovu by sa mala dostat po nej uz tak do 12-24hod. treba tychto dnoch snazilkovat,uzivat si,niekedy nas to uz fakt nebavi,ale mysli na to,ze pre aku radost to robís,aj ked ta niekedy bolí celý zivot :D

tinka tak uz konecne ten femigrad dorazil,uz len ho piť :D a v marci najst dve ciarocky. u mna stale nic nového, ale uz si aj pomaly zvyknem. vcera dosla k nam do roboty byvala kolegynka,ktora je na materskej,doniesla aj 6mesacnu dcerku,boze,skoro som sa rozplakala,taka bola zlata. a ked mi ju este dala.... :(

vecernice chcela som sa ta spytat,tebe ked doki vypísal clostylbegyt,bral ti predtým krv? mne vobec nie :( ci to nevadi?

makovicka nesmut,urcite to aj u teba dopadne coskoro dobre a budeme sa spolu s tebou tesit :D nevzdavaj to. manzelova kolegyna uz mala ist na umele oplodnenie,po desiatich rokoch snazilkovania,este bolo treba spravit nejake to vysetrenie a tam jej povedali ze caká bábatko :D

tinkapn
27. feb 2010

Ahojte 🙂
Babe, ahoj, veru veru, konecne prisiel 😀 My sme sa snazili aj vcera aj dnes, aj ked ovulka nikde, neva 😀
A bolo aj nejake to vinko, romanticky vecer, takze teplotka dnes rano vystrelila az na 36,5 😀 😀
No uvidime, a ako travite sobotu kočky? U nas je konecne pekne pocasie, ten vcerajsi dazd bol hrozny.. 😠

tinkapn
27. feb 2010

Ahojte, kocky!!! 🙂

Nejak tu bolo cez den mrtvo, akurat pozeram 😉 Ale vsetka absencia je ospravedlnena, kedze bola mozno nejaka ta ovulka a samozrejme, ze bolo aj to krasne pocasie...

Chcem vam kočky moje zazelat krasnu nedelu a oddychnite si 😉

Dakujem, ze vas mam 😉 😵

vecernice
28. feb 2010

krasnou nedeli kocky!
tak ja se vcera dockala, konecne jsem si poridila "spravny" ovu testy, ktere ukazi druhou carku 😉
uz to mam v albu, a normalne, mam z toho uplne uzasnou naladu 😉
tin - neboj, vsak podivej na me, kolikaty den se az uracila dorazit 😉

vitam zabku. no vypada to, ze mas ovulaci velmi brzo. jak dlouhe mivas cykly? dalsi moznost kdy jsou pozitivni byva, kdyz se predchozi tehu neudrzi, takze treba ms dorazi mirne zpozdena .... ale to jen tak uvazuju

babe19
autor
28. feb 2010

Dobry den kocky!
No u mna je to uz 28DC a ziadna ovulka,ale uz mrcha prichádza,prvé príznaky vidiet na spodnom prádle. Co uz,mozno nabudúce a dufam,ze vtedy uz ovulaciu budem mat pomocou liekov. Ak ani tie nepomozu... ☹
Hovorím muzovi,od 1marca kazdy den sa budeme snazilkovat. Hihi. Jemu sa to paci,ale co na to príroda? Je dobré kazdy den?
Vecernice - tebe gratulujem k ovulácii,tak teraz sup na manzela a uzivajte si :D

cizu
28. feb 2010

Ahoj holky,
tak počasíčko o víkendu parádička🙂 Já jsem byla "chalupařit", právě jsem se vrátila.
Več: tak to je paráda, jsem říkala, kdo si počká, ten se dočká....a za 14 dní budeš mít jasno 😉
Holky, co vám dělali všechno za vyšetření, než nasadili clostylbegyt?????
Já stále čekám na MS....teploty se drží nahoře, tak uvidím, třeba ten agolutin zabere! 😒

vecernice
28. feb 2010

cizu - me kouknul na grafy BT 😀 a mel jasno. ale predtim mi delal i folikulometrii. krev (ta byva na hormonalni profil) mi nebrali ((tedy pouze na jaterni testy).
babe - ja mela minule taky cely mesic duchy ☹ vim, ze to nastve. jake leky ti nasadi? ja bych bez nich ovu nemela, no co uz, nejake pilule sem nebo tam, hlavne kdyz to zabere 😉
cizu - drzim palce, at uz ta potvora dorazi!!!!

tinkapn
28. feb 2010

Ahojte kočky moje!!! 🙂
Vecernice, gratulujem k ovulke, tesiiim sa 😉 Ja som si prave teraz len tak zo srandy spravila ovu test (aj dost vody som vypila) a je pozitivny!!! 😀 😵 Skoro som odpadla, ja ze tam bude zase len duch a pozriem na test a ta druha ciarka je dokonca silnejsia 😀 Moje nervy, no zazraky sa ozaj deju!!! 😉

tinkapn
28. feb 2010

Inak - prave ma napadlo, ze aj minuly cyklus som mala ovulku na 19 DC a to je aj dnes 😀 😀 😀 Nemozem tomu uverit, to je sranda toto 😀 😀 😀

cizu
28. feb 2010

teda holky, vy jste se nejak sesynchronizovaly🙂))
Tin: a proc jsi si objednavala femigard, dyz ti cyklus slape jako hodinky???

vecernice
28. feb 2010

tin - ty si opice, nebot se opicis 😀 no ja ho mam pozitivni i dneska, mozna trosku vic nez vcera ....

vecernice
28. feb 2010

tin - jinak vidis, ja ti to rikala 😉 proste u nas si ta potvurka dava trosku na cas 😉

vecernice
28. feb 2010

joa tin takze za dva tydny si zase spolu dame // co ty na to? 😀

tinkapn
28. feb 2010

Vecernice - okej, s tymi // ta teda beriem za slovo 😉 a prepac, ze sa opicim ☹ 😀 😀 😀

Cizu - objednala som si ho, aby dosla ovulka a aby sa aj skor zadarilo 😉 Dufam, ze mi nerozhadze cyklus 😀 Ale myslim, ze nie 😵

Inak kočky je aj u vas tak krasne? Tu sa najskor trochu mracilo ale zase krasne svieti Oskar 😀

babe19
autor
1. mar 2010

Krásne slnečné ráno vám prajem!
No tak tu samé dobré správy o ovulačnom teste. Konečne niekto má aj pozitívny výsledok. Gratulujem tinka a vecernice,a o dva tri týzdne nám pekne nahlásit // na tehuteste 🙂

Ja sa medzi vás teraz nepridám,mrcha uz doráža,spinenie je čoraz silnejsie,mozno ju uz zajtra ci pozajtra riadne dostanem. Nevadí, je mi to luto,som smutna,ale čo sa dá robiť. Prírode ja rozkázat nemozem. Asi sme s CIZU na tom podobne!

CIZU inač ani mne nič nerobil doky predtým ako mi vypísal CLOSTYL a DUPHASTON,nasadil a hotovo :/

cizu
1. mar 2010

ahojky,
babe: podobně na tom nejsme, ty jsi ve výhodě.....tobě se už MS hlásí, já pořád nic a ani náznak ☹
A tomu Clostylu a Duphastonu - já zatím vůbec nic neberu, jenom jsem se chtěla zeptat, co všechno za vyšetření mě ještě může čekat:_( Za 3 týdny jdu k Dr., musím se ho zeptat, jak to teda vypadá a jestli opravdu ty PCO mám (ale nejspíš jo, všechno tomu nasvědčuje) a nebo co jako s tím vším budeme dělat!Mě evidentně chybí ty správné hormony.
Včera jsem měla takovou tu blbou náladu, bylo mě tak trochu ze všeho ouzko..ale ještě že vylezlo sluníčko, aspoň nějaké pozitiva🙂
Dnes si asi půjdu koupit SARAPIS Mensis, ten podporuje činnost vaječníků, tak uvidíme, jestli on něco za ty čekací tři týdny změní.....naděje umírá poslední!
Můj milovaný se mě konečně příští pátek vrátí, tak jenom doufám, že ta MS nebude čekat, jestli hodlá přijít až do příštího pátku ☹

vecernice
1. mar 2010

ahoj holciny 🙂

babe - vim, ze ej ti ted smutno na dusicce, asi kazda vitame tu ms s podobne otevrenou naruci. asi to mas jako ja minuly mesic, sbirka duchoidnich testu, ale ani jeden pozitivni. takze ted sup na novy urcite uspesny cyklus. je jaro, to je prece nejlepsi obdobi na mnozeni, no ne? a jeste uz sviti slunicko, to hned cloveku vykouzli usmev na rtu, vse je veselejsi, a tudiz clovek optimistictejsi a diky tomu se vse povede!!!!

cizu - no me dr. fakt sleduje podle BT, podle nej vypovidaji o mnozstvi tohoo ci onoho hormonu. krom toho mi jeste obcas dela utz, takze obcas tusim, co dela sliznice a co delaji folikuly. nekteri dr. delaji i hormonalni profil, ten se dela tusim 5DC a pak nekdy v druhy pulce, tedy po ovu. a podle toho se stanovuje co a jak dal.
zadny chmury, koukni ven. modra obloha a slunicko se na nas smeje. nechme to na prirode, ona si to pekne nacasuje za nas 🙂 a nez se nadejeme, budeme tu resit vyber jmen a kocarku a tak vubec 😉
kdy jdes vlastne znovu k dr? az po ms?

cizu
1. mar 2010

jj, jdu až za 3 týdny....čekáme, jestli zabere ten agolutin - a ten by v nejlepším případě měl zabrat do týdne, nejhůř do 3, takže 24.3. jsem se rovnou objednala, protože ani nevěřím, že vůbec příjde.......tak ať se to pak zase neprodlužuje🙂

tinkapn
1. mar 2010

Ahojte kočky, krasne slnieckom zaliate ranko vam prajem! 🙂

Tak so mnou sa tie teploty pekne zahravaju, dnes isla zase dolu... 😒 Ale mozno bola cez vikend hore kvoli tomu vinku, ze? 😀

Babe - no bodaj by si mala pravdu a o dva tri tyzdne by sme ti mohli s Vecernicou nahlasit pozitivny aj tehu testik, kiez by 😵 A z mrchy si nic nerob, sice vieme ake to je, ked dojde, ale zaroven sa mozme tesit na novy, uz uspesny cyklus 😉 Drzim ti veeelmi palce, aby to teraz uz vyslo... 😉 😵

Cizu - isto aj tebe pride mrcha co nevidiet a mozte sa hravo pustit do noveho (uz uspesneho!!!) cyklu 😉 A podla mna to PCO nemas, ale ved uvidis, co ti povie doktor potom... A ten Sarapis - sup sup do toho! Budem drzat palce, aby sa vajecniky co najskor nastartovali! 😉

Vecernice - a ako si na tom teraz? Snazilkujete, snazilkujete? 😵

tinkapn
1. mar 2010

A inak, mna dnes uz aj riadne boli podbrusko, tak konecne aspon viem, ze sa tam nieco deje, aj ked si to teda dalo nacas 😀

vecernice
1. mar 2010

ahoj tin - na grafik si poskakuje 😉 ale zkuso ovu test i dnes, ja ho mela pozitivni dva dny po sobe. a po pozitivnim nastane ovu do 6-nevim kolika hodin. takze mozna mas ovu dnes a zitra teploty vystreli nad mraky 😉 dej vedet.
jinak my to vyuzili v ramci nasich sil 😀 tak uvidime

tinkapn
1. mar 2010

Ahojky vecernice - mozno by bol pozitivny aj v sobotu, ale nemala som absolutne chut si ho robit, kedze v piatok bol maximalne negativny.. 😒 A vcera ked som isla na wc, tak ma napadlo, ze skusim si ho urobit a vysledok je v albume 😀 😀 No sranda, dnes ma aj pobolieva dole, tak uvidim.. a rozmyslam, ze pojdem "navstivit" draheho do prace 😀 😀 😀

vecernice
1. mar 2010

tin - a co udelat testik jeste dnes?

tinkapn
1. mar 2010

vecernice - jasne, dnes ho este isto spravim 🙂

tinkapn
1. mar 2010

a poobede vyrazim na navstevu 😀 😀 😀

tinkapn
1. mar 2010

Ozaj vecernice - kedy je dobre sa snazit vlastne? Pred narastom BT?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre