Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
25. máj 2010

ahojte!
cizu no taká dieta a cvicenie ani mne by nepadlo zle,len niekedy sa mi chce,niekedy nie 😀 ale ty mas urcite vacsiu vydrz ako ja!!! drzim palceky,ale nie ze tak schcudnes ze nám zmiznes 😀 si takto krásna,ako si teraz
vecernice joj teraz si ma zastrasila,ale urcite más pravdu. tiez si myslim ze je to krátka doba pre vajicko aby sa uhniezdilo. vzdy mi to vydrzi len 10dpo! to je málo! musim to povedat dokymu. spinenie je aj dnes,takze max.pozajtra mrcha dorazí! ☹

cizu
25. máj 2010

babe: ja vydrz nemam,ale musis se donutit, ted me to nebavi...ale v zime jsem sportovala min.4x do tydne a pak to cloveku i chybi...ale zacatky jsou tezke.
A neboj, ja se neztratim, porad je hodne co ubirat🙂))
10DPO neni tak malo, faze ma trvat 10-16 dni, tak by to melo byt v norme
😉

cizu
25. máj 2010

babe: teplotka se krasne drzi, jeste nic neni ztraceno, jsem uz napnuta jak ksandy a drzim pesticky.-)

babe19
autor
25. máj 2010

cizu si taká milá moja,ale ja si uz teraz ne tento mesiac šancu nedám ☹ je to čoraz horšie s tým špinením ☹ ale dakujem ti za podporu,si fakt super

vecernice
25. máj 2010

@babe19 teplotka vypada slibne. to spineni se mi nelibi, pokud je prave nekolik dni pred ms, tak je to nedostatek progesteronu. takze bych to oboji rekla doktorovi! to ej neco, co se da strasne jednoduse vylepsit 🙂
ale dokud neni ms, tak neves hlavu. anebo aspon my s cizu tu budem mackat vsechny palecky!!!

babe19
autor
25. máj 2010

jéj vecernice ako cizu i tak aj ty si velice zlatá! 😀 taku podporu,taku silu mi dáte,to je niečo neuveritelné. ja som to hovorila dokimu a on na to ze to nič,to sa rozbieha menstruácia. iba tolko k tomu dodal. existuje nieco na zvysenie progesteronu? nejaké caje,ci bylinky,alebo vitamíny? ako sa más vecernice? ako sa cítis?

vecernice
25. máj 2010

babe - furt nic 😀 ja jsem absolutne priznakove netehule 😀
caje - no rika se kontryhel na srovnani cyklu. na samotny progesteron nic neznam .... to je ten doktor teda dost divnej, co ho vymenit za lepsi model? 😉

babe19
autor
26. máj 2010

dobré ráno holky,
vecernice uz aj ja som na to myslela,alebo mu narovno poviem nech toto a toto mi spraví,vsak nie je mozne,ze mi s tym nic nerobí a pritom bol primárom ☹
inač mrcha dorazila,dalo sa čakat!!!! a to uz 9 dpo ☹ ☹

vecernice
26. máj 2010

babe - to je opravdu moc kratka LF ☹ mimco se zahnizduje mezi 7-10 DPO, vyjimecne i driv nebo pozdeji. tudiz v tvym pripade nemusi mit dost casu, chtelo by to protahnout aspon na 12 dni....
a primar neprimar, pokud se takto nestara, tak bych se fakt mozna porozhledla jinde. nebo mu narovinu rict, ze LF je prilis kratka, at ti da neco na jeji prodlouzeni .... jojo lekari dnes uz maji smulu, ze my mame internet a jsme zensky zvidavy 😉

babe19
autor
26. máj 2010

vecernice predstav si a teraz len zase spinenie,ziadna mrcha. ráno bolo pár kvapiek a teraz zase len spinenie ☹ takze to sa asi rozhýbe zajtra! ale aj tak,je to prílis krátka LF!!!! urcite prídem za ním a poviem mu to,nech sa na to mrkne! dufam,ze sa s tým dá niečo spravit,uz som z toho taká zufala ☹

babe19
autor
26. máj 2010

jaj a bola som zvedavá,ze akú mám teplotu teraz no a 36.9. zaujímavé 😒

vecernice
26. máj 2010

babe . ona pres den je bohuzel uplne jina a nevypovidajici 😉 jedina platna je rano po probuzeni .... 😉

babe19
autor
26. máj 2010

ja viem,veru viem 😉 čo sa uz dá robit ☹

vecernice
26. máj 2010

mnooo, budu drzet palce o to usilovneji tento mesic 🙂

babe19
autor
26. máj 2010

hehe,to je dobrééé,dakujem ti,tak mi potom ale silne drž 😀

cizu
28. máj 2010

ahoj holky, kde to vazne?
ja nestiham☹
babe: skoda, ze MS uz dorazila, jeste vcera grafik vypadal nadejne.
No muj grafik si dela co chce, ale me nenastve, jsem naladena z minuleho mesice, i kdyz teploty haprovali, tak ovu nakonec byla - podle testu i podle poovu teplot.
Dneska mam 12DC, tak zacinam testovat obden, mam poslednich 5 testu, tak doufam, ze ovu snad dorazi jeste nez me dojdou..........a jsem rozhodnuta, pokud i tento mesic ovu dorazi, koncim s testovanim i merenim a nechame to na prirode....a pokud ne, tak to bude pesek a zase me to vezme ten muj elan co jsem si ted vybudovala☹
Kocky, hezky vikend...dneska jdeme volit a zitra prijedou rodice na vikend, tak uz se tesim, snad vydrzi pocasi. A mam strach z toho, jak dopadnou volby☹
vecernice: co u tebe noveho, byla tento tyden nejaka kontrola?
nasla jsem dobry odkaz na super kalkulacku: i podle ovu, i podle MS apdo....kuknete na to
http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale...
Pacek, mejte se, Z*

vecernice
28. máj 2010

ahoj cizu, tady to dneska nejak spi 😉
ja byla na kontrole vcera, ale porad nebylo nic videt 😲 tak dalsi za dva tydny, tak doufam, ze uz se tam neco vyloupne a ze bude srdicko .... no nezbyva enz cekat. jinak krom unavy porad nic 😉
jinak u tebe asi bude ovu zase pozdeji, takze zadne hazeni flinty do zita, ona proste bude!!!!! a pak sup na to, a bude zadelano 😉
na zitra hlasi jeste pekne pocasi, tak si clovek aspon uzije zahradku a chci konecne i na kolo, ale nedele uz je zase mizerie. to pocasi me fakt stve. hlavne se mi nejak spatne dycha, trapi me to od prosince, obcasne zlepseni, ale dnes to stoji za prd ☹ uz chci poradny jaro, teplo, slunicko 🙂
mejte se bajecne holciny moje 🙂

babe19
autor
29. máj 2010

krásny slnečný den baby!
ako sa máme? no mne dnes pobolieva bruško od mrchy ale ináč v pohode. chystám sa do robotky,mužík je tam tiež 😉 dufajme ze bude cely den tak pekne. ako dopadli volby u vás? chodíte inač volit? u nas budu o dva tyzdne,tiez som zvedavá ako to dopadne, kedze je tu ten "slávny"spor medzi maďarmi a slovákmi ☹

cizu
31. máj 2010

ahoj kocky,
@babe19 volby dopadly podle me velmi dobre, tak uvidime, co se bude dit.....
pocasicko se bohuzel zase pokazilo a zase u nas prsi, ale co uz, kdyz jsem v praci, tak me to ani nevadi🙂))
holky, mam dotaz.....jaka by mela byt normalni vyse LH hormonu pred ovu? je normalni, ze je celou dobu vzdy druha carka, ktera ani neni tak silna jako kontrolni (tudiz ovu v ty dny opravdu neni) nebo je normalni, kdyz je test snehobily a pak pred ovu se ukaze druha carka? No, normalni....minule cykly jsem tam tu druhou mela skoro vzdycky, ale tentokrat ne....tak nevim, co se deje........ ☹

vecernice
31. máj 2010

ahoj holky 🙂
nejdriv - volby super, mohlo to byt sice jeste lepsi, ale ja se bala mnohem horsich vysledku 😉

cizu - ovu testy - ja mivala duchoidní spoustu dní, ale ta druhá byla vždy slabší. ale nakonec vždy zesílila, ale třeba 19DC, a druhá slabá byla od 10DC. koukala jsem, že minule si měla ovu taky okolo 19DC? teď si zatim 15DC, takže máš ještě chvilku čas. ale doufám, že na tebe nakonec vykoukne 🙂

kapibara
31. máj 2010

Ahoj Kočky 😉

Dlouho jsem tady nebyla,ale čtu Vás 😉

Vecernice...jak Ti je? kdy půjdeš na kontrolu?

Cizu...já mám vždy taky pár dní duchy,ale pak to zesílí a je testovací čárka silnější než kontrolní...

Vecernice...měla si po clostíku ovu test pozitivní nebo až v době ovulace? někde píšou,že clostík ovlivní výsledek a někde že zase ne 😕

cizu
31. máj 2010

holky diky...no ja na ni nespecham......ja mela vzdycky taky duchy, ale vcera jsem si delala test a uplne bilo, tak me to zarazilo a rikam si, jestli j to normalni? no podle me by to melo byt ten LH zaznamenatelny fakt pred ovulaci a ten kdo si "pestuje duchy", tak to je tim, ze ta hladina toho hormonu je do ovulace vyssi nez obvykle (bez vedlejsi ucinku)🙂))) neob ja nevim, me vzdycky dostane zase nejaky novy poznatek 😀

kapibara
31. máj 2010

Tak jsem to prubla,jsem 9 DC a je tam jen duch,takže si myslím,že clostík neovlivňuje snad...po clostíku mívám ovu dřív,takže i ten duch je na místě 😉

vecernice
31. máj 2010

cizu me silily a slably, teda ty duchy, ale kdyz prisla ovu, tak byla ta druha jednoznacna 😉

kapi - kontrola az 10.6., snad bude srdicko, jinak je problem. ale nad tim nepremyslim 😉

jinak ja pred clostikem testy moc nedelala, tak nevim. s clostikem (ale i cyklus bez), jsem mela vzdy druhou slabsi, nekolik dni po sobe 🙂

kapibara
31. máj 2010

Vecernice...bude to v pořádku,na to ani nemysli!!!! 😉

No,vaječníky už cítím oba hodně,tak raději zjišťuju ovu testama...ve středu mám UTZ,tak aby nebylo třeba pozdě...raději to kdyžtak posichrujeme doma 😵

babe19
autor
1. jún 2010

ahojjjjte!
juj aké skaredé počasie, urcite aj u vás v ČR 😒 dnes som zase skoro vstávala,v robote došla kontrola a kazda jedna musíme ist na preventivku. tak som dnes bola :( no hroza to cakanie, na EKG,na OCNEHO , juj ako to neznásam. ako sa mi máte? vecernice neboj vsetko bude OK,aj srdiecko bude krásne byt 😀 cizu ovulka dorazí takisto aj kapibare 😀

vecernice
1. jún 2010

ahoj babe - aspon te pekne zkontrolujou 😀 my to mame snad jen jednou za dva tri roky 😉
jinak male obavy mam, ale zatim jsem v klidu. stejne to neovlivnim ;.-) tak jsem zacala zas polehoucku sportovat, vcera v posilce stepper, zitra vaham nad spinningem, doktor mi doporucil sice jen prochazky, ale to je na me na mozek. no tak mozna radsi pujdu plavcit ....

kapibara
1. jún 2010

babe...děkuju 😵

vecernice...plavčo bude OK 😉

cizu
2. jún 2010

ahoj holky,
tak to pocasi, to uz je hnus....ja nejsem typ, co nadava na pocasi, ale co je moc, to je moc☹ tady zase leje jako z konve.
Dneska uz nejsem v praci, ucim se na zkousky☹, takze se ozvu az vecer, musim pc vypnout, jinak se nic nenaucim☹
@vecernice : neboj, vsechno dobre dopadne🙂))) a na plavani jsem jako tehotna chodila a muj Dr. rikal, ze pokud clovek netrpi na zanety a je na plavani zvykly, tak ze to neni na skodu🙂
@babe19 : no si te poradne proklepli, bud rada....
ja dneska jdu k Dr. v 16h, tak jsem zvedava.......teda, spis uz ted me je z toho spatne...jdu i na stery (btw☹
holky, mejte se, hezky den (v ramci pocasi)....pacek, pak se ozvu
@kapibara : kapi, to ty jsi mela jit / nebo jsi byla na laparce? (omlouvamse,pokud si to s nekym pletu☹ Dej vedet, co dneska nasel Dr., doufam, ze nam budou hlasit stejne zpravy 😉

vecernice
2. jún 2010

ahoj holciny, v Praze sice neprsi, ale pocasi stoji za prd ☹
@cizu - pekne se uc, ac vlastne nevim na jake zkousky vlastne? 😲 pokud si to rikala, tak se omlouvam, holt v mem veku uz pamet neslouzi 😀
jinak mivala jsem chronicke zanety mocovych cest, ale diky dlouhodobe lecby uz od toho mam asi dva roky pokoj. tak snad se to nevrati. vcera me bolela zada, tak holt plavani musi byt. ten spin si zatim nelajstnu, kvuli prekvreni dolnich partii, uvidim po dalsi kontrole. ale na kolo se o vikendu chystam, jen tak polehoucku, ale musim ho zajet. a taky se chystam na brusle, tam je jedine riziko padu, no ale spadla jsem za pet let jednou 😉
krasny den kocky, doufam, ze o vikendu se pocasi umoudri 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre