Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
23. jún 2010

jojo petap - clovek musi cilene ridit tok myslenek, jinak se slzicky vraci ... asi mi to bude lito v lednu, a taky uz jsem mela naplanovane, jak to tu v pulce prosince povesim na hrebik. nejhorsi, ze se clovek snazil, zil zdrave, nekouri, sportuje, a stejne se neco po....e. a samozřejmě od // ani alkohol, sport jsem omezila )můj největší problém) - a co z toho? no jo, ale za chvíli nás to omězení čeká znova 😉 a tentokrát to dotáhneme do konce 🙂

petap1
23. jún 2010

cizu: někdy by člověk potřeboval žít ve vakuu..to by se ho nic nedotýkalo...

vecernice: JJ zdravá strava, spor, nekouření..přesně jak píšeš...zdravý životní styl jak z reklamy a je to na hovénko 🙄
Pravdu díž...za chvilku budeme mít zase ranní nevolnosti (já tedy celodení 😀 ) a tentokrát bude vše jak má být a hotovo ! 🙂

cizu
23. jún 2010

holky, jsme prece to silnejsi pohlavi, nas jenom tak neco nesrazi na kolena,ne? musime se otrepat a pokracovat dal za tim vytouzenym uzlickem.....nekdy se to podarit musi, to by bylo, aby nebylo,ne?
Nektera to tady zase musime zacit - treba babe je ted nevhodnejsi kandidatka 😉
No moje MS porad nic, uz me to stve...ja uz ji chci!!!!!! ☹

vecernice
23. jún 2010

cizu - ja se na tu mrchu taky tesim ... jsem zvedava, zda bez tech davek hormonu vubec dorazi. a zda vubec pak bude ovu ☹ ach jo ☹
tak konecne mizim z prace, jsem si sem odskocila na chvilku a smrdim tu celej den ☹

cizu
23. jún 2010

vecernice: a nechces vyzkouset ten sarapis? kdyby ti zrovna mel dopomoct jenom do cyklu, v jakych jsi byla na lecich.........

vecernice
23. jún 2010

mam doma femigard kapky, tak mozna zkusim ty ....
joj holciny, proc nas tu nespojuje véselejsi tema? 😉

petap1
23. jún 2010

cizu: A ty začínáš s MS stimulku ?

vecernice: Já byla na UZ a sliznice nebyla nic moc, tak mi Dr. předepsal prašule na 10 dní a pak by měla dorazit...doufám, že přijde...taky se na ní těším 🙂 Na další dva cykly mám Duphaston, s tím jsem měla MS vždy jak hodinky...tedy před těhu..tak snad to tentokrát taky zafunguje.

Příští měsíc si chci otestit ovulku..ještě nikdy jsem neměla pozitivní test...neměla jsem ovulace a tak jsem nic netestila...a pak jsem rovnou otěhotněla...tak jsem zvědavá teď....mám ale taky hrozný strach, aby byla.

petap1
23. jún 2010

cizu..vlastně ne, viď..zkoušíte přirozeně 🙂 A nejsi náhodou těhu už teď ? 🙂 🙂

cizu
23. jún 2010

vecernice: protoze my se k nemu postupne dopracujeme 😀
petap1: nene, ja ted jedu na prirozeny zpusob, jenom na ni cekam, abych se ujistila, ze to telo opravdu funguje a netvarilo se tak jenom 2 mesice🙂))) a tehu bohuzel urcite nejsem, testovala jsem vcera a snehobilo☹
mejte se, letim domu, mam v planu dneska umyt aspon dve okna - v pokojiku a v kuchyni,t ak snad to klapne, je hezky a sviti slunicko.......pacek....

cizu
24. jún 2010

babe: tak jak to vypada s tebou? ....jsem napnuta jako struna a drzim palce🙂

babe19
autor
24. jún 2010

ahojky cizu, no nevypadá to dobre ☹ ako kazdy mesiac ☹ mrcha by mala prist dnes, prsia bolia ako svina, a slabulinke spinenie sa zacalo. no čo už,vedela som to ☹ takze teraz po mrche šup na HSG vysetrenie ☹ ach jo!!! a tebe dorazila mrska?

cizu
24. jún 2010

babe: spineni neni MS, jeste porad je nadej.............a kvuli drobkovi aj HSG vydrzis, neboj, ...ja to mam taky za sebou........jeste budeme muset vydrzet horsi bolesti - a toto neboli! je to jenom neprijemne 😉
jj, me dorazila vcera.....sice opet jenom slaba (jako vzdy), ale bricho boli, tak je to to prave 😀
Ted mam objednane ovu testy, tak hura dalsi mesic na to..........
vecernice: tak co se ti podarilo u Dr. zjistit? uz balis na dovcu?

petap1
24. jún 2010

Dobré ráno,

babe..nesmutni..aspoň budeš vědět jestli jsou vejcovody OK. Pak se zase bude moci vymyslet další strategije 🙂

cizu: takže funguješ..tak superr 🙂 Já už OVU testy nakoupila. Udělala jsem si zásobu, aby jsem mohla testit od 10DC 🙂 Nevíš náhodou proč se OVU testy nemají dělat z ranní moči ?

babe19
autor
24. jún 2010

@cizu no kvoli drobcovi vsetko 🙂 v tom mas pravdu 🙂 diky za podporu.
@vecernice joj ako ti je dobre,uzite si to tam.potom si nezabudni zobrat foťak a vlozit sem zopar fotiek,okej????

vecernice
24. jún 2010

ahoj holciny, dnes jsem konecne doma a pada tu na me smutek, Dan je v praci. vcera jsme vzpominali, ze uz po // jsme sli pochod Tabor-Prcice, a Dada chtel koupit tri vstupenky, aby malicke melo uz svoji boticku. proste clovek uz moc dlouho zil v tom, ze bude mamou a tatou ☹

takze ted si vymyslim nejakou prochazku, mozna s navstevou kadernictvi, abych byla aspon pekna. i kdyz to je taky na prd, kdyz sex nesmi byt do dalsi ms ☹
do more smim - to jsem se doktora vyptala, rozhodne vsak zadny tampony, jak mi chytre radili v nemocnici ....

jo a po ms nas posle na imuno a genetiku. vubec nevim, co nas ceka, ale aspon se ujistime, ze je vse v poradku. a rovnou se zacnem snazit
pul rocni pauzu bych asi nedala ☹

babe19
autor
24. jún 2010

vecernice hadam vsetko dopadne dobre,tak ako má, strasne ti alebo radsej strasne vam budem drzat palce. uzite si dovcu. ako cizu a aj ty zvyknes písat : TREBA MYSLIET POZITIVNE 😉

petap1
24. jún 2010

vecernice: Nesmíme se poddávat myšlenkám coby kdyby...taky se mi vkrádají na mysl ☹ ...snažím se je statečně odhánět 🙂
Nám Dr. řekl, že na imuno po prvním potratu neposílají (tedy pokud nejsi někde na statku mezi hodně zvířaty) a o gennetice se pobavíme na kontrole. Myslím, ale že to necháme bez genetiky, přeci jen ten zamklí potrat je teď už docela běžná věc ( prvního těhu) a většinou to žádnou příčinu nemá - říká on. Je pravda, že já znám aspoň 5 holek co se jim to stalo a druhé těhu dopadlo na jedničku 🙂No uvidíme jak to bude.
Rozhodně, ale pokud vás tam pošlou jděte...aspoň budeš vědět, že jste v pořádku 🙂
Já jsem se definitivně rozhodla...počkám 2MS a pak jdu na to. Jednou si otestuji OVU a pokud bude, tak už nic testovat nebudu a nechám to volně plynout 🙂

vecernice
24. jún 2010

no jo, jak rek doktor, uz mi neni dvacet, abychom cekali, jestli se to stane podruhy, takzre proto rovnou na ta vysetreni 😉
ale ja verim, ze to vyjde v srpnu (ze by tentokrat tedy jako na poprvy? 😀) a vse bude probihat dobre.
@petap1 - to budeme mit pocatek snazeni skoro nastejno ne? 😉

HOLKY proste do ´vanoc tu budem vsechny v tom a pristi rok budem probirat plinky a podobny radosti!!!!

babe19
autor
24. jún 2010

vecernice aby ta pan boh vypočul 🙂

vecernice
24. jún 2010

holky muze se Femigard hned po revizi? radsi mesic pockat, co? 😉
no jdu ven, at se provetram 🙂

petap1
24. jún 2010

verernice: Přesně tak..není mi dvacet, abych zase čekala až zahřmí 🙂 Jj já začnu snažení v srpnu 🙂 Červenec nechám jako testovací měsíc na OVU. Přeci jen jsem po revizi dýl krvácela, tak tu sliznici nechám trošku odpočinout 🙂 Dnes beru poslední piluly a pak budu netrpělivě očekávat MS....jelikož ve středu jedeme na dovču, předpokládám, že přijde přesně v den odjezdu 😀 Mě to ale neva..hlavně, že přijde 🙂
Bohužel Femigar neznám, takže ani neporadím 😕

Káž by jsi měla pravdu a o vánocích jsme všechny seděly pod stroměčkem jako 2v1 😀

cizu
24. jún 2010

vecernice: genetika je myslim jenom krev - pokud si to nepletu (ja mela pak jeste jedno vysetreni na DNA apod a tam nas proklepli do 5teho kolena🙂))) a pokud pujdes na imuno v podoli, tak si tam radsi hned zavolej a objednej se, cekacky jsou dlouhe a vysledky trvaji mesic.......a nez tam pujdes, tak dostanes i od sveho Dr. zadanku a usetris si tu cekacku!
Ja uz mam vysetreni komplet - v cervenci budou posledni vysledky na chlamydie apod a imuno, za tyden lepek a mame hotovo, uz me snad jinam neposlou:.-))))
a pamatky na ty nase male bobese? ja jsem si prvni rikala, ze naprosto vsechno vyhodim, ale jsem rada, ze jsem nemela silu otevrit album s foteckama s utrazvuku a ze tam zustaly a mame je na pamatku - tucnacka naseho 😉 My se proste toho stesti taky snad dockame...driv nebo pozdeji 😉

cizu
24. jún 2010

vecernice: ten femigard je na prirodni bazi, tak is mysilm, ze je to jedno..to je jako bys pila nejake caje...taky neublizi!

babe19
autor
24. jún 2010

baby strasne velmi vás obdivujem, ako mozete byt také silné? ja by som to asi nedokázala. ☹ preco musíme tolko trpiet? a popritom my sme tá neznejsia polovicka-tak to máme za trest? ☹ ☹

petap1
24. jún 2010

babe: taky by jsi to zvládla...musela by jsi 😉 JJ někdy si člověk říká, že je svět nespravedlivý....ale nesmíme se tomu poddávat...teď už jsou velké možnosti a tak je i pro nás spousta naděje 😉

babe19
autor
24. jún 2010

petap1 mas uplne pravdu,aspon ze uz existuje viac moznosti 😉 clovek aspon ma nadej,ktorá umiera ako posledna 😀

vecernice
24. jún 2010

jj nic jineho nezbyva, nez jit dal 🙂
nektere veci boli, a to clovek skoncil vlastne na zacatku. ale tolik mesicu cekani na //, pak chvili radosti a smutek
ale ja se nejak snazit vytesnovat z pameti, jakoby to nebylo moje telo, ktere bylo v nemocnici, a jakobych to nebyla ja, kdo byl chvili tehotny. asi proste obrana 😉

tak vaham, ze si ten femi vezmu i s sebou na dovcu, at se telo dava dokopy co nejrychleji. nebo pockat? 😲
ja doufam, ze ms dorazi co nejdriv, a bude klid

s tim imunem - zadanku dostanu po prvni ms. ta nevim kdy dorazi, tak ani nevim, na kdy se pripadne objednat. ani nevim, kde vsude ta vysetreni delaj

jinak dnes spime u tchanovcu. mam pocit, ze jich se to moc nedotklo ....
tchan Danovi ani nezavolal, tchyne mi napsala jednu zpravu, a pak ze na me mysli
ale jestli bude jakakoliv poznamka, jakoze v mym veku je to casty, nebo tak, tak asi vyjedu. prijde mi, jako by se jich to vubec netykalo. no nevyslo ted vyjde jindy .... chapete? 🙂

babe19
autor
24. jún 2010

vecernice no nemás to lahké so svokrovcami / tchanovci alebo ako sa to píše po česky 😉 /. prečo sa správajú tak? mali by ti byt oporou,aspon svokra,vsak aj ona je zena,aj jej sa to mohlo kludne stat,musí súcitit s tebou!!!! kludne im povedz co si budes mysliet,co budes mat na srdci ☹

vecernice
24. jún 2010

to jim hrozi. dnes uz jsem napsala mame, jak si nas tata nevazil toho, ze mel dve zdravy deti, a nikdy se o nas nijak nestaral ..... takze jsem asi v razi
ale muj muz je pri me, a to je bajecne 🙂
ale proste me to u nich mrzi. moje mamka to obrecela se mnou, a pise mi skoro kazdej den. a oni? tchan ani slovo. ale kdyz jsem mela chripku v zime, tak mi volal, jak se mam...
tchyne je silna zena - Dan mel postizeneho brasku, dozil se 27 let, byl v ustavu. dost silny zazitek, takze asi jiny pristup, a tohle je v porovnani s tim prkotina ....

cizu
24. jún 2010

Ritus, ja to mela podobne...u tchanovcu si jenom tchyne pobrecela (sama prisla o dve deti, jedno hned po narozeni, druhe v 8 mesici tehu), tchan vubec nic - oni ale jsou taky jina generace a proste tema sex, tehotenstvi jsou proste celkem tabu - me to pripadne, ze to jsou zalezitosti zenskych a oni je proste ignoruji........
Ale ja jsem taky byla tvrdak - spis me vyhovovalo, ze jsem to okoli rekla a odmitala souciteni - a presne, takove ty reci, sak vy se dockate, jste mladi, nevyslo jednou, vyjde priste.....za to bych vrazdila i ted!
A ted me to stve jeste vic....uz je to nejaka doba a porad nic☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre