Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
8. feb 2010

ratatooy: to mas sice pravdu, ale moje telo asi nema rado, kdyz mu nekdo neco ridi🙂 Byla jsem v 07/09 na IVF s ET (neuspesne), 08/09 na KET (neuspesne) a pak jsem hned do 14 dni otehotnela prirozene a podle vseho jsme o mimco prisli kvuli me nemoci - chripka a zimnice..........takze nadeje umira posledni 😉

ratatooy
8. feb 2010

Myslíš chřipka to většina tehulek mívá jako první příznak tehu.určitě naděje umírá poslední a nezkusila jsi cvičení p.mojžíšove jestli teda máte v okolí terapeutku která by se tím zabývala?pomohlo moc lidem kterým říkali že nikdy mít děti nebudou.nebo zkus nějaký byliny pripravek prý je zázračný gynex.

cizu
8. feb 2010

jo, to mozna mivaji, ale ja jsem to prodelala v 10tt a na mimco to asi melo vliv☹ Ale ted mam zasobu ovu testu, na tehu mam zatim cervenou a tak zjistuju, co to moje telicko umi a co neumi, at s tim muzeme neco delat...ne jako prvni moznost nas poslat na umele a ti nam stejne nepomohli☹

cizu
9. feb 2010

ahoj holky:
tak chytra knizka na dotaz odpovedela takto:

dotaz:sice proběhne jakoby ovulace ale vajíčko se neuvolní a zanikne ve vaječníku, je to možné?
odpoved: ovulace znamena, ze se vajicko uvolni - dominantni folikul praskne. Nejsou info o tom, ze by graf BT vykazoval zvysene teploty potvrdil ovulace a ta pritom realne neprobehla

Takze me spadl kamen ze srdce 😉

A holky cekatelky na // jineho charakteru,jak to s vama vypada?🙂))

tinkapn
9. feb 2010

Ahojte 🙂

Cizu ahoj, tak to aj mne padol kamen zo srdca, aj sa mi to nezdalo 😉
No som mnou to vyzera stale rovnako, cakam do vikendu, tak snad sa aj dockam, aj ked tomu velmi neverim 😔

A co ty Cizu?

babe19
autor
9. feb 2010

Fíha,ako ste sa mi tu rozpísalli,čomu sa aj velmi tesim,vzdy sa tu dozviem nieco nové. Dnes mam poslednu tabletku clostylu,ovutest slabne a slabne :( NO čo sa dá robiť :(
TINKA urcite ti pomaly prejde tento tyzden,to vzdy tak,ked sa na nieco dobre chystame,vtedy mi to vypada večnosť :D

tinkapn
9. feb 2010

Babe, akoto, ze ovutest slabne? 😒 Nepresvihla si uz ovulku? Vies, mozno bola, ked si netestovala, alebo sa mohlo stat aj to, ze si nezachytila peek 😉 Tak hlavicku hore a nevzdavaj sa 😉

Mas pravdu, ide to velmi pomaly a to som myslela, ze ked sa budem ucit, pojde to rychlo... Tak idem sa zahrabat do tych knih a sup sup tu mame vikendik 😀

cizu
9. feb 2010

tinkapn: jj, ja taky stale jenom cekam...a podle zadani pozitiv ovu testu (sice nebyla carka silnejsi jak kontrolni, ale to asi tim, ze to uz nebyl den D, ale den pote) do FF se me ta ovulka asi posunula o 2 dny, takze taky cekam...a snad max do tech 6 dni by MS mohla (uz nepisu mela) prijit...uz me to cekani fakt nebavi...jak ja se na ni tesim🙂))

Ale teploty se drzi, tak by mohlo🙂)) A uz cekam, kdy me postou prijdou ty vymenene ovu testy, at pak muzu testovat jak drava🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2cb139

babe19
autor
9. feb 2010

slabne,veru TINKA, este 5DC som mala dve ciarky,hoci ta kontrolná bola silna ako vzdy a druha slaba ale viditelna. odvtedy len slabnu,nevidiet ich uz vobec ☹

tinkapn
9. feb 2010

Cizu tak ja mam pocit, akoby som MS mala dostat kazdu chvilku ... ale ma mi prist az buduci tyzden... tak neviem, co sa to tam vnutri deje 😒 😖
Ale ved nejak bolo, nejak bude, no nie? 😉
Tak ti vymenili nakoniec tie testiky? To som rada, bo 100 tehu testov nie je bohvieco, aj ked... 😀

Babe, to je teda zaujimave.. hmmm.... a nemohla byt ovulka hned po MS? Ktory si DC teraz?

babe19
autor
9. feb 2010

aj ja som na to myslela,ale tak skoro? zacala som testovat od 5dc a dnes je to 8dc. prvého februára som mala MS

tinkapn
9. feb 2010

no tak asi budes mat ovulku neskor, neboj 😉 Ja som mala az 19 DC 🙂
Len pekne testuj a uvidis, ze bude pozitivny 😉

vecernice
9. feb 2010

babe - neboj, ja s clostikem (5-9DC) mela ovulku 19DC 😉 takze vydrz, ta druha casem vyleze 🙂
jinak preji krasny den🙂

tinkapn
9. feb 2010

Babe, no vidis 😉

babe19
autor
9. feb 2010

Jéj TINKA a VECERNICE ste také mile,dakujem vam velmi pekne za podporu. Tak budem trpezlivo cakat na dve čiaročky. Vecernice a tebe uz dosla MS?
TINKA necitis sa nejak inak? nemas uz akési príznaky? 🙂 😉

babe19
autor
9. feb 2010

a TINKA ked si si robila tie testy kazdy den si len jeden test pouzila? o kolkej si si robila? ja vzdy tak okolo druhej.

tinkapn
9. feb 2010

Babe, no ziadne priznaky, preto sa na to neupinam, lebo asi to nevyslo ☹ Iba som strasne unavena a naladova, bolia ma krize.... ale to je z tolkeho ucenia a unavy ☹ 😢

Testovala som tiez okolo druhej kazdy den.... A iba jeden testik, to bohate staci 😉
Takze sup sup na to, a coskoro tam urcite budu obidve krasne silne // 😵 😵 😵

Drzim moooc moooc prsty 😵

vecernice
9. feb 2010

babe - jojo ms dorazila 😀 takze to vyjde tento mesic 🙂 zacinam 5DC taky s clostikem, jen nevim, zda pujdu i do ovu testu, ale asi jo. abych zas tu svou hlavu nepretizila sledovanim ovulky a pak stihanim manzilka 😀

vecernice
9. feb 2010

a jelikoz mi tedy nevysel darek na Valentyna, tak jsem vymyslela novy - a sice jdeme do pivnich lazni 😉 normalne mi to udelalo radost, tak doufam, ze i manzelovi 😀

tinkapn
9. feb 2010

Vecernice - tak to bude super Valentin 😀

luckam77
9. feb 2010

ja neviem baby nemozu sa ovu testy robit aj pocas menzesu???ked tak vie zena zostat tehu tak aj testy by sa mohli robit a ukazat ci je ovu...no a preto babe skus si robit testy cely mesiac aj pocas menzesu 😅 viem ze je to asi nechutne ale inak uz neviem...

babe19
autor
9. feb 2010

luckamm - aj ja som na to myslela a mozno si aj budem robit. vsak to budem vidiet len ja 😉 diky za radu

tinkapn
9. feb 2010

Lucka aj mna to napadlo, Babe, skus, ved za skusku nic nedas, no nie? 😉

tinkapn
10. feb 2010

Ahojte kočky, dobre ranko 🙂
Teda, musim sa s vami o to podelit, co sa mi stalo dnes rano.
Ked som vstala, bolo mi tak zle, az na odpadnutie, nasledne ma napinalo na vracanie, ale nic som nevyvracala, kedze som ani nic nejedla.... Dufam, ze na mna nelezie nejaka crevna chripka alebo co, alebo je to z tolkej unavy a vycerpanoti? Hmm... 😒

cizu
10. feb 2010

Teda tinkapn, nejsou to zcela jine priznaky? Unava je v tehotenstvi a hlavne v prvnim trimestru (teda u me byla silena, po praci jsem dokazala spat az do rana)🙂))

tinkapn
10. feb 2010

Cizu ahoj, no ja neviem, ale asi nie, ved predsa len, bolo by to velmi skoro, nie? 😒
Bola by som velmi stastna, ale bojim sa pripustit si to, lebo to sklamanie na teste s jednou / by bolo hrozne ☹

babe19
autor
10. feb 2010

Joj TINKA ja ti to tak prajem. Dufam,ze to nie je crevná chrípka ale niečo počom tuzis. Taka by som bola rada. Ty by si bola mojim nadejom,videla som,ze mas ovu 19DC,potom o dva týzdne dve ciarocky. No nebolo by to najkrajsie na svete? Tesim sa spolu s tebou,no nech sa to uz potvrdí 🙂 Neviem ty ako,ale ja cítim niečo také že si v tom 😉

tinkapn
10. feb 2010

Babe, ahoj moja 😉 Dakujem ti veeeeeelmi velmi pekne, ale asi ta sklamem, prave som bola na wc a zacala som nejako spinit... a to som 11 DPO, ako je to mozne? Zeby zacinala mrcha? ☹ ☹ ☹
Velmi velmi velmi ti dakujem za podporu, si strasne zlatucka 😵

tinkapn
10. feb 2010

babe, asi je to mrcha,lebo neskutocne ma zacalo boliet podbrusko, teda... strasne bolest, az sa to neda vydrzat 😢

vecernice
10. feb 2010

ahoj tin - to me mrzi, nakukovala jsem rano, jak pozitivne vypadas. ale dokud se nerozjede, nic neni ztracene, nekdo popisuje bolesti i na pocatku tehu. tak ti drzim palecky.
jinak me se spustila vcera, ale kdyz jsem jela rano do prace, tak se mi delalo spatne od zaludku. takze pak si vyber, co ma co znamenat 😉
skoda, ze nemeris teplotku, ta hodne napovi. anebo taky sledovat krcek, i kdyz ten neni uplne presny.

tak na tebe myslim, at si to ms pekne rozmysli!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre