Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
11. aug 2010

no me ty otazky spis bavi, i kdyz sef se zeptal v den, kdy jsem prisla od te sve doktorky, ze me telo nefunguje 😀

@baru7 Burgundsko - jeli jsme s www.cksen.cz a fakt bomba!!!

baru7
11. aug 2010

@vecernice díkec za tipa🙂 a co jsi na to vlastně šéfovi řekla??? 😎

vecernice
11. aug 2010

@baru7 ze ne vsechno se da naplanovat 😀

baru7
11. aug 2010

@vecernice no koukám na tu cestovku..tak myslím, že je jasné, s kým jedem příště na dovolenou🙂 tomu říkám nabídka 😉

baru7
11. aug 2010

@vecernice ta jsi ale diplomat 😉 já bych mu řekla, že tato otázka odporuje zákoníku práce 😀 😝

vecernice
11. aug 2010

@baru7 jojo maj tam super veci, taky jeste s nima neco podniknem. ale idealne ta lod, tam uz si za prvni den prijdes zrelaxovana. my poslechli isntrukce dle itinerare, takze jen co jsme vypluli, uz jsme ochutnavali msitni vina a ktomu prikusovali syry 😀

@baru7 to je vyssi sef, muj primy sef vi, ze jsem po revizi. ale s obema mam dobry vztah. a ten hlavnejsi si casto prijde ftipny, jen nam ostatnim se to tak nejevi 😀

baru7
11. aug 2010

@vecernice jojo..takoví jsou nejlepší, co jsou strašně zábavní, ale jen sami pro sebe...ale hlavně mi přijde, že některých chlapům to moc nedochází a pak jsou kapánek netaktní...

baru7
11. aug 2010

@vecernice jo..jinak dnes bych ti hned darovala celou svoji MS...teprve se mi pořádně rozjela a já se tady kroutím jak paragraf...ta je zase výživná.... 😖

vecernice
11. aug 2010

@baru7 a ja ti to krouceni skoro zavidim 😀

no vcera mi ten pravnik - skorokamarad (je to obchodni partner) rikal, ze uz se s manzelkou taky snazi, ale ze to fakt nehroti, ze dokonce nekteri lidi to sleduji a soustredi se na ty vybrany dny 😀 no malem jsem se chechtala 😀

baru7
11. aug 2010

@vecernice věřím, že závidíš..takže držím palce, ať se brzy kroutíš taky 😉 jo, to věřím, že se nesoustředí na vybrané dny, když jim všechno funguje a mají čas souložit denně...to bych tak nic neřešila 😀 😀

vecernice
11. aug 2010

@baru7 vid? ja mu rekla, ze si za rok popovidame 😀 bylo to tedy i ohledne predstav, jak s deckama budou dal fungovat 😀 ja mela taky idealy po vysazeni HA, ze nic nebudu sledovat (tehdy sjem ani nevedela, co sledovat jde), a nechame tomu volny prubeh. ale to bych se nacekal. i kdyz mozna by se za ten rok telo nahodilo samo, ale kdo mohl tusit, ze to bude beh az na tak dlouhou trat 😉

baru7
11. aug 2010

@vecernice jojo..přesně tak..dneska je to spíše zázrak, když to jde hned...ale nic, my to zmáknem..chvilku si počkáme, ale o to více si to budeme užívat 🙂

vecernice
11. aug 2010

@baru7 mas pravdu, je to jen otazka casu 😉 ale letos to vyjde!!!!

vecernice
11. aug 2010

ja se proste obcas potrebuju vyvztekat a politovat 🙂 doufam, ze jsem si to dnes vybrala na tydny dopredu 😉

baru7
11. aug 2010

@vecernice však se vzetekej..to je třeba...víš, co říká můj M, když má někdy svůj cholerický záchvyt zuřivosti? že je to zdravé, je třeba to ventilovat a nedržet v sobě....a máš to předepsané od odborníka 😉

vecernice
11. aug 2010

@baru7 parada. tak az ti polezu na nervy, tak si stezuj doma 😀 nene diky moc 🙂

baru7
11. aug 2010

@vecernice v pohodě..já jsem zvyklá..on mi totiž taky vysvětlil, že to neřve a nevzetká se na mě, ale jako všeobecně..takže si to neberu osobně, nechám ho vyvztekat a za chvilku je klid a pohoda...ale tyhle záchvaty vzteku nejsou částé..asi proto, že to tak ventiluje🙂

vecernice
11. aug 2010

@baru7 neboj, ja nervu, tedy vetsinou 😉 😀 ja se vybiju sportem, dnes se chystam na brusle, zitra pilates, vikend brusle a kolo 😉 a bude dobre 🙂

baru7
11. aug 2010

@vecernice mám to podobně..jdu dnes na spinning🙂

kapibara
11. aug 2010

Tak koukám nálada už je tady lepší 🙂 to je moc dobře 😉 sportem ku zdraví 😅

baru7
11. aug 2010

@kapibara Ahoj...těší mě 🙂 jojo...my ty chmury vyženeme 😉

kapibara
11. aug 2010

@baru7 ahoj Baru,taky Tě ráda poznávám 😵 jistě,nic netrvá věčně 🙂

baru7
11. aug 2010

@kapibara tak, tak..a je třeba myslet pozitivně..teď to jde navíc snadněji, když je venku tak krásně🙂

kapibara
11. aug 2010

@baru7 já se musím přiznat,já léto nějak extra nemusím,já miluju idálně podzim,když prší a člověk příjde mokrý a promrzlý domů a dá si čaj a šup do postele.... 😀

baru7
11. aug 2010

@kapibara já mám ráda na všem něco...teď mi vyhovují dlouhé dny a ráno už brzy světlo..lépe se mi vstává do práce🙂 a na podzimu mám moc ráda přesně to, co jsi popsala 😉

mayerka
11. aug 2010

ahoj holky, včera jsem se objednala na kontrolu k dr., půjdu za 14 dní... Včera jsem začala malinko špinit, tak jsem chytala nerva, že to bude zase mimoděložní, ale dneska dobrý... Nějak to se mnou mlátí.
Večernice - tak moc ráda bych ti nějak pomohla, to je fakt o nervy... Ať už tedy přijdou na to, co je špatně, moc ti to přeju!!! A jak říká baru a její M, nejlepší je to ze sebe dostat ven, ten vztek, jinak to v člověku hnije a škodí.
Kapibara - ahoj, taky mě těší. Já se tu objevím jen tak jednou za tři dny, holky absolutně nestíhám 🙂
Máte dobrý, že v práci můžete takhle "relaxovat", to u mě vůbec nepřicházelo v úvahu... Když jsem jednou denně stihla kouknout na email, tak byl svátek 😠 příšerná honička

baru7
11. aug 2010

@mayerka ahojky...tak to je fajn, že špinění rychle přešlo...držím pěsti, ať už je teď vše bez nejmenšího problému a užíváš si klídek a pohodu 🙂 já mám v práci na střídačku buď veget nebo honičku...no a přes léto je okurková sezona, takže mám klid, ale v září to zase začne....ale zase to moc neutíká, když není moc co dělat....

mayerka
11. aug 2010

@baru7 ano, to máš pravdu, když není moc práce, pomalu to utíká. Mě to teda letělo, těch 5 let, co jsem byla v téhle práci, zmizelo jak nic 😒

baru7
11. aug 2010

@mayerka a jaký byl vlastně Kájínek?? jaké dojmy?

mayerka
11. aug 2010

@baru7 byla jsem v kině asi po 5 - 6 letech, takže super ! 😀 asi by se mi líbila i Sněhurka... Ne, vážně, film je dobře natočenej, střihy, kamera, zvuk... hezky se na to kouká. A děj - příjde mi, že Kájínka líčej jako hodnýho chudáka. Pravda, vypadá to, že to fakt neudělal, ale udělal spoustu i jinejch věcí. Film dává rádoby jasnou odpověď, jak to vlastně bylo. A místama jsem se fakt chechtala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre