Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
15. apr 2010

noo vecernice,tak ty vobec nemás lahku prácu,namakás sa tam 😀 ale vsak vsade je stále nieco nepríjemné 😠
aj ja dufam,ze aspon v sobotu bude pekne,ked uz som si zobrala dovolenku. chystali sme sa do prahy,len svokor nedostal dovolenku,tak nejdeme ☹
hm,taká thajská masáz by aj mne bodla,aj ja by som ju brala. bolí ma vsetko,ked teraz na to pomyslím 😒 thajská masáz je urcite lepsia ako thajské jedlo 😀

vecernice
15. apr 2010

tak jsem zpet - bylo mi dobre a je mi lip!!! masaz super, byla to thajska oeljova, maji ji tu v akci 😀 takze to enbylo muceni, ale parada. dokonce vam namasirujou uplne cely telo 😲 tak jsem ted jeden velky chodici olejicek 😀

prace neni spatna, ale ma obcas sve slabsi chvilky .... dnes uz je to lepsi, zas mam co delat, a to prijemne nove prjekty, ac bude velmi tezke je tu prosadit, ale bojovat me bavi (pokud tomu verim a chci to sama delat) 😉

hele az pojedes nekdy do Prahy, tak se ale koukej ozvat treba aspon na kafco 😀

jinak nam to tu holky nejak flakaj 😲

cizu
15. apr 2010

No jo, no, flakame, ale uz jsem tady🙂))
Holky, my vcera konecne dodelali listy na nasem koberci v loznici a vcera volali ti nasi truhlari a v sobotu prijedou dodelat restiky🙂 tak uz se tesim, uz bude loznice komplet🙂
Ja dnes odpoledne asi zalehnu, vcera jsem pracovala do pul jedne rana a dneska sla aktivne na 7mou, at mam v patek driv konec (flexible), takze jde uz na me unava☹
Ale hlasi na vikend hezke pocasi........tak uvidime.
Ja mam tichy plan jit v nedeli az namotnuji loznici koupit novy lustr a lampicky na nocni stolky, tak uvidim, jak se na to bude tvarit drahy 😉
Holky, musim ji makat......pa
P.S. - mam dilema, nemam zadne ovu testy, mam si koupit nove/nemam ☹ ma to cenu hlidat/nema ☹

babe19
autor
15. apr 2010

hele,vecernice ty si z prahy? ani som nevedela. ked tam pojdeme,tak sa ozvem 😀 pozor na seba,aby sa mužík na tebe neposmykal 😀 😝 😝
cizu ani sama neviem, ci sa oplati si kupovat testy alebo nie. mozno ze ani nie. ked si merias BT tam ti ukaze co ma. treba snazilkovat. a ked to nevyjde tak nabuduci mesiac do toho este stale mozes investovat 😉

vecernice
15. apr 2010

co je neposmykal? 😉
jojo jsem rozena Prazacka, v dnesni dobe druh na vymreni 😀

no ovu testy - asi se vyplati, pokud clovek tusi, kdy ma byt ovu +-na dny. jinak to strasne leze do penez 😲 ja mam z minula 3 a dalsi asi nerpikoupim, proste budeme se snazit obden a ono to vyjde! ja se rozhodla, takze to vyjit musi 😀

cizu - to jsou pekne starosti, hlavne kdyz clovek vidi, jak se to hnizdecko meni 😉 tak at sezenete nejake paradni lustry!!!! (my meli vsechny lustry nakoupene jeste nez jsme prevzali klice od baracku .-D)

cizu
15. apr 2010

vecernice: taky to tak vidim...ale ja bych to chtela zjistit jenom kvuli tomu, jestli opravdu je 😉
No my mame po rekonstrukci bytu uz dva roky a lustr v pokoji a loznici porad nemame🙂)) Ale po vikendu se vse zmeni a budeme mit bytecek hotovo a muzeme se vrhnout na rekonstrukci chaloupky..........jak rika maminka: je naprd mit rozvrtane dva baraky najednou, bylo by dobre aspon jeden dotahnout do konce 😀
Jeste jsem premyslela, jestli v tom trochu nezacina mit prsty i ten sarapis......je na regulaci....tak uvidime, pry vysledky po dlouhodobem uzivani 😉
A jj, rodila prazanda je fakt uz exponat....muj brasule se s pritelkyni prestehovali do Prahy a ted se jim stavi "bytovka" ve Vestci nebo kde to tam je 😉

vecernice
15. apr 2010

jojo Vestec znam, to je jih Prahy, mozna uz to neni Praha, my jsme na severu 😀
a ze ovu je by ti mela spolehlive potvrdit BT, aspon dle meho Dr. ten si mysli, ze ovu testy je vyhazovani penez 😉

babe19
autor
15. apr 2010

vecernice - ked dobre viem - šmykat sa - je po cesky klouzat se 😉

kapibara
15. apr 2010

Ahojky Holky 😉
U mě proběhla ovulace včera...ovu test mi ji spolehlivě ukázal...ale je pravda,že chodím na folikulometrii a vím přibližně,kdy ovulace bude,tudíž mně stačí tak 3 testíky,což zase tak strašné není....
Koupila jsem Rapiclear 5 kusů za 140 kč....
A taky jsem brala dřív clostilbegyt....žádný plodný hlen...prý to clostík dělá 😒 ....

cizu
15. apr 2010

ahojky:
jj, vecernice,bacha na to, kdyz mas dneska namazano🙂))))
kapi: tak k ovu gratuluju....ted uz jenom 14 dni chvilky napeti a bude 😉
Kde kupujete takove levne ovu testy???

vecernice
16. apr 2010

ja kupuju taky Rapi 5ks za 150, maji to normalne v lekarne v centr Prahy 😉

jinak ja mam clostik, ale byva i plodny hlen 😲

pracovni stiznosti mi zkazily patecni rano, tak jdu makat ☹ papa kocky

kapibara
16. apr 2010

Cizu...kéž by to klaplo 😉 já mám testy z liberecké hypernovy z lékárny 😉
Vecernice.....tak to je super,já měla při clostíku úplné sucho 🙄

vecernice
16. apr 2010

kapi - ja tedy en, ale plodny byval nekolik dni pred ovu 😲
no co, snazim se k tomu konzumovat vse prirodni, pila jsem kontryhel, zvykala lnene seminko, uvidime, co to bdue priste 😀

kapibara
16. apr 2010

Vecernice...mi povídej...já zas piju maliník 🙂 ....cvičím Mojžíšku atd.....někdy je to psycho,ale musím se tomu smát,co jsme všechno schopné podstoupit kvůli mimču 😀

vecernice
16. apr 2010

vid? hlavne kdyz vzdycky clovek zkousi neobratne delat svicku po .... myslim, ze partner se musi obcas docela chechtat 😀
ale co, hlavne kdyz to vyjde. uz chci zmizet i z tyhle prace ☹

kapibara
16. apr 2010

Vecernice...no,tak hlavně když se to povede 😖 je to psychicky pěkně náročné pořád to čekání...

Máš v práci dusno? 😒

vecernice
16. apr 2010

no jak se to vezme, bud se tomu budu smat, nebo budu dnes nasrana 😀

nejaky magor si stezoval u sveho kamarada v bance, tak tu behaj po bance maily ohledne meho pristupu ke klientum, samozrejme trochu zkreslene ☹ ale to je nadlouho ☹ proste srazka s blbcem, jinak to asi nazvat nejde. ja nic spatneho neudelala 😀

kapibara
16. apr 2010

Vecernice...srážka s blbcem,nejhorší co může nastat a neuděláš vůbec nic...dak držím pěsti,ať to dopadne OK

vecernice
16. apr 2010

jojo jen ja si vsechno dost beru a pak se tim zabyvam. neumim tyto veci jednoduse hodit za hlavu. takze takovy blbec mi skazil vlastne uzz stredecni rande s manzelem (mam sluzebni mobil, a vzala jsem hovor v pul sesty ☹ a ten trval asi 20 minut ...)
a pak ti takovyto clovek napise mail, ze uz nikdy nemam rikat klientum, ze mam po pracovni dobe. a v te interni korespondenci to vyznelo dost divne, ze jsem si dovolila vuebc nekdy byt po pracovni dobe .... ach joo. ale ende schluss, poustim z hlavy a jdu makat 🙂

kapibara
16. apr 2010

Vecernice...též tyto věci neumím hodit za hlavu a užírám se tím...závidím flegmatikům...

vecernice
16. apr 2010

tak kapi, ted jsem si mrkla na profil. smekam pred vasi vydrzi, a budu moc drzet palecky, at uz to konecne vyjde a malej ma segru ci brasku 😉

takze tento cyklus se snazite normalne? tak tfujtfujtfuj at za dva tydny vykouknou kolejnice!!!!!!!

cizu
16. apr 2010

kapi: taky jsem cetla, co vas potkalo a mame toho hodne spolecneho☹ Co znamena ta diagnoza, to ti chybi ovulace nebo neco podobneho?Ja mam ke vsemu PCO☹
A co nejaky mrazacci....budes chtit jit jeste na KET?
Ja mam jeste cca 4, ale uz tomu neverim, takze je zatim nechame zmrazene a uvidime, co se vsechno jeste zjisti a jak budeme bojovat dale......ja tento mesic "slavim" taky dvoulete vyroci☹
Nemeris nahodou taky a nezapisujes na ff? Ze bysme te pridali do naseho seznamku? 😉

kapibara
16. apr 2010

Vecernice...díky...teď se snažíme opět normoš...uvidíme...

Cizu...diagnoza znamená,že ve vaječníku už je jen omezené množství a kvalita vajíček,něco jako přechod....nicméně u mě zatím k ovulaci dochází 😉 ....te´d mě čeká laparoskopie a imunologie....a pak bych chtěla jít buď do KET nebo inseminace,ještě nejsem rozhodnuta....teplotu neměřím,já chodím každý měsíc na folikulometrii a teď jsem začala používat ovu testy
Jinak jsem zastánce toho,že IVF popřípadě KET nemá u mě smysl pokud nebudu v psychické pohodě a hormonální pohodě 😉

vecernice
16. apr 2010

kapi - tak tedy ti tu budeme drzet vsechny palce, co jen najdeme 😉 kdyztak si pujcim i nejaky palec od kolegu!!!!

kapibara
16. apr 2010

Vecernice...díky..já držím taktéž Vám všem tady 😉

kevama
16. apr 2010

ahojte, ak mozem tak chcem reagovat na ovu testiky,Tu to podla mna stoji strasne vela penazi a ak nemate 28 dnovy cyklus tak neviete presne niekedy zachytit ovulku.ja som na tom bola podobne ako vy a kedze tie testy sa mi na slovensku zdali velmi drahe tak som si objednala z anglicka a mozem povedat ze su spolahlive.Jeden ks vysiel zhruba na 10sk,co sa mi zda super cena v porovnani s nasimi cenami.Tak popripade ak by ste mali zaujem tu je stranka www.ebay.co.uk tam si date vyhladavat ovulation test a vyhodi vam.Alebo vam to mozem objednat ja ak neviete s tym pracovat a poslem vam to za postovne.
Prajem nech coskoro najdete // aj na tehu teste

zuzana_22
17. apr 2010

Ahoj holky,
večernice, vypadá to, že Tě stopuju z diskuze snažilek "od října" 😉
Díky ovu testům jsem si pěkně zamotala hlavu. Dělala jsem si čtyři, a bohužel u všech jsem nedodržela stejný podmínky - jiná denní doba a pití. Podle kalendáře i hlenu jsem měla mít ovu minulou neděli, test vyšel hodně silnej z dopolední moči, následující tři dny byl zhruba stejnej, a dneska jsem si udělala jeden z ranní moči jen tak, abych věděla, jak to klesá, a kupodivu byl z těch všech asi nejpozitivnější ☹ přitom hlen už nemám od čtvrtka a naopak mám zácpu, což je u mě nejvýraznější znamení otěhotnění, hned od začátku. Tak mám z toho hlavu dokola, nějak se nám nedaří poctivě jednou za dva dny, tak mám strach, že už jsem to zase prošvihla ☹

soni1
17. apr 2010

Ahojte, včera som mala hlien, dnes som si robila OVU test a obe čiarky mám rovnako silné. Myslíte si, že v týchto chvíľach by som teda mohla mať ovulku? Pomer má prebehnúť do 24 alebo 48 hodín? Kedy je najvhodnejší čas?

kapibara
17. apr 2010

Ahojky soni1...na testu rapiclear je psáno,že vhodná doba pro snažení je již od zjištění pozitivního testu....

cizu
19. apr 2010

Dobré ránko kočky, jak jsme se měly o víkendu?
Já spíše pracovně - finišovali jsme ložnici....jsme si trochu mákli, ale je to hotovo🙂 Počasí vyšlo, bylo fakt nádherně 😉 Škoda, že jsme nestihli ještě nějaký výlet....no snad i tento další víkend bude hezký 😝
Ode dneška začínám poctivě zase měřit, ale testovat jsem se rozhodla co druhý den......podle toho,do kdo píšete, tak pozitivní ovu test je min 2 dny, tak bych to snad neměla prošvihnout,ne?
Tak se mějte, snídaně mě skončila....jdu se připravit do práce☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre