Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

kapibara
19. apr 2010

Ahoj Cizu...já měla tento měsíc pozitivní test dva dny,první den byly čárky stejně silné a druhý den byla testovací silnější...takže si myslím,že to neprošvihneš... 😉 a ono už je to vidět před ovulkou,jak čárka zesiluje....

babe19
autor
19. apr 2010

kapibara čo by som ja nedala za pozitívny /na zaciatku stačí aj/ OVU TEST ☹
len sa mi kukni na graf ☹ vyslo mi dnes ze 15DC bola ovulka no a mi sme sa práve ten jeden den nesnazili. len 14 DC vecer a 16 DC dvakrát za den. asi sme to zase prepásli. ak mam nejaké plodné dni ja.lebo žiadny hlien som nevidela,len raz vecer 13DC aj to len mozno ze nejaku tu 2 - 3 hodiny ☹ takze tento mesiac zase nic. som taká smutná

cizu
19. apr 2010

Je babe: ale ff ti ukazal krasnou ovu...to me nikdy (ostatne stejne jako ovu testy)☹
Nezoufej, vyjde to pristi mesic....ty mas aspo nadej, me nejak mizi v dali ☹

vecernice
19. apr 2010

ahoj holciny 🙂

tak nejprv babe - vubec nebud smutna, vzdyt jste to krasne trefili!!!! den pred ovu a den po ovu, to je upne super. stejne se obcas doporucuje obden, aby stihli dozrat kvalitni bicikovci 😉 takze jste to trefili na jednicku 🙂 a ted uz budem s tebou napjate cekat 😉 je, co bych ja dala za drivejsi ovu 😲

vitam nove tvare 😉´zuzi - v pohode, v nejakem tematu to uz spolecne do konce dotahneme 🙂
jinak snazit se od chvile, kdy je zaznamenan pozitivni ovu test 😉 do te doby, nez se teplotami potvrdi ovu.

my se cely vikend ryli v zahonech, takze jsem celkem grogy, zas jsem nestihla ukol do jazykovky, tak to musim zvladnout dnes v praci¨.
ale tady jsou vysledky nasi pile 😉

vecernice
19. apr 2010

holciny - zadne spliny, zadne vzdavani nadeji, vsechny to nakonec dotahneme k tem // 😉 a podle me uz brzy, ja si davam cas do leta 😀 a vy me v tom samotnou prece nenechate 😉

babe19
autor
19. apr 2010

ahoj cizu,vecernice
vecernice díky za milé slová, ja nebudem teraz nejak dufat,nikdy v nicom som s muzikom nemala stastie,vzdy sa nam nieco prihodilo. pekne ste to spravili,nemáte svalovku? uvidís vysledok bude zato stát.
cizu hm tak ff vyznaci ovu, a moze byt ze napriek tomu som ju nemala??? joj,ja uz vo vsetko hladam len negativa. hrozne nieco so mnou.. neboj aj ty budes mat prekrasnu ovulku 🙂 ako aj vecernice a potom sa vam to naraz podari 😉

vecernice
19. apr 2010

babe - no i ff se muze splest. ale mela si plodny hlen dva dny pred, to tak byva. nemusi byt v den ovu, nebo den pred ovu. uvidis, jak se teploty budou vyvijet dal 😉 ale fakt s tim casovanim s tim si vubec nelam hlavu, to jste dali!
jo a nerouhej se, ze nemate stesti 😉 mate, nebot mate jeden druheho. zbytek prijde 🙂

babe19
autor
19. apr 2010

vecernice más uplnu pravdu 🙂 dakujem ti. vy mi vdzy zdvyhnete náladu,mám vas rada 😀

vecernice
19. apr 2010

😅 😅 😅 😅 😅 😅

kapibara
19. apr 2010

Babe...taky si myslím,že takhle ten styk úplně stačí...lepší z toho nedělat vědu 😉

Vecernice...též jsme se celý víkend ryli na zahradě 😉 taky mě bolí záda jak šlak 😒

Cizu...když ti neukáže ani graf ani ovu testy ovulaci,domluv si s gynekologem folikulometrii,já platím jen poplatek 30 kč

vecernice
19. apr 2010

ja jdu na folikulometrii jdu pristi pondeli. tak jsem zvedava, co tam uvidi 😉
kapi - a jak mate velkou zahradku? a uz je hotova, nebo taky budujete? my ted zacali, nebot jsme se do nasi radovky stehovali o vanocich 😉 takze furt nejaka prace 😉

kapibara
19. apr 2010

Vecernice...kolikátý budeš den cyklu v ponělí?máme celkem velkou zahradu,ale stále budujeme...to co už máme zase měníme a tak pořád dokola 😀 😀 😀

vecernice
19. apr 2010

kapi - ja budu 16 DC, posledni dobout jsem mela ovu 19-20, ale muze se soupnout (mam hormonalni lecbu, takze nevim, kdy se to ustali 😉
no ja se tesim, az zahradku dotahneme a pak si tam v lete budem jenom hovet 😀 vetsi by se mi libila, ale to je cenove nerealny ☹

kapibara
19. apr 2010

Vecernice...tak budu držet pěsti...jo,hormony jsou sviňa 😒 ale v dnešní době se to dá úspěšně léčit....zahrádka je super,taky mě to baví

babe19
autor
19. apr 2010

babenky moje a tá folikulometria sa robí len raz? je to jednorázové? ako sa to robí ? ultrazvukom?

vecernice
19. apr 2010

kapi - diky 😉 ja uz se cpu hormonama od lonskeho cervence, tak verim, ze uz konecne prinesou ten kyzeny vysledek 😉 at si to telo pak od tech leku odpocine ...
zahradka je uzasna vec, ja asi musela byt v minulem zivote krtek 😀

kapibara
19. apr 2010

Babe...já chodím na folikulometrii od devátého dne,mám super doktorku,takže podle toho jak folíky rostou,tak chodím i na kontroly...stalo se,že jsem tam do ovulace byla skoro každý den...sice se pokaždé platí ten poplatek,ale to neřeším...ano,dělá se to vnitřním ultrazvukem

vecernice
19. apr 2010

babe - to je vnitrni utz. na nem vidi, zda a kde a jak velke jsou foliky, dokaze odhadnout, za jak dlouho praskne. taky vidi, jestli je dostatecna sliznice, aby se pak mimis mel kde uhnizdit.
nekdo chodi okolo ovu vickrat, ja jdu v tuhle dobu poprvy, nebo podruhy od zacatku roku. u me se leci podle grafu 😉

kapibara
19. apr 2010

Vecernice...o hormonech mi ani nemluv,teď je konečně dva měsíce neberu a jsem ráda...a cyklus se celkem upravil...ale to spíš přičítám psychické pohodě a Mojžíšové...

vecernice
19. apr 2010

no ja se tesim, az se telo nahodi bez nich. stejne uz clostik muzu tak dva mesice, pak uz se nedoporucuje. utrose se nezbavim ani v tehotenstvi, ale co nadelam, hlavne at to vyjde 😀

kapibara
19. apr 2010

Vecernice...moje řeč...a spermiogram máte OK?

vecernice
19. apr 2010

kapi - to nastesti jo. proste jen ted pockat, az se stesti usmeje na nas. a ja tomu verim, ze to bude asi za tyden, az deset dni .-D a budeme mit maly lednatko 😉
prave jsem si promyslela, ze to uz bych byla v praci jen do konce roku, a vanoce uz si chystala na matersky 😀 zacinam se na to tesit 😀

kapibara
19. apr 2010

Vecernice...ledňátko by bylo fajn 😉 ...já mám doma jedno únorátko....a chci taky ledňátko 😎 😎 😎

vecernice
19. apr 2010

kapi - ja jsem prave unorova 😉 tak by to bylo pekne v rade 😀
no me je skoro jedno co to bude, jen jsem nechtela vanocni decko, aby nebylo ochuzeny ....

kapibara
19. apr 2010

Vecernice...tak si budeme držet pěstičky...já budu skromnější,mně stačí když aspoń tento rok otěhotním a je mi jedno kdy 😉

vecernice
19. apr 2010

kapi - no me taky. ale zas si rikam, ze s optimismem to pujde lip, takze treba hned 😀 (ale je pravda, ze si to rikam uz par mesicu a kde nic tu nic 😀)

kapibara
19. apr 2010

Vecernice... 😉 😉 😉 ...hlavně když to výjde.....a nejlépe hned 😀

vecernice
19. apr 2010

kapi - tak do toho jdu 😉 a doufam, ze vy se mnou 😉

zuzana_22
19. apr 2010

Ahojky, mě čeká od příštího měsíce ten ultrazvuk taky, dneska na ovu testu zase slabá čárka, což by mohlo znamenat, že mi probíhá úplně mimo kalendář a hlenový dny, takže se neustále snažíme blbě, a mně se z toho chce normálně brečet. Nejsme takoví divoši, a obden delší dobu je pro nás spíš trápení, tak to musí doktor taky odhadnout přesně.
Večernice, díky za povzbuzení, taky doufám, že tu nebudu lítat od jedný diskuze k druhý, pokud to nebude tedy do rubriky Těhotenství 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre