Ovulačné krvácanie. Čo to znamená?

cucuska
28. jún 2006

Ahojte. Môžete mi prosím Vás poradiť čo je to ovulačné krvácanie a či je to v poriadku ak je alebo je to zlé.

melle
23. aug 2007

sandrika- no 6.den po tom co sme sa snazilkovali. Viem, je to blbost ale na teste sa pise ze dokaze potvrdit tehu uz 5.den po oplodneni a kedze ma bolele hlava a nevedela som ci mozem zobrat liek, skusila som sa otestovat. Ale asi nema zmysel testovat sa skor ako 2 dni po ocakavanej mrche. Ja som MS dostala vcera, dokonca 2 dni skor ako mala dojst, takze ziadne tehu sa nekona ☹
Ak mas naozaj podozrenie na tehu skusaj sa po par dnoch otestovat znova, mozno ti hCG stupa velmi pomaly.

sandrika
23. aug 2007

Ahoj melle, je mi ľúto , že mrcha dorazila, no uvidíš do vianoc budeš určite tehu, lebo rok 2007 je náš??Tfuj , tfuj, tfuj - veľa šťastia.
Ja som mala príznaky, ale už sú všetky fuč, len Bt je stále vysoká a mrcha nikde...

melle
24. aug 2007

sandrika-vdaka za povzbudenie 😉 No ale to nemas take beznadejne ked mrcha este nedorazila, ostatne priznaky nie su az take smerodatne, ved vies, ze niektore baby nemaju ziadne priznaky a aj tak su tehu. Tu niektora pisala ze jej teh.test parkrat vysiel neg. a az na nejaky 39.DC pozitivny. Tak este skusaj, alebo si chod dat urobit krvny test, tie su citlivejsie. Drz sa 😉

sandrika
27. aug 2007

melle, tak mi cez výken vyšli 3 krásne pozitívne testy, tiež boli tie druhé čiarkly slôabulinké , ale objavili sa do minúty a boli jasne vyditeľné a už me je aj zase zle a to riadne hlavne večer a tie prsia, že by predsa..
Bola som na krvy , výsledok bude zajtra 10,30, len doky ma uzem,nil vraj mi to test ešťe ukázať nemohol

melle
27. aug 2007

sandrika, podla mna to vyzera ze si urcite v tom. aj ked nahoda je blbec, ale drzim palce. Daj vediet ako dopadol ten test.

weja
16. jan 2008

vytahujem znova tuto temu, lebo potrebujem poradit...
nejake take "spinenie" sa mi objavilo uz druhy cyklus po sebe... predtym som to nikdy nemala, teraz sa to objavi vzdy v case pribliznej ovu a ide len o kratkodoby vytok...
mate s tym niektora skusenosti? 😕 na nete som nasla, ze to sice nie je bezny jav, ale na plodnost by to nemalo mat vplyv... aj tak mam vsak trochu obavy, takze dakujem za vase nazory...

uci
16. jan 2008

myslim weja, ze ak je to len kratkodobe, tak sa nemusis nicoho bat, skor sa mozes tesit, ze presne vies kedy bola ovulka, ja som ovulku zrejme dlho nemala, potom sa konecne raz konecne objavila aj s takymto malinkym spinenim a teraz je z toho tehu 😉

weja
16. jan 2008

uci - super, tak to gratulujem 😵
ja v podstate viem, kedy mam ovulku, ale trochu ma zaskocilo, ze sa to objavilo uz druhy cyklus po sebe... o jedno babo som uz prisla, tak mam teraz obavy, aby vsetko bolo ok... ale tak snad to nie je nic, kvoli comu by som sa mala znepokojovat...

albertova
18. jan 2008

ahojky, mávam to asi aj ja 😕 ale niekedy to je a krv...ale len pár dní.... to môže byť tiež ovulácia???????? Lebo potom by mi výchadzaly cykly bez ovulky.... Pretože by nemala byť kedy?!

albertova
18. jan 2008

sandrika, si tu ešte niekde na téme?????? tak ako sa ti to celé prejavovalo????

sonicka25
18. jan 2008

Ahoj,ja som mavala pravidelne spinenie cez ovulku,je to hormonalna porucha-viac tu;
http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&...
ja som sa ich radou riadila a o dva mesiace som ostala tehu 😉
A to skoro po troch rokoch...

albertova
18. jan 2008

sonička ďakujem, teraz som si čítala presne ten odkaz čo si tam dala.... môže byť. Čiže ak dobre chápem papkala si vitamínky a hlavne B6? A aké presne tbl? Inak mňa brutálne bolievajú prsia už od stredu cyklu..... ale vždy tak strašne, že ani podprsenku nemôžem mať.....a keď dostanem mrchu tak to prejde.... mávala si aj ty?

sonicka25
18. jan 2008

Ano,boleli,hlavne pred ovu a tym spinenim 😠
V lekarni som si pytala vitamin B6,v baleni bolo 60tabletiek a jedla som len jednu denne.
Zober aj babyplan,ak by si otehotnela je to lepsie.
Bude ti meskat mens.-ako tam opisovali-predlzi sa ti poovulacna doba,dostanes ju s oneskorenim,ale to spinenie mi okamzite prestalo 😀
Vela stastia 😉

albertova
18. jan 2008

SUPER, tak zajtra idem hneď do lekárne....he he he... už sa neviem dočkať!!!! Ja som už o tom počula, že treba brať vit. B6 keď máš divné krvácanie, a to ja som mala už dosť dlho.... Teraz som dostala na 30DC mrchu a ty máš ako dlhý cyklus????? Mne by teraz mali zmrazovať ranku a dr. hovoril, že potom budem asi dva týždne krvácať.... ten vit. B6 by to nemohol zmierniť????

sonicka25
18. jan 2008

Ja som mavala 26-dnovy cyklus-po tom vitamine sa mi predlzil na 30-32dnovy 😒
Ci ti to zmierni uvidis a daj vediet 😉
Neviem ti poradit..

albertova
18. jan 2008

Dakujem Ti tak či tak... 😀

Sonicka - vauu, ak sa smiem spýtať manželík je z Nigerie? Ako ste sa zoznámili?

sonicka25
18. jan 2008

Poslala som ti IP 😉

korusa
21. jan 2008

ahojte,
sonicka25 ten vitamin ma zaujal. Najprv Ti samozrejme gratulujem k tehu 🙂
Chcela by som sa este spytat, kedy si zacala s tym vitaminom? Mne maju teraz dojst kramy, ale uz tyzden ma trapi spinenie - ako kazdy cyklus - zacne to treti stvrty den po ovulacii a pokracuje az do prichodu menzesu. Myslis, ze mam pockat kym sa to rozbehne, alebo mozem hned bezat do lekarne a dat si ho? Pises, ze ti spinenie preslo hned - hned dalsi cyklus? A este si si upravila aj jedalnicek - pretoze na tej stranke som si citala, ze sa ma obmedzit sladke a mliecne vyrobky. No tak tieto veci som uz obmedzila a myslim, ze to tiez pomohlo na PMS.
Nepapala si aj kyselinu listovu?
Zatim dakujem 🙂

albertova
23. jan 2008

ahojky, je tu niekto??????????? 😀

pahu
4. feb 2008

Ahoj, opäť vyťahujem túto tému 😉 Musím...
Dnes som 5 DPO a 19 DC. Mávam 26-28 dňové cykly. Ovuláciu som zistila meraním BT aj bolesťou vaječníka. Dnes keď som bola na WC som zistila, že trošku krvácam, ale nie je to špinenie, je to čistá červená krv... Stretli ste sa s tým už? Ďakujem, Pahu.

smejko1
4. feb 2008

ahoj pahu - toto ja nepoznam.... ale mozno to je to zahniezdovanie . co myslis??
a ta bolest vajecnika, bola, ze ta pichal?? ci taka tupa bolest??

pahu
4. feb 2008

Ahoj Smejko, máš krásne svadobné fotky 😀

Tá bolesť začala pichnutím a potom akoby som mala nafúknutý vaječník.. Nič moc, ale dá sa to vydržať, ja to mávam z času na čas 😉 A ešte som aj použila ovulačný test, takže skrátka nechápem.. A keby to bolo uhniezďovanie, veeeľmi by ma to potešilo 😀

vavka33
4. feb 2008

Ja mavam strasne bolesti pri ovulke a je mi na odpadnutie.Menzes necitim vobec po dvoch porodoch,ale ovulka je strasna.
Naposledy som si od bolesti dala borovicku-v nedelu 😉

pahu
4. feb 2008

Vavka, pozrela som si tvoje pokladíky 😀 Sú to 2 nádherné baby 😉
A ty si opäť snažilka, alebo si tu s nami píšeš iba tak, na naše povzbudenie? 😀 😀 😀

vavka33
4. feb 2008

Nie som snazilkalen som videla nazov temy,tak som hupsla.
Mozno poradim 😀

pahu
4. feb 2008

No skús, to by ma potešilo 😀

vavka33
4. feb 2008

a co potrebujes vediet? 🙂

jarus1
4. feb 2008

ahojte baby, píšete o hnedom špinení v strede cyklu. Ja mám už pol roka hnedé špinenie dva dni pred mrchou. Čo to je?

jarus1
4. feb 2008

sonicka25....to znamená, že nemôžem otehotnieť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre