Ovulačný mikroskop LADY - TESTER. Vychádza vám to?

denisocka
14. okt 2009

ahojte, chcela by som si vymienať info o tomto mikroskope, či vam to vychadza .... a tak

http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40 ja som si dnes kupila tento,už ho mám doma,ešte neviem ako funguje .... ale dufam že funguje ....

siss_sz
18. okt 2011

@uktapzop fakt? lebo ten UK navod, co poslala lumarque ...tam bol popis aj co mam vidiet...a nebolo tam, ze stromceky... no, tak to je potom ale smutne... aku inumoznost okrem HAK ma teda dojciaca matka ako zistovat,ci ma alebo nema plodne dni?

katavinka
18. okt 2011

Ja len stručne, spýtajte sa na tento tester gynekológa 😉 Super reklamný ťah..

uktapzop
18. okt 2011

@siss_sz Tak schválně jsem si pro návod zašla: Píšou že je nevhodný pro žena těsně před menopauzou, pro ženy užívající HA, ženy podrobující se hormonální léčbě. Moná jsem si to popletla, ožná to četla jinde. Každopádně minulý měsíc mi tester ukazoval dle mého správně. Uvidíme, co bude dál.

siss_sz
19. okt 2011

@uktapzop takze nie je tam o tehotnych a dojciacich?

uktapzop
19. okt 2011

@siss_sz Ne, v mém návodu (lady Q) jsem to nenašla. Ale mám ho z druhé ruky, nevím jestli je kompletní.

katren
19. okt 2011

Ahojte kocky....chcela by som sa nejak trosku prirodzene vyhnut tehu, bez antikoncepcie a teda sledovanie hlienu a meranie teploty ma nebavi, tak ci sa mi oplati investovat do takehoto riesenia.....odporucali by ste dalej, ci nie???

siss_sz
19. okt 2011

@katren mne to pred tehu fungovalo uplne presne...ale ako vyssie spominam, ked dojcim...ani mne, ani mojej kamoske to neukazuje spravne... mozno, ak nedojcis, bude to ok...😉

katren
19. okt 2011

@siss_sz ja nedojcim....teraz som pozrela cenu, som myslela ze to bude drahsie, tak asi do toho pojdem 😉

mita9
20. okt 2011

mne uz dva tyzdne ukazuje papradie 😀

siss_sz
20. okt 2011

@mita9 mozno preto, ze si brala HAK (podla statusu tvojho) a v predchadzajucom prispevku, ze vtedy to neukazuje oukej...

mita9
20. okt 2011

@siss_sz moze to byt tym..kto vie...skusam kazdy den uvidime ako to bude dalej ukazovat........

uktapzop
24. okt 2011

@katren Ahoj, bála bych se, že jako ochrana to dostatečné není. Ten tester spíš má ukazovat dny nejplodnější. Ale to že je test negativní, neznamená, že trochu plodný den není.. No je to skoro totéž, ale není to úplně totéž...

uktapzop
24. okt 2011

@siss_sz Tak jsem to přece jen našla. V krabičce mám ještě barevný anglický návod a tam se píše (volně překládám) není vhodné pro: ženy v pokročilé menopauze, ženy na hormonální antikoncepci, nebo hormonální terapii, ženy které byly v posledních 2 měsících těhotné!, ženy které zobou léky na podporu početí ... atd.

siss_sz
24. okt 2011

@uktapzop ale ja mam uz vyse 7mesiacov po tehotenstve!!! 😀

uktapzop
24. okt 2011

pár rad, jak na to...

Nefunguje mi to z ranních slin (opravdu ani v den ovulace, asi je tam moc jiného bordelu). Je třeba opravdu dodržovat minimálně hodinové nejezení/nepití před testováním. Schnutí slin netrvá 5 minut, jak se píše v návodě, spíš tak 20, raději 30 ať je čas na proběhnutí krystalizace solí. První náznaky blížící se ovu je při dobrém pátrání vidět 2-3 dny předem, po ovu během jediného dne rychle mizí. Nevím jak je to možné, ale někdy pozoruju, že původně pozitivní vzorek o několik hodin později vypadá negativně (možná to navlhne?) Je třeba poctivě ostřit 🙂 Vše vztaženo na mou osobu-každá to můžeme mít jinak.

uktapzop
24. okt 2011

@siss_sz V tom nepomohu 😀

lucinocka
24. okt 2011

a preco nie ovu testy? nepocula som velmi pozitivne nazory na tento mikroskop

uktapzop
24. okt 2011

@lucinocka cena, proto...

uktapzop
24. okt 2011

@lucinocka Ale nepochybuji o tom, že ovu testy z moči by byly přesnější, mikroskop je dobrý na podrobné časté sledování. To by s papírovými testy lezlo pěkně do peněz (pokud ani rámcově netušíš, kdy ovulka probíhá)

lucinocka
24. okt 2011

@uktapzop 50 testov z ebaya za 11 eciek aj s postovnym je vela? popripade aj viac, ja si kupujem tie 50, pricom si navolim kolko ovu a kolko tehu chcem

lucinocka
24. okt 2011

mne by sa nechcelo babrat s mikroskopom 🙂

siss_sz
24. okt 2011

@lucinocka ved to len oliznes a zotries 😉

uktapzop
24. okt 2011

@lucinocka To je pěkná cena, já měla mikroskop z druhé ruky za 300 Kč, používám ho čtvrtý měsíc, což odhaduji na 60-80 použití. Já tady nikoho nechci přesvědčovat jak je to super! Jsem zvídavý člověk a baví mě to, když to navíc ukáže kapradí pokaždé 11DC, tak to potěší.

aagnes
24. okt 2011

holky, já si ho pořídila minulý týden a ještě jsem tam nic neviděla a ani žádné tečky, tak nevím zda něco dělám špatně 😝 taky ho mám z druhé ruky. Píšou tam, že se má čekat 5 minut a nevím zda záleží jak moc slin se na čočku nanese.

uktapzop
24. okt 2011

@aagnes určitě hodně slin 🙂 5 minut je na zaschnutí málo - že zaschly poznáš, jsou vidět jako matný film, ideálně po celém sklíčku, alespoň po většině. Pokud nevidíě ani tečky, nejspíš Ti nanesené sliny stečou ke kraji, nebo koukáš moc brzy. No a až tam něco uvidíš, tak ostři, dokud neuvidíš jasně ohraničené kuličky (v lepším případě kapradí 😉 )

aagnes
24. okt 2011

@uktapzop děkuji 🙂 zítra opět zkusím a dám vědět, jak to dopadlo 🙂

romanecka
26. okt 2011

Prajem pekný večer! Tester mám už viac ako týždeň a stále papradie... 😅 Bude to tým že kojím? 😒 Mrchu som od pôrodu ešte nemala... Tak neviem či vôbec dáke plodné obdobie mám... Chceme druhé, lenže BT asi nebude spoľahlivá, nespím viac ako tri hodiny v noci a merať v jednu dobu asi nemožné... Zas ocikávať papieriky každý deň je asi moc nákladné... Nejaké skúsenosti s mojím prípadom? Ďakujeeeem!!! 😎

siss_sz
26. okt 2011

@romanecka prave to riesim(citaj vyssie)...vitaj v klube... naozaj ani BT ani lady tester nam zial AKO VIDIM nepomozu :-/

roamers
13. nov 2011

ahojte, kupila som si lady tester, citam ze tam ma byt nejake svetlo, mne to nesvieti a nedosla som na to otvorit a ako vymenit baterky, navod je neuplnny a koci prave vo vete ako tie beterky menit. Vie niekto mocmoct? Ma to svietit? Ako tie baterky vymenit?

rush
13. nov 2011

mam, nam to vyslo, aj paprade boli aj tehu som 😅 ak mate zaujem predam 😉 cena 10eur, pouzivane cca 2mesiace. treba riadne naslinit a dlhsie pockat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre