Ovulačný mikroskop LADY - TESTER. Vychádza vám to?

denisocka
14. okt 2009

ahojte, chcela by som si vymienať info o tomto mikroskope, či vam to vychadza .... a tak

http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40 ja som si dnes kupila tento,už ho mám doma,ešte neviem ako funguje .... ale dufam že funguje ....

siss_sz
13. nov 2011

@rush ano, ked nekoji clovek, tak to vychadza super!!!

rush
13. nov 2011

@siss_sz no nekojim 😅

siss_sz
13. nov 2011

@rush to som si domyslela...ale uz si nekojila ani pred tehu, ked ste to "testovali"?

mb
15. nov 2011

Ahojte chcem sa opytat,ci mozem mat plodne dni cez menstruaciu.
Mne ukazal tester papadie cez menzes.Skusali sme ,tak dufam,ze to vyslo.Dam vediet.
Mate niektora s tym skusenosti?

siss_sz
15. nov 2011

@mb osobnu nie, ale knizky hovoria, ze plodne dni mozu byt kludne aj cez menzes 😉

barbarka
15. nov 2011

@siss_sz pri kojeni mi tiez neukazoval spravne 😒 , ja som si tento tester kupila ked som kojila ale ukazoval papradie stale, takze pri kojeni som sa spolahla na sledovanie hlienu 😅 tak ale vyskusam ho teraz ked uz daky cas nekojim )

janacha
12. dec 2011

@rush
ahoj mám záujem o ovulačný test - mikroskop.
Prosím napíš mi či je ešte k dispozicii.
Ďakujem
Margaretka160gmail.com.sk

zabula
12. dec 2011

ahojky holky,kdyby měl někdo zájem já prodávám Ovulační tester lady q scope za 190kč,je plně funkční,info v bazárku,už ho nepotřebuji 🙂

guatamala
13. dec 2011

Ahojte zienky. Ja mam tento tester a napriek tomu, ze mam na mesiac nasadenu antikoncepciu tester ukazuje papradie. Neviem ci to mozem povazovat za plodne dni. mam uz posledne 3 tab. a mala by som dostat menzes.

siss_sz
7. jan 2012

@guatamala v navode je napisane, ze pre zeny, kt.uzivaju HAK to nema vyznam pouzivat, ze to neukazuje spravne

siss_sz
7. jan 2012

@barbarka vyslo ti to s tym lady testerom, ci uz si bola tehu, ked si to chcela zacat pouzivat?

barbarka
7. jan 2012

@siss_sz uz som to nestihla 😅

timeai
7. jan 2012

baby ked je ovulka tak v ten den boli podbrusko,alebo ovula este len pride?

siss_sz
7. jan 2012

@timeai podla mna v ten den...

guatamala
7. jan 2012

@siss_sz aha dakujem ja ten navod nemam preto som nevedela

permonik00
13. jan 2012

môže sa stať že test ukazuje papraď keď ste tehotná?

siss_sz
13. jan 2012

@permonik00 ano, mne tak tiez ukzovalo... ale iba taku miernu tusim... a myslim, ze to tak je aj v navode, ze to tak moze ukazovat😉

permonik00
13. jan 2012

@siss_sz dik ja som návod vyhodila 🙂

martina1278
30. jan 2012

@lubkabb tak napodobne... som na nervy ze ziadne papradie nevidim

micak
8. feb 2012

zienky, mne ukazuje mikroskop take rozvetvene vlasocnice. klasicke papradie to nie je. Viete mi poradit, co to znamena?

@permonik00 @siss_sz

micak
9. feb 2012

Dnes, aj vcera k veceru uz mam klasicke papradie. ale dnes je prave dnom, kedy by som mala dostat menzes..stretli ste sa s tym niekto, prosim? DAKUJEM ! 🙂

siss_sz
10. feb 2012

@micak ja nie☹ toto ozaj neviem poradit,...iba tolko, ze niekedy byva ovulka aj presne v den menzesu, alebo cez menzes...tak to este skuste dnes 😉 😀

micak
10. feb 2012

@siss_sz dakujem za odpoved..ale ide o to, ze ovulku som uz mala 16DC..ze by som mala dve ?

siss_sz
10. feb 2012

@micak ano, aj to sa stava... a preto ta druha byva takto neskoro... poto mozs mat aj normalny menzes (ztej prvej ovulky) a keby sa podarilo, z tej druhej ovulky tehu 🙂

angelika_2
13. feb 2012

@rush
ano a kedy asi si to testovala? ja som si to dnes zakúpila a nič mi tam neukazuje, dokonca som vycitala ze ja hlien sa tam dava ale tiez nic a vzdy rano si to testovala? a sklicko cim umyvas?

tinipini
14. feb 2012

ahojte

mám na predaj plne funkčný ovu mikroskop Lady Q, cena symbolicka - 5€, v prípade záujmu píšte IP

olejka
27. jún 2012

Ahojte,co tak tester Donna...máte skúsenosti?

inivana
10. sep 2012

Ahojte... chcem sa spytat ci sa niektorej stalo ze mala v mikroskope aj papradovite aj bodkovane struktury? Ja som totiz na vacsine nasla bodkovane ale je tam cast aj s papradovitymi. Alebo je to znak zacinajuceho plodneho obdobia? Dakujem.

siss_sz
10. sep 2012

@inivana malo by to znamenat zacinajuce plod.obdobie... ak to tam budes mat vela dni po sebe, ze ti nebudu hustnut, moze to znamenat aj nejaku horm.poruchu...

lia2712
27. nov 2012

@siss_sz ahoj vsimla som si,že si pisala,ze ak je viacej dni papradie tak to moze znamenat hormonalnu poruchu...ja tam to papradie mam uz druhy tyzden,no dnes je totalne silne..malo som problemy so silny zapalom a cystou.ale je to uz vsetko ok.dnes som si robila aj tehu test a vysiel mi na nom slaby duch.nevies nahodou ako sa tento tester sprava v tehotenstve?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre