Ovulačný mikroskop LADY - TESTER. Vychádza vám to?

denisocka
14. okt 2009

ahojte, chcela by som si vymienať info o tomto mikroskope, či vam to vychadza .... a tak

http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40 ja som si dnes kupila tento,už ho mám doma,ešte neviem ako funguje .... ale dufam že funguje ....

siss_sz
27. nov 2012

@lia2712 no pocas teu aleboo pocas dojcenia sa mikroskop sprava uplne odlisne..ja som mala cele teh a cele dojcenie iba paprade...ale neznamenao to, ze mam ovu...
nikto mi to zial nevedel lekarsky ci biologicky vysvetlit, pytala som sa na viacerych "poliach", aj gynekologov...
ale v praxi to u mna znamenalo, ze ked uz som koncila docenie, prestalo tam byt "stale papradie" a zacalo to skakat...papradie-nepapradie... a keby sa mi ustalil cyklus, uz by to fungovalo normalne..ale ja som chcela byt hned tehu, takze jedno zy tch-vtedy blaznivych papradi/nepapradi - bolo plodne...
ale terazje to v poho, ked si tehu... 😉
nemas poruchu, neboj 😉 to iba ked by ti za normalnych okolnosti ukzovalo stale paprade... 😉

lia2712
27. nov 2012

@siss_sz takze ak mi ukazuje tehotensky test slabucku ciarku (mamatest) tak to fakt mozem byt tehu? :D

siss_sz
27. nov 2012

@lia2712 jasne 😉
sprav o par dni dalsiu, uz by mala byt silnejsia 😉

bibinkaleo
31. dec 2012

Mne od 14 Dc ukazuje papradie...nechapem uz 7dni papradie.. 🙂 🙂 tak lady testeru moc neverim

siss_sz
31. dec 2012

@bibinkaleo a neni si tehu? mne vtedy vkuse ukazovalo papradie... alebo mas vyssiu hodnotu hormonov, uz som zabudla ktorych... 😀

bibinkaleo
31. dec 2012

@siss_sz no bodaj by si pravdu mala!!! no ved uvidime podla mna je to vymysel cely lady tester

siss_sz
31. dec 2012

@bibinkaleo no ja som podla toho dva razy otehotnela a ked som neccela, tak neotehotnela🙂 teda nepouzivam to "roky", mozno 3 ...ale zatial som sa vyznala...
tak drzim palce... 😉

bibinkaleo
31. dec 2012

@siss_sz no ved sa necham prekvapkat..ale ved hormon sa zvysuje az po zahniezdeny...
tak neviemm allee hadam..🙂

bibinkaleo
1. jan 2013

@siss_sz zase papradie ziadne gulicky mozno tak len 2 medzi papradiami... tak uz veru neviem... 🙂 🙂 🙂 🙂 asi som plodna cely mesiac.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

siss_sz
1. jan 2013

@bibinkaleo no ono ovu nemusis mat na 14.den..mohla si mat aj cz MS alebo hned po... a to by ti uz ukazoval.. alebo mas, hovorim, popletene hormony... :-/

usacek79
1. jan 2013

ja som jakziv nevidela papradie a pritom ovulujem uplne presne, fakt neviem, ci mam blby tester, alebo som blba ja 😠

ivanka.7
1. jan 2013

Ja mam jeden z tych lacnejsich, cca 7 eur som za to dala (mikroskop so svetielkom) a fungovalo to - ale brala som to len ako light doplnok, nikam sme sa neponahlali. Ale mam ho teda vyskusany len mesiac a pol, potom uz nebolo treba nic testovat 😵

liv1
3. feb 2013

@bibinkaleo
@ivanka.7
@siss_sz
@lia2712 caute babule. Nevedeli by ste mi pls poradit, ze preco mavam aj 6,7 dni tie paprade? Aj minuly mesiac aj tento? teda minuly aj viac, teraz uz 3 dni. nechaaaapem to 🙂 . Dakujem za kazdu radu.

bibinkaleo
4. feb 2013

@liv1 mne ukazovalo papradie tiez dlho aj 2 tyzdne a potom dom zistila ze som tehoska...😉

liv1
4. feb 2013

@bibinkaleo no to by som si myslela ak by som potom nedostala....🙂. No inak tento mesiac zas uvidime do kedy 😀. A inak gratulujem 😉

siss_sz
5. feb 2013

@bibinkaleo ooo, tak gratulujem..takze som mala pravdu 😉
@liv1 mozes byt bud tehu a ten menzes,co prisiel bolo uhniezdovanie... alebo...neberies nejake hormony? alebo neberies nejake hormony? krem..HAK... alebo mas nejaku poruchu v cykle... 😖

liv1
5. feb 2013

@siss_sz dakujem za odpoved. No tehu nie som urcite, pocas ms a este pred tyzdnom tam stale boli len bodky a teraz zas ta paprad 😀. Cize chapes, nejakych 10 dni tam boli len bodky. Len ako keby u mna vzdy okolo ovul. je ta paprad aj tyzden. Poruchy v cykle nemam, Hak neberiem tak 10 rokov. Taak ja neviem :-

siss_sz
5. feb 2013

@liv1 jaj...tak v navode je pisane, ze ti, co beru HAK tym to nevychadza 😉 😖

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivex
25. mar 2013

ahojte, ja sa testujem druhy mesiac a mym tam skoro stale paprade, raz menej, raz viac, ale take to uplne bezpapradove to este nebolo. Sliny tam davam taku kvapku do stredu, schne to cca 20min. mozno je to vela slin? pouzivam aj ovu testy a tie su zas cely mesiac negativne :( stretli ste sa stakym niecim niektora?

siss_sz
25. mar 2013

@olivex a neni si nahodou tehu alebo nedojcis? mne to vtedy tak ukazovalo..teda ovu testy negativne...tak ked som dojcila, keby si bola tehu,tak su pozitivne 😉

olivex
26. mar 2013

@siss_sz nie, nedojcim ani tehotna niesom (ale chcela by som byt), asi mam nieco s hormonmi :( budem musiet ist asi k doktorovi. pred prvym tehotenstvom som mala nejake problemy s cyklom, ze aj 3 mesiace, alebo pol roka nic, ale po dietati sa mi to upravilo, teraz mam pravidelny, cca 35-38dni, co je v porovnani s tym co bolo kedysi uplne super. ale teraz ked chceme dalsie babo, a uz skoro rok sa nedari, tak som zacala tie testy skusat a som z toho zmetena. bola som totiz v tom, ze ja som po zdravotnej stranke ok....

siss_sz
26. mar 2013

@olivex hm.. tak skus na mesiac ovulacne testy... normalne, ocikavacie..tu aj za 0,40centov kupis od niektorych... a uvidis, co ti to bude ukazovat... hm? tak nic nie je 100%, tento mikroskop ma zial vela obmedzeni...

olivex
26. mar 2013

@siss_sz ved tento mesiac cely testujem aj tymi normalnymi a to je zas cely cas negativne. hej tiez som si kupila lacnejsie z ebay. predsa nebudem vyhadzovat tolke prachy za tie z lekarne 🙂

siss_sz
27. mar 2013

@olivex hmm, tak nevim..asi ozaj k lekarovi, ked sa uz dlhsie snazite, tak asi on najlepsie pomoze... 😉

cosavespa
27. mar 2013

@olivex ahoj ak ti mozrm poradit otestuj sa hned rano predtym ako si umyjes zuby. Zistila som ze sladke ked pijem napr. Caj tak su tam stale paprade. Takze velmi vela podla mna zalezi od sladkeho, a niekde som citala ze by sa nemalo nic jest ani pit pred testom min. 2 hodky

olivex
27. mar 2013

@cosavespa hej tie 2h dodrziavam testujem to pred obedom a pred tym 2h nejem, nepijem. rano som tiez skusala a tiez tam boli paprade, ale okrem papradi aj vselico ine 😖

cosavespa
28. mar 2013

@olivex ktore objednavas z ebayu prosim ta?

janafor
13. júl 2013

@olivex tiez by ma zaujimli tie ovulacné testy z ebay. dal by sa hodit link na ne? dik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre