Ovulačný mikroskop LADY - TESTER. Vychádza vám to?

denisocka
14. okt 2009

ahojte, chcela by som si vymienať info o tomto mikroskope, či vam to vychadza .... a tak

http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40 ja som si dnes kupila tento,už ho mám doma,ešte neviem ako funguje .... ale dufam že funguje ....

janka0025
7. feb 2010

ja som si tiež kúpila mikroskopický ovulačný test a musím potvrdiť, že funguje na 100 %. ostala som tehotná hneď na prvý šup vdaka tomu testeru. aj ked sme už dlhšie chceli, nevedela som sa akosi trafiť..no o bábo sme prišli, al to je do inej témy....dôležité je, že funguje !!!!

lauritka
7. feb 2010

janka a ako dlho ste sa snazili ? mohla to byt aj nahoda ;)

ja mam doma obidva tieto "zazracne " mikroskopy... aj so svetlom aj bez, su odlozene v skrini.

podla mojho nazoru a skusenosti ukazuju co chcu a kedy chcu. 😀

natulaaa
7. feb 2010

čauky lauri,já musím taky napsat o tom zázraku za 600kč.Taky je odložený,ovulku mi neukazál nikdy, furt to ukazuje ty samé tečky 😠

lauritka
7. feb 2010

natulaa ja som tiez za neho dala asi 700 SK 🙄

za to mas milion ovu testov. 😅 plus teplomer na BT. heh.

luga
7. feb 2010

bodky a papradie sa daju sledovat pri umyvani zubov - v paste, pri slabom prude vody 😉 ... ale velku vahu tomu netreba davat 😉

natulaaa
7. feb 2010

Jo jo lauri přesně tak.

leveretka
7. feb 2010

ahojte,

tak pridám aj moje skúsenosti s mikroskopom 😉 považovala by som to skôr za hračku ako za nejaké vodítko 🙂 testovala som síce iba jeden mesiac, lebo sa nám hneď zadarilo 😀 ale teda okrem mikroskopu som si robila aj ovu testy plus meranie bt a tie mi pekne ukázali /ovu testy/ prichádzajúcu ovu a mikroskop práve vtedy nič 🙂 a taký mierny náznak bol aj u manžela, keď zo zvedavosti skúsil aj on testnúť ovu 😀 😀 😀 😀
určite je najlešpie merať bt, keď tak prípadne aj ovu testy a toto by som brala ako iba zábavičku 😉

janka0025
8. feb 2010

lauritka....náhoda? tak by bolo zaujímavé, od 18-ky neberiem antibaby tabl.( teraz mám 25 ) a s mojím miláčikom sme spolu 2 roky a od začiatku na ostro, nikdy sme si nedávali pozor, nikdy som neriešila plodné, alebo neplodné dni....od Prvého dňa sme spolu bývali a od začiatku sme si povedali, že keď príde bábo nevadí, budeme velmi radi. kedže som sa o tie plodné dni nijako nezaujímala, možno to vyznie divne ale nevedela som, kedy vlastne dochádza k oplodneniu. potom (október) som našla toto fórum a začala riešiť plodnosť, kedže som bola takmer na 100 % presvedčená, že som neplodná. objednala som si tester, začala to sledovať, najprv neukazovalo ničl len bodky, ale postupne cca 10 dní po mrche sa to začalo meniť, až nakoniec ostalo krásne kapradie a tak sme šli na to. a výsledok už poznáš...
a dala som za neho len cca 10 eur, je dôležité aj správne si ho nastaviť, fakt neviem ako vám to nemohlo fungovať...

vendy01
8. feb 2010

Ahoj, u nás tester ukazoval ovulku akorát manžovi 😀 😀 😀 Měl kapradinku jak vyšitou a já nikdy nic 😀 😀 , takže jsem ho odložila a za nedlouho jsem byla těhu 🙂

cell
8. feb 2010

Kdybyste některá měla zájem, mám Lady Q k prodeji - Praha 🙂

hadonoshka
8. feb 2010

Ahoj, já se přidávám se svou troškou do mlýna. Mám Lady Fertility Tester a v listopadu když ukazoval ovulku se mi podařilo díky němu (a Sarapisu Soja) otěhotnět. Teď mám bohužel 6 týdnů po revizi, ale sleduji pravidelně dění kolem svého cyklu, protože se za chvíli začneme zase snažit. Občas sice ukáže kapradinky i mimo ovu, ale testuji 3x denně a pokud se kousek kapradinky neobjevuje stále, tak si jí nevšímám. Musí postupně narůstat, pak být "nepřehlédnutelná" a pak zase ubývat, u mně je to celkem 2-3 dny. Určitě je to levnější než papírové testy, alespoň pro toho kdo se snaží několik měsíců a nemá naprosto pravidelnou ovulaci. Samozřejmě je dobré k tomu sledovat čípek, hlen a teplotu. Tady je odkaz na sledování hlenu http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Jinak je dobré si prostudovat návod, tam je vše detailně popsané. A taky dobře zaostřit. Jo a nanést slinu na tu správnou stranu mikroskopu 😀 Moje sestra to nanášela na tu druhou (kde se kouká) a divila se, že nic nevidí 😀 .

kostickabonnie
16. feb 2010

Je možné, aby mi Lady tester ukazoval az 12 plodných dní? To papradie je síce úžasné a krásne sa na to pozerá, ale je umenie trafiť ovuláciu 🙂

len
16. feb 2010

Klid, já měla nádherný kapradinky pod mikroskopem tak 18-20 dní z mých 23denních cyklů 😀 Hladiny hormonů mám vzorný, ovuluji ukázkově, ale jaksi, hm... máš pravdu, koukalo se na to opravdu hezky, to zase jo 😀

kostickabonnie
17. feb 2010

keďže to bol prvý takto odsledovaný mesiac a v návode sa píše, že plodné dni trvajú cca 6 dní, tak som nechcela premeškať ani deň.... ale keď papradie kvitlo ďalej, manžel začal strácať sily 😀 😀 😀

valentina.west
17. feb 2010

ahojte babulky, aj ja som spokojna s lady testerom, zdal sa mi spolahlivy, papradie ukazoval podla vypoctov a ja ovulku aj citim, takze tester ma len uistoval, ked ukazoval papradie. najprv len kusok, postupne sa rozrastali. Pred dvomi dnami mi ale prestalo svietit svetielko, takze som nemohla nic odsledovat.hodila som ho do kosa a teraz rozmyslam, ci som neurobila blbost. navod uz nemam, takze ani neviem ci sa da baterka vymenit. Ked prestane fungovat svetlo, treba kupit novy, alebo len vymenit nejako baterku?

pici
18. feb 2010

ahojte. ja len k tomu testeru, urcite je super. ja som si robila aj ovulacne testy a ciarky boli uplne jasne, ovulaciu som citila, a takisto tester ukazoval... lenze... mi lekar zistil ze ovulaciu vobec nemam 😨 podla nejakej tekutiny / nechcem zavadzat nepamatam si presne/.. takze mne boli tie testy a dobry pocit z toho, ze ovulaciu citim na nic

valentina.west
18. feb 2010

no super, pici, a to je ako mozne? Co ti tvoj doky povedal? Ja stale premyslam nad tym svetielkom, ci som dobre urobila, ked som ho zahodila....teraz je to uz jedno, ale neviete ci sa ta baterka da vymenit?

mirip
18. feb 2010

mikroskop lady q mám qj ja stojí za dve veci za h.........a za h........... nikdy mi nič neukázal a boli to zbytočne vyhodené prachy

wolfskinka
19. feb 2010

ahojte, ja som ho mala, ale moc presny teda nebol .... nedoporucujem z vlastnej skusenosti

sorciera24
19. feb 2010

aj ja mam tento mikroskop so svetlom a mne pekne ukazoval papradie, aj hlien som mala vtedy.....je pravda, ze prvy mesiac pouzivania to dalo zabrat, kym som sa ho naucila ovladat, ale chcelo to len zaostrit, pokrutit, trosku dlhsie sa popozerat a ukazuje to, co ma...a hned potom ako som sa to naucila som aj otehotnela 😵 takze ja mam len dobru skusenost a mam ten lacnejsi variant zlekarne za 300sk 😉

kostickabonnie
19. feb 2010

baterka sa vymenit da....ja mam navod este k dispozicii

bambi9__2
21. feb 2010

mna teda mikroskop so svetielkom nepresvedcil o svojej ucinnosti...napr. teraz som zo srandy vyskusala a mam plne sklicko papradia- ukazkove a podla bt som 5dni po ovulacii.... v case ovulacie tam nic nebolo...a zaciatkom cyklu som mala papradie tiez... 😒 takze ho mam len tak pre zabavu...stal 10€

pici
22. feb 2010

valentina. on mi to vysvetlil tak, ze ta latka , ktora indikuje papierik na sfarbenie sa v mojom tele nachadzala, avsak nie v takom mnozstve aby som ovulaciu vlastne mala.. takze som mala len priznaky, dva pruzky na teste a ovulaciu zial nie. ale napriklad svagrina tam videla papradie a ostala tehotna.. takze urcite to na nieco sluzi :D

betina1984
14. aug 2010

Ahojky. Ja mám tiež ten tester. Píšu tam nechať schnúť 1-5 minút, ale ja to nechávam aj pol hodinu, lebo za ten krátky čas určite nezaschnú sliny. A teraz mám už asi 8 deň kapradie. Najprv bolo čas kapradie s guľôčkami, potom viacej papradia a teraz zase kapradie s guľôčkami. Už by mohlo aj zmiznúť...

fleuerette
23. aug 2010

ahojte, chcela by som sa spýtať čím utierate sklíčko, tiež som si kúpila tester, ťažko povedať či funguje alebo nie, alebo či fungujem alebo nefungujem ja 😀 . V každom prípade, keď to sklíčko čím koľvek očistím stále tam zostávajú nejaké pozostatky.

katavinka
29. dec 2010

@betina1984 😀 že už by mohlo aj zmiznúť 😀

malenecka
17. jan 2011

@cell Ahoj Cell, platí ještě nabídka na volný tester??? Případně za kolik? Díky moc, E.

jajula1
23. mar 2011

tak dievčence..ja mám podľa ovulačného testeru ovu dni denne..i dnes, keď mám menštruáciu....už sa naňho spoliehať nebudem

lumarque
29. mar 2011

http://www.arborita.com/Ovulation-predictor/ins...
ZAUJIMAVY NAVOD AKO POUZIVAT MIKRISKOPIK

lu27la
30. mar 2011

@fleuerette ja si namocim vatovu tycinku do vody,posucham sklicko a potom len utriem papierovou vreckoukou 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre