Ovulačný mikroskop LADY - TESTER. Vychádza vám to?

denisocka
14. okt 2009

ahojte, chcela by som si vymienať info o tomto mikroskope, či vam to vychadza .... a tak

http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40 ja som si dnes kupila tento,už ho mám doma,ešte neviem ako funguje .... ale dufam že funguje ....

olivex
14. júl 2013

@janafor postovne je zadarmo

lina7
22. júl 2013

Ahojte, ja mam ten ovulacny mikroskop Donna, skusam to iba prvy mesiac, poradila mi to kamaratka, ktora rovnako ako ja prvy mesiac co sa zacali snazit skusala iba tak naslepo bez ziadnych testov a na dalsi mesiac nahodou objavila v lekarni tento mikroskop a na prvykrat im to vdaka nemu vyslo a maju dvojrocne babo a dalsie cakaju. Takze tento mesiac pozeram aj ja ako blazniva, ale uplne papradie som tam zatial nemala, uz mam 18 den od zaciatku cyklu. Na 12 den sa nam zdalo, ze tam nejake to papradie je, ale nie uplne, v ten den sme sli na noc a den mimo domu a mikroskop sme so sebou nebrali, ked sme sa vratili skusala som do neho opat pozerat ale boli tam uz iba gulicky. Tak asi to prebehlo zrovna vtedy a mozno aj nie 🙂 Skusali sme poctivo kazdy druhy den od 9 dna cyklu, tak uvidime. Buduci mesiac, ak by to teraz nevyslo, skusim kupit aj nejake testy. Priatel ma trocha hresi za to, ze stale citam nejake fora a potom sa akurat tak zbytocne stresujem 😀 Hruuuza

marteenka
3. jan 2014

Mne papradie ukazuje už na 5ty den od začiatku menštruácie, ked mi už vlastne konci. Nie je to divne? Máte niektorá s tým skúsenosti?

rybkaa
9. jan 2014

ahojte, ja som si tento zázrak tiež kúpila, včera som oblizla prvý deň a boli tam bodky aj papradie, dnes tiež...som dnes 14 DC, tak by to aj mohlo sedieť, uvidíme, dokedy to bude ukazovať...dám obliznúť aj mužovi 😀 neviem, či to ozaj funguje alebo nie, no radšej som kúpila toto, ako večne kupovať ovu testy, ktoré sú možno spoľahlivejšie, len finančne náročnejšie a pri nepravidelnej MS sa možno tester viac osvedčí, uvidíme 🙂

pt1981
26. jan 2014

děvčátka, mám tento tester doma, je staršího data. Kupovala jsem ho na aukru za 300. Princip je úplně stejný, jak u těch nových testerů. Olíznutí a buď se ukáží tečky nebo kapradinky, v případě ovulace. Jsem v 10tt, tak už ho potřebovat nebudeme. Pokud máte některá zájem, napiště mi zprávu, prosím 🙂

kristinka86
23. feb 2014

Pridávam svoj názor. Pred Vianocami mi došiel Lady Q tester. Myslím, že plodné dni skutočne ukazuje. Ak si to odsledujem podľa hlienov a mikroskopu, sedí to. Ale!!! Niekedy mi ukáže papradie aj 2-3x do mesiaca, čo´ž je hlúposť. Samozrejme, sliny dávam vždy ráno, pred jedením či pitím, proste hneď po zobudení. Raz sa mi dokonca stalo, že mi ukázalo 2 dni plodné dni, potom už neplodné, no po tom jednom dni pokračovali plodné. Môj názor je, že boli plodné počas celých 5 dni. Máte niekto podobné skúsenosti?

scales
24. aug 2014

Je možné, aby mi 4 deň po vyvolávačke mikroskop ukazoval silne papraďovú štruktúru? Dokopy mi MS mešká 8 dní. ovulačnými testami, ktoré sa robia z moču je možné zistiť tehotenstvo, je to možné aj zo slín mikroskopom ak vykazuje štruktúru ako počas ovulácie?

zebrickaa
17. sep 2014

@scales toto by zaujimalo aj mna ci viem tymto ziatit tehu ako aj s ovu testami 🙂

janulka999
2. nov 2014

@lucinocka ahoj, prosim ta, ake testy z ebay si kupovala? vies mi prip. link dat? su spolahlive? lebo tieto na sk su neskutocne drahe... 🙂 clovek by skrachoval.. BT nemeriavam, ja na to stale rano zabudnem :D

lucinocka
2. nov 2014

@janulka999 http://m.ebay.co.uk/itm/141228462866?nav=SEARCH. Napr. Tieto ale treba preklikat aj unych predavajucich, ja ked som kupovala tak som napr zobrala 50 a 30 ovu a 20 tehu alebo si sama navolis ako tebe vyhovuje a vidis ze to stoji par eur... Tuto znacku som pouzivala dva roky co som ti dala link a nikdy neukazalo ziadne falosne vysledky, ja som bola s nimi velmi spokojna

janulka999
3. nov 2014

@lucinocka dakujem 😉

lucinocka
3. nov 2014

@janulka999 nz, stastne cikanie 😉 😀

adriana132
27. jan 2015

@marteenka vobec to nie je cudne...pokial mas kratke cykly tak je normalne..(20-21 dnove) ovulácia totiž nie je v polovici cyklu ale cca.11-16 dni pred menstruáciou- kazda zena ju ma inak,ale ta faza po ovulácii sa nemeni a kazdy cyklus je iny ....bilingsova metoda o tom hovori....

sany944
22. feb 2015

@lucinocka ahoj ako sa volali tie ovulacne testy na ebay?? JA ich neviem vobec najst, nachadza mi iba teplomery

ukume
12. aug 2015

Kupila som si Lady tester s nadejou ze konecne zistim kedy mam plodne dni, kedze mam nepravidelnu menstruaciu, vytoky mam cely cyklus a aj v den ked som dostala kramy som ho mala ako vajecny bielok (ktory vraj ma byt iba v plodnych dnoch) a tak som poctivo olizovala sklicko asi dva tyzdne a cuduj sa svete, kazdy den som mala paprad :D... samozrejme som aj 2 hodiny nejedla a bla bla... a dnes, ked som uz dostala kramy, mam paprad stale 🙂) ... mame jednu neplanovanu dcerku a momentalne sa snazim vyhnut druhemu tehotenstvu..tak kto mi poradi?? :D

ukume
12. aug 2015

@ukume este aby som bola uplna.. bazalnu teplotu si velmi teraz meriat nemozem, kedze spanok mam pri mesacnej dcerke riadne rozburany a neda sa mi v rovnaky cas vstat..som rada ked spim spolu s nou

miriamex
25. okt 2015

Ahojte, ja mam zas otazku opacneho charakteru.....ked nechcem otehotniet ci je ovulacny mikroskop spolahlivy radca neplodnych dni, dakujem. 😵

zoobaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika20111990
14. jan 2019

Snazilky prosím Vás chcem si kúpiť aj ja ten mikroskop len mi to všade vyhadzuje že nedostupné prosím nepredáva niekto alebo poradte kde to môžem kúpiť

zoobaby
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wewe7771
12. feb 2019

@zoobaby ja by som mala zaujem. Ak ho este mas, napis mi prosim na Rattayovaviera@gmail.com. Dakujem

ukume
12. feb 2019

@wewe7771 ak by si este potrebovala mam aj ja na predaj

zoobaby
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoobaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre