Prinízke teploty v predovulačnej fáze. Stáva sa to?

lenkove
13. máj 2008

ahojte dievčatá,
máte niektorá problém s nízkymi teplotami v predovulačnej fáze? Ja mávam bežne pod 36 C, zvyčajne 35, 4 - 35, 8 C (to najviac).
Nevenovala som tomu doteraz pozornosť, keďže mi v čase predpokladanej ovulácie teplotka stúpla, ale stále sú to aj o stupeň nižšie hodnoty ako sa udávajú vo vzorových tabuľkách. Dočítala som sa, že nízka teplota môže signalizovať hormonálne problémy, čo je možno spôsob prečo sa nám skoro 2 roky nedarí počať potomka... Máte s tým niektorá skúsenosti, alebo o tom vedomosti? (napr. kde je to na fóre?
😀 )

cukruska1920
13. máj 2008

lenkovo....o tom je aj pisane v teme Grafy BT II

lenkove
autor
13. máj 2008

cukruska,
dakujem... len ako sa k tej spravne infoske prehrabat, je tam vyse 5tis. prispevkov ☹ nepamatas si nahodou meno, kto o tom pisal? ale aj tak vdaka!

danka24
13. máj 2008

lenkove prid a zarad sa do nasej debaty a pytaj sa co len chces sme velmi ochotne pomoct vsetkym....

lenkove
autor
13. máj 2008

🙂

cukruska1920
13. máj 2008

lenkovo...inak ked prides do akej kolvek temy vsade ti poradia....su zlate babenky

miko777
24. feb 2010

Prepáčte dámy, že vám tu leziem, no tému prinízka teplota som našiel len tu. Mám už po päťdesiatke a možno pred 20 rokmi som si všimol, že moja bežná teplota je okolo 35,5 C a keď príde nejaká choroba, vystúpi to na niečo okolo 36. Tak že to asi nebude v tom vašom cyklikom probléme. A čo je najhoršie na tom, že časom začal vznikať pocit zimy, ktorý sa časom zväčšoval. Rekreačne som trochu viac športoval, no nepomohlo to. Prosím vás, nemáte kontrakt na niekoho, kto to niečo také riešil. Lekári u ktorých som bol to nepovažujú za problém.
Dik

anaxamon
24. feb 2010

miko ja len chcem upozornit ze tema je o prinizkej teplote pred ovulaciou u zien ktore sa snazia otehotniet... 😅

tinkapn
24. feb 2010

Aj ja mam nizke teploty... zacala som merat len tento cyklus, ale ked som zbadala tuto temu a prvy prispevok, veru nahnalo mi to obavy ☹ mam par dni pred ovulkou a uz tri dni mam teplotu 36,2. Prosim poradte, dakujem 😒

tatranka111
24. feb 2010

ahojte ja mám tiež nízku teplotu ak Vam v poovulačnej faze teplota vstupne tak je to dobré

zuzuj
24. feb 2010

tinkapn, ja som sice nikdy podrobnejšie tie grafy ( udajne tu nejaka taka tema je ) nesledovala, ale ja mavam bezne predovulacnu teplotu ( no teraz nie 😀 ) ale mala som okolo 35,8-9 max 36,1...to ked mne vystupila na 36,5 uz som ovulovala, raz som mala aj 36,7 po ovulacii. A vidis otehotnela som, hoci sme dlho nemohli, ale ziadne tu spominane mozne hormonalne problemy som nemala, a to som bola na 150 vysetreniach roznych....
Ved ked si merias pravidelne a mavas pred ovulou 36,2 a potom ti to stupne na 36,4 - to jest ze ovulujes a drzi sa pripadne trosku stupne a pred menzesom zase klesne na tych minimalne 36,2 a menej je to podla mna v pohode. Ja by som to riesila len vtedy kebyze ti ta teplota rozne kolise a nemas to takto pravidelne... 😉

tinkapn
25. feb 2010

Ahojte, dakujem vam 🙂
Zuzuj ja meriam teraz len prvy cyklus 😀 (a v duchu si zelam, aby aj posledny) 😵
Uz mi pisalo viacero bab, ze aj oni maju nizku teplotu pred ovulkou, tak to ma trocha ukludnilo. Dnes isla teplota hore na 36,4, tak uvidime ako to pojde dalej, zatial vam kočky velmi pekne dakujem 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre