Špinenie počas ovulácie

lollipop22
9. dec 2012

Ahojte chcem sa váš spytat čo znamena ked má žena pocas ovulacie spinenie?je to nieco vazne? Na vyšetrenie? Lebo ja to mam len asi takých pol roka a predtym som vzdy mala len pichanie v podbrusku. A mam to tak 2;3;4 dni neviem čo to má znamenať a preco spinim poradíte mi ????

sisaha
9. dec 2012

@lollipop22 ja som pred otehotnenim takisto spinila, doktorka mi robila preto hormonalny profil aj vsetky stery. Nic sa nenaslo, tak to uzavrela ako ovulacne spinenie..Po porode sa to uz nezopakovala...

kveta
9. dec 2012

Mavam to. Podla dr je to v norme, len sa uvolni trocha krvi z prasknuteho folikulu.

jaruska8
9. dec 2012

Aj a som to zopárkrát mala, doktor pvedal, že sa to stáva. 😉

lollipop22
autor
9. dec 2012

Jaj mno tak supert..uz som si myslela ze to neni v poriadku..a mávate to vzdy za každým? Ked máte ovulku? Lebo ja to uz mam vkuse... Ale aspon viem ze ovulaciu mam 🙂

katkabg
10. dec 2012

Ajoj,ja som minuli mesiac spinila tyzden pred menstr.az do samej menstruacie.Avsak zmenila som klimu,a doky vravel ze aj ztoho,kazdopadne som knemu hned sla,lebo som zpanikarila.U nas vdedine akurat zomrela 33r.zena na rak.krcka matern.Tak som sa vyplasila.Sla som knemu ked som mala 1den menzes.Pozrel ma,aj krcok,vraj je ok.Ale vag.ultrazvuk ukazal lavy vajecnik zvacsany.Sa mu to nezdalo a hned ma poslal na onkomarker ale rakov.vajecnikov sa naaastastie vylucila.Ked mi skoncil menzes sla som este na cyto odber krcka,tak v januari mam vysledky.Dufam budu ok.Bola som tam v piatok a akurat som mala ovulku,a vravi ze velmi silnu.Ale na krcku nic zle nevidi ani ranky ani na ultrazvuku nic,vravi nech sa nebojim🙂vcera ma uplne bolel lavy vajecnik a potom silny ciry vytok.Takze ovulka.A dnes aj trochu ruzovy.Dufam to je ta ovulka.Ani po sexe nekrvacam.Kazdopadne kazde krvacanie mimo cyklu je dobre vysetrit

lollipop22
autor
10. dec 2012

@katkabg tak dufam aj ja ze nic vazne nebudes mát drzim palce. Chcelá som ist aj ja stym ku gynnekologicke ale po 4 dnoch som uz prestala spinit. Ale aj tak pojdem lebo sa tiez bojim ze nieco vazne. Ale dufam ze nic nebude. To je zvlastne ze ja som to nikdy predtm nemala len ma bolel pravy vajecnik vzdy pocas ovulky a potom sa zacalo tót a od vtedy ma neboli vajecnik len totó spinenie mam.

katkabg
10. dec 2012

Ani ja som nikdy take nemala,len ma vzdy jeden vajecnik bolel v case ovulky.Tak ale je to dobre vsimat si.Doktor mi vravel ze to sa moze stat aj zene ktora to nikdy nemala 🙂preto aj mna to vylakalo.Ale ked citam tu rozne temy tak baby tu pisu ze pravidelne spinia aj tyzden pred menstr.a vraj hormony ci ovulka.@lollipop22

katkabg
10. dec 2012

A chcem sa spitat moze to byt tym ze nemam dobre nieco s hormonmi?Lebo ja mam strasne vykivy nalad dakedy az zurim
😲

annamamka
8. dec 2014

Žienky poraďte mi. Meriam si bazálnu teplotu, kontrolujem kŕčok a hlien. Podľa toho viem, že ovulácia prebehla 14DC. No presne na 14 deň som mala aj slabý ružovkastý výtok. Čím to môže byť? Je to normálne?

lauritka
8. dec 2014

@annamamka ano je, moze sa jednat o ovulacne krvacanie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre