Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

trelka
22. feb 2007

Ahojte babulky, potrebujem poradit, tie ktore mavate pred mrchou par dnove spinenie a merate si teplotu, aku ju vtedy mate, uz klesnutu alebo este stale sa Vam drzi hore az kym sa Vam mrcha uplne nerozbehne. Dakujem

len
28. mar 2007

Pipiko, my zatím rok a všechna vyšetření taky OK, ale nevzdávám to, ono to prostě jednou vyjde a hotovo 🙂

kila
28. mar 2007

Pipika, tak ti držím strašne palčeky... a neskúšali ste ešte prstíkovú metódu? No nám to tiež nevyšlo 😅 , ale niektorým snažilkám áno... 😉

len
28. mar 2007

A většině snažilek vyjde jenom tak se pomilovat a nemyslet na to 😀
Taky držím palce, všem 🙂

kila
28. mar 2007

Veru, Pipika, nemysli na to... len neviem ako je to možné... 😅

zrzuska
28. mar 2007

len tak mozem byt spokojna. ze som testovala skoro. joj taka som nahnevana, ze som nevydrzala pockat. chcela som si to potvrdit LH testom. a v nedelu ked bola ovu, som si chcela ten test kupit v lekarni v trnave a nemali 😠
co uz.
ja som mala slabucke ciarky (skoro neviditelne) v tie dni co som testovala.

len
28. mar 2007

Proto ty testy nepoužívám, protože se musí testovat několik dní za sebou a leze to do peněz, přitom BT mi to řekne stejně spolehlivě 😒 Já jsem v tomhle trochu cvok, radši si za ty peníze koupím něco dobrého k jídlu 😀 Jinak teda tady razím heslo - myslet na to klidně, ale příliš se na to neupínat 😉

pipika
28. mar 2007

No práve.Neviem ako sa dá nemyslieť na to.Určite to raz vyjde,len treba čakať.Už asi rok mi z toho celkom šibe,kažký večer som revala a podobné.Teraz som začala chodiť na akupunkturu a zmenila som sa.Som kludná,vobec ma nikto a nič nevie nasr...(pardon).A už sa na to pozerám optimisticky.Ak tento rok nebudem rodiť,porodím nabuduci rok,no nie?Kila,prstikovu sme ešte neskušali.

kila
28. mar 2007

Pipika, a už si o tom počula?
Vieš čo, ja keď už na to konečne nemyslím, tak mi to manžel určite pripomenie, že keď začne túlkať tak prvá jeho veta znie, že poďme robiť detičky... a potom sú už moje myšlienky nekontrolovateľné... 😝

pipika
28. mar 2007

Nie,nepočula.Moj manžel je korektný.Ak ja nezačnem tu temu tak ani on.Mne inak lekari hovorili,že u mna je problem jedine s psychikou.Stale sa stresujem kvoli všetkemu.Aj doma,aj v práci.Ale už je toho konec,už som sa ukludnila.

kila
28. mar 2007

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
V podstate je to o tom, že po sexíku ti manžel prstom natiera spermijky na krčok maternice... 😅

pipika
28. mar 2007

Kila,ja ta zbožnujem.Neraz si mi už poradila,som ti vdačná,dakujem.Už dnes vyskušame tuto metodu.Ten moj bude kukať.

tituska
28. mar 2007

Aj my to asi skusime, som zedava ze co to urobi 😉 😀 🙂

divabara
28. mar 2007

Ahoj holky,potrebovala bych poradit...Jaky je vlastne rozdil mezi spinenim a silnejsim vytokem? Mne jednou rikali,ze spineni je do jedne normalni vlozky denne...ale nevim, mne to spis pripada,ze to uz je MS. Vite,mluvim ale spise o situaci,kdy je hlen nahnedly,ale neni uplne hnedy, proste neco mezi zlutavym a hnedym.Diky moc!

kila
28. mar 2007

Pipika, mala som o tom aj viac, keď to nájdem, tak to sem pridám... 😉
A príjemnú zábavu pri tom! 😀 😉
Divabara, podľa mňa ani špinenie ani výtok nie je norálny keď už k tomu potrebuješ vložku... 😅 ...okrem dní pred MS... 😅

kila
28. mar 2007
len
28. mar 2007

Báro, ono je to asi těžké přesně definovat, já to u sebe brala, že dokud stačí intimka, je to špinění. Jinak od té doby, co při MS používám mooncup, tak to tak nějak vidím - buď vylívám čistou krev, pak je to MS, nebo vylívám takový hlen pouze zabarvený krví, pak je to špinění.

pipika
28. mar 2007

Kila už sa na to chystám.Divabara suhlasim s Kilou.

kila
28. mar 2007

Pipika veľa šťastia! 😀 😉

jastericka
28. mar 2007

ahojte snažilky, prosím poraďte. Minulý mesiac som vysadila HAK, začala som si merať BT, už som desať dní po ovulácii a mala by som dostať mršku, no moja BT je dosť vysoká, už niekoľko dní 37.3, 37,4. Myslíte si, že by som mohla byť tehotná?
Test som si robila, ale vyšie negatívny, možno to bolo príliš skoro ☹

Ďakujem

pipika
28. mar 2007

Kila,za pokus to stojí.Tolko si mi pomohla,že ak sa podarí to bábo a ak suhlasíš budeš jeho internetovou krstnou mamou.

len
28. mar 2007

Jastericko, samozřejmě, že můžeš být těhu 🙂 Ale luteální fáze je většinou ještě delší a věř mi, že teplota umí klesat opravdu rychle 🤐 Tak samozřejmě držím palce, ať neklesne, ale 10.DPO se k tomu moc neupínej 😉

jastericka
28. mar 2007

Ďakujem len, budem si to kontrolovať. Papa 🙂

kila
28. mar 2007

Pipika, OK! 😉 🙂
Už letím domov, ale zajtra sa ozvi! 😉

pipika
28. mar 2007

Ok,ozvem sa aké to bolo.Maj sa krásne,ja tu budem ešte pár hodín.Pekný deň!

divabara
28. mar 2007

Ahoj len,prosim te,co je to mooncup?Nikdy jsem o tom neslysela. Ja prave s tim spinenim opravdu nevim, nevim,jak ma vypadat hlen pri tehu nebo kdyz neni tehu,tak pred MS.Ja pred MS taky vetsinou tak dva tri dny spinim,a stale se to zesiluje,az to prejde do MS, ale ted to bylo nahnedle do vcerejska,ale dnes spis zlutohnede,tak nevim.Nic me nesvedi ani neboli. Jen se to ted proste objevi pri vetsi namaze.No, uvidime,jak to dopadne.Kazdopadne to nejak dopadne.

len
28. mar 2007

Báro, menstruační kalíšek 🙂
Tady o tom diskutujeme:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
A tady jsou nějaké odkazy 🙂
http://www.kalisek.cz/
http://www.menstruacnikalisek.cz/

wily
28. mar 2007

Ahojte
len-teba hladam, prosim ta ak si este tu ako dlho trva-kolko dni plodny hlien?dik

divabara
28. mar 2007

Diky,len,jsem asi sto let za opicema 😀

len
28. mar 2007

Wily, jak u koho 😉 Někdo ho má v hojném množství třeba týden, já sama jsem ráda, když ho kolem ovu najdu trochu den-dva před ovu 😉

Báro, nejsi, já ho taky neznám nijak dlouho, ale je fakt skvělý 😎

wily
28. mar 2007

len,ja ho mavam tak jeden den ked mam ovu aj teraz som ho mala tak max dva dni, ale teraz ho mam znovu a uz 3 den a velmi vela najma rano,tento mesiac som si teplotu prestala merat lebo som mala zapal dutin a vysoke horucky tak som z toho jelen 😒 ci to moze byt ovu lebo nieco ine, lebo v takejto intenzite som to este nemala, mozno to suvisi s mojou chorobou...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre