• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

3. decembra 2016 
zvysenie,.
1. máj 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki laurik, tak som zvedava ako bude zajtra, ved uvidime :wink: a ako sa mas? Co ta kasicka, pomaha? :grinning:
1. máj 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: uvidime tento cyklus od zajtra zacinam merat mrcha uz konci :grinning:
1. máj 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam dnes 10 DC a aj som si chcela spravit konecne ten graf na fertility, lenze to nefunguje, tak neviem ako vam to mam ukazat....no dva dni posledne dni mi to islo 36,0 potom 36,1 a vcera sme trosku popijali a dnes ranko bola 36,3....takze vobec etusim ako to dopadne :fearful:
1. máj 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som zabudla dodat, ze pred tym 36,0 som mala 36,5 :zipper_mouth: :confused: :slight_smile:
1. máj 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: kuko ak sa fakt snazite o babatko a chces mat jasno kedy mas ovulku tak aspon v obdobi pred ovulkou vynechaj vsetko co moze ovlyvnovat BT..lebo ti to potom zbytocne skresli udaje...
1. máj 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok lauritka, no ved sme oslavovali prvy maj pri ohniku....inak vobec nepijem ani kvapku....ale dala som si trosku cerveny strik :confused: :wink:
1. máj 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidis zajtra rano kuko... :wink:
1. máj 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, az ranko....to asi nevydrzim :slight_smile:
1. máj 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: trpezlivost kuko
1. máj 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka lauritka tej treba mat vela :slight_smile: inak aj ta obdivujem, ty jej musis mat tiez dost moja :dizzy_face: ale zaroven ti velmi drzkam palce aby uz konecne ta trpezlivost ruzicky priniesla....ale v podobe fazulky :wink: :slight_smile: :grinning:
1. máj 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: dik kuko ja zase obdivujem teba ..este si taka mladucka a uz chces mimino.ja v tvojom veku som na to ani nepomyslela :slight_smile: to prislo az dost neskoro :slight_smile: hold kazda sme ina ;)
1. máj 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka: ani ja som nepocitala s tym, ze ked budem mat dvadsat tak sa budem vydavat a tuzit po rodine....no bio hodiny zacali buchat a ja s tym nic nenarobim :slight_smile: velmi sa z too s drahym tesime a uz len cakame kym budeme kompletna rodinka :pensive: :wink:
No a moznoze je to preto, lebo som so vsetkym zacala skoro a teraz som uz ukludnena, vyburena a pripravena stat sa maminou :slight_smile: :grinning: :wink:
1. máj 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neporadite mi, co znamenaju plne a co prazdne kruzky na tych krivkach co sa zaznacuju na fertilityfriend? dakujem
3. máj 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alesja - ty plné kroužky označují, že jsi měřila ve stejnou dobu a ty prázdné ukazují, že jsi měřila v jinou dobu, než obvykle (ty plné kroužky)
3. máj 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :slight_smile:
3. máj 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=45343/nummer=1 cavte kukucky, moj grafiiiiiik, bola uz ovulka :confused: :fearful: :confused:
3. máj 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíš zajtra aká bude teplota :wink: , keď stúpne tak aj tá stránka Ti tam dá sama predpokladanú ovulaciu :wink:, aj tak najlepsie to uvidíš na teplotách v najbližších dňoch. :frowning2: čo je už nevyhovujúce pre snažilkovanie lebo bude po ovu. zajtra kuknem na tvoj grafik :wink:
3. máj 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuko, takto to potom vyznaci --> http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44147/nummer=2

Co moze sposobovat spinenie po mrche? Mozno to ani nie je spinenie, len take doznievanie, to mavam den-dva, ale teraz to bolo dlhsie. :confounded:
3. máj 2007 o 17:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, podla mna je to take dočisťovanie, ja mam aj par dni pred potom mrchu a potom zase to špinenie :confounded: Ale už sa nad mrchou vobec nezamýšlam, lebo si aj tak robí čo chce, sústredím sa na mimčo, ktoré príde len do veselého bruška :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
3. máj 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brusko mam vesele, takze prist moze. :grinning: Ani ho netryznim dakymi brusakmi, hoci sa zaoblilo, hehe.
3. máj 2007 o 17:14  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom super :grinning:
ja sa vzdy vyhovorim, ze to bola vina dokiho a nie moja xixixi, nech sa zbytočne netrapim a aspon mozme snazilkovať :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2007 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko teba ovu este caká :grinning:
4. máj 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik, zeby dnes? Kukni sa na to :wink: je v albume :grinning: :sunglasses:
4. máj 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko, kukla som :wink: tvoj grafík a ja na tvojom mieste by som urcite kupila v lekvarni najlacnejsí ovu test, a ked nahodou kupis, prosim vysledok citaj max po 5min. inac nema vyznam a ked sa tam objaví co i len slabucká druha /tak ovu prichádza, ked bude silnejsia tak je za dverami, treba snazilkovat :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dakujem adulik....pojdem kupit :grinning:
4. máj 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci mas pravidelnu ms, ale nme to velmi pomoze lebo sa mi ovu posuva vzdy aj o tyzden :confounded:
lebo bazalka je len doplnkova metoda, ktora to presne urci az po ovu ci bola alebo nie, kym ti vyrazne nestupne teplota nedrzí sa tam :wink:
4. máj 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som teda zvedava, ze co bude zajtra....snazilkovat treba poctivo a priebezne :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky chcem sa spytat, ze aky hlien byva pri ovulke a tiez ci mavate niektore aj take tlaky v podbrusku a ako keby vetry dakujem za kazdu infosku
4. máj 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nevedeli by ste mi niektorá povedať z akého dôvodu sa môže spustiť špinenie 3 dni po menštruácii? Nikdy som to nemala, neviem čo to má znamenať, na prehliadku sa chystám až koncom týždňa.
25. jún 2007 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok