• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

3. decembra 2016 
Souhlas, BT je dobry ukazatel toho, co se v tele deje a da se z nej odhadnout spousta veci. Proto taky merime :wink:
26. jan 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doteraz som si myslela, že je to 1DC a pritom to bola 2 dni špinenia. A možno práve preto sa nám doteraz nepodarilo otehotnieť
26. jan 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som prve grafy robila tak ze 1DC som zaznacovala 1 den krvacania, v dalsich som uz potom ratala aj s tym spinenim...ale v podstate to bolo uplne jedno...ja si myslim, ze ide o to, aby sa kazdy graf robil rovnako..teda ak niekto rata so spinenim, nech kazdy graf zacina spinenim...ak niekto povazuje 1DC ked je krvacanie tak nech je taky kazdy graf...aby sa z tych grafov dalo potom citat...BT sa ukaze tak ci tak...a ci je ovu 14 den alebo 16 to je predsa jedno hlavne ze je.. :wink:
26. jan 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi budem musieť začať s tým meraním....snažíme sa o dieťaťko a možno sme prepásli tú správnu chvíľu
26. jan 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka to by se dalo praktikovat jen v pripade, ze spineni trva vzdycky stejnou dobu, ale chudak zenska, ktera spini nekdy 1 den pred MS a jindy tyden nebo i dyl. To by v tom byl strasny hokej. Ale pokud to ma nekdo opravdu jako pravidlo spineni 2 dny pred MS a pak MS a takhle kazdy cyklus, tak neni problem. Je to v podstate muj pripad, spinim pokazde jinak dlouho, ale nez se rozbehne skutecna MS, tak v ten den mam pokles BT.
26. jan 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomocnikem vam muzou byt anglicke stranky http://www.fertilityfriend.com/
Pokud si zadavate teploty a delate poznamky ohledne spineni nebo krvaceni, vzdycky vam to zacne pocitat novy cyklus az pri krvaceni a spineni se bere do stareho cyklu. Take vam vyznaci ovulaci, ale ta se musi brat s rezervou, pokud se sleduje jen BT.
26. jan 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarus, mereni BT ti hodne napovi o tvem tele, ale nepoznas podle nej kdy je ta spravna chvile pro poceti, to zjistis az po, ale aspon budes mit klid, ze probiha ovulace :wink:
26. jan 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, jdu za vama pro radu. BT sice nemerim, ale objevilo se u me ruzove spineni - zaclo 24DC, dnes jsem 26DC a pořád trvá - nikdy předtím se mi to nestalo. MS bych měla dostat za necelý týden (doufam, ze neprijede), cyklus ma 30-31 dnů...nemate nektera zkusenost?? bo co by to mohlo znacit??
27. jan 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi moze to byt implantacne spinenie...bledoruziovy vytok zvykne byt pri uhniezdovani. :wink:
27. jan 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka:zjova, kezby :sweat_smile: do testovani jeste more casu :zipper_mouth:
27. jan 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi skus merat teraz BT..ked sa bude drzt a neklesat tak je to na dobrej ceste ;)
27. jan 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka: mno ja na to mereni moc nejsem, tulime se s manzou, kdyz se nam chce :sunglasses: ale budeme moc radi, pokud to vyjde..
jak jsi na tom ty?? :wink:
27. jan 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi ale to preto aby si vedela, ci mas testovat ;) ...ja som po potrate a cakam na prvu mrchu :unamused: ale dufame, ze to co nasjkor vyjde z&novu a tentokrat uspesne ;)
27. jan 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka:njn me se dotoho mereni nejak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tady na konikovi ctu, ze je to docela uzitecne, ale my tomu fkat nechvavame hodne volny prubeh.. :wink: ...s tim potratem me to mrzi :pensive: a ted pri cekani na prvni mrchu by to u vas mohlo vyjit?? přeji at se brzo zadari :dizzy_face:
27. jan 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfui mohlo ;) ale asi az buduci cyklus..uvidime --a dakujem ;) aj tebe vela stastia.
27. jan 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nevim jak tu bazalku merite, ale ja jsem si jen tak zkusila zmerit teplotu normalim rtutakem v podpazi a mam 37,5 :confounded: tak fakt nevim co se deje..
27. jan 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi zvysena teplota je priznakom tehu ;) ale bazalna sa meria najlepsie v posve hned rano po prebudeni ...
ja ked som otehotnela, tak na mna liezla chripka a mala som tiez zvysenu telesnu teplotu :wink:
27. jan 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri - tak rano merit v pochve se mi teda nechce, to radejc pockam, tak jak tak se to drive ci pozdeji dozvim :sunglasses:... takze zvysena teplota muze byt priznak tehu?? :sweat_smile: a jakoze i ta "normalne" namerena?? to jsou blbe dotazy, co ?? :grinning:
27. jan 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano elfi..veae tehuliek je chorych na zaciatku :wink: drzim aplce... :dizzy_face:
27. jan 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri - moc diky aj ja tobe drzim palecky :dizzy_face:
27. jan 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvysena teplota v druhe lutealni fazy nesouvisi s onemocnim, ale se zvysenou hladinou progesteronu, vytvari priznivejsi podminky pro nidaci zarodku. Proto je vyssi. A pokud zena v tom cyklu otehotni, teplota neklesne, aby se miminko melo porad dobre :wink:
Effi, tulit kdy chcete, se muzete i pri mereni BT, ta ti rozhodne nenapovi, kdy je ten spravny okamzik. Poznas to az zpetne, podle toho, jak se graf vyviji :wink:
27. jan 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brundik ano to je jasnee, ze je zvysena po ovulke :slight_smile: ..ale my sme mysleli telesnu teplotu..nie bazalnu :wink:
27. jan 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laurit, merenim telesne teploty se toho moc nepozna, pokud ma nekdo vyssi teplotu zmerenou v podpazi, da se rict, ze je nemocny, ale z toho usuzovat na tehu, no, nevim :wink: Ja jsem to nejak nepochopila a ani ted to nechapu :confused: Psala jsi, ze zvysena teplota je priznakem tehu, to ale plati u bazalni nebo merene v puse, kde uz je to trosku min presne.
A pak jeste ze spousta tehulek je na zacatku tehu nemocnych, tomu taky nerozumim. Proc by mely byt.
27. jan 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brundik pretoze maju oslabenu imunitu..poznam tu vela tehuliek, co mali chripku alebo nachadnutie v tehu...a mali aj zvysenu teplotu telesnu :slight_smile: ja myslim vtedy, ze sa z toho da ususdzovat, ze si mozno tehu ak ti to meska.mas zvysenu teplotu smrkas..etd... telo je akoby oslabene, lebo vsetyko enerdia ide do vyvyjacueho sa embya :slight_smile: ale zamosrejme to je indivudalne u kazdej zeny, to je take iste ako niekto ma bolestive prsia pri tehu a niekto nie ;)
28. jan 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute holciny, v noci jsem se porad budila (nevim proc) a od rana je mi zle :unamused: jsem zvedava jak to dneska zvladnu v praci, cestu busem jsem zvladla a jsem v praci, ale fakt nevim jak to tady dneska zvladnu.. :unamused:
28. jan 2008 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi skus testik ;)
28. jan 2008 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ohledne te teploty, me se proste merit nechce :wink: nevim jestli jsem tehu, ale rozhodne je tento cyklus podivny, spinim uz 4 den - ms to ale rozhodne neni, je to jen velmi slabe zpocatku ruzove ted hnede spineni, MS by mela dorazit az v patek.. :confounded:
28. jan 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, neni na testik brzy?? :confused:
28. jan 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked ti je zle ...niekomu uz ukaze slaby tienik na 10 DPO...s kusit mozes.. :wink: jednej babenke v snazilkach uz vysiel tienik na 9 DPO...ale uz citila priznaky, prestala jej chutitt kava
28. jan 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja prave ani nevim kdy a jestli ovulka byla..docela jsi me nahlodat s tim testem :grinning: jestli budu mit v praci chvilku, tak vybehnu do lekarny :wink:
28. jan 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok