• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

3. decembra 2016 
len: paraaaaaaaada :grinning:
1. mar 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak když paráda, tak mi můžeš kliknout na bannery :grinning:
1. mar 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. len ahoj tuto stranku mám už prechodenú hore dolu doprava doľava :sweat_smile:
1. mar 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé, děkuju, tak to jsem ráda, že se líbí :dizzy_face: Jinak jedna moooc hodná snažilka mi zpracovala návod i na ty německé stránky, takže stále zdokonalujeme :grinning: Jo a už mám i odměnu z těch bannerů - za týden provozu 27,- Kč :grinning:
1. mar 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak to je nádhera :grinning:
ja som zvedava na moju teplotu zajtra ráno. ak bude stále 36,9 tak ma klepne :sweat_smile:
1. mar 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak držím palce :wink: Já teď každým dnem čekám ovu a blbec jsme včera s manželem slavili a vypili sedmičku vína a BT mi vylítla o 0,5 stupně a já nevím, jestli je to tím vínem nebo ovu :grinning: Jinak jsme byli včera poprvé v CARu a ukazovala jsem svoje křivky a byla jsem pochválena a (teď konečně k tématu :grinning: ) ta luteální fáze, kterou mám občas 10 dní, je prý naprosto bez problémů :slight_smile:
1. mar 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len o koľko by mala teplota klesnúť keď príde MS. mne nejka extra neklesla a stále sa drži
1. mar 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kopíruji ze své stránky :grinning:
- Jak velký je teplotní pokles před MS?
...Stejně tak pokles před menstruací je u každého jiný - prudký či pozvolný, občas dokonce teploty klesají až během menstruace nebo dokonce až na začátku následujícího cyklu.
1. mar 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže to je asi v pohodičke pred ms 37 a teraz 36,9 hmm.
a stretla si sa v grafov aj s takým niečim že MS počas tehu a následny graf ?
1. mar 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len, musím Ťa pochváliť za tú www stránku :wink: :dizzy_face: super, všetko pokope :dizzy_face:
1. mar 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cucuska, ano, i takových grafů jsem pár viděla, zkusím zapátrat a nějaké přidat :slight_smile:
1. mar 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pátraj som na také grafy zvedavá. už vopred ďakujem
1. mar 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nenašla si asi nič že :frowning2:
1. mar 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem si na sebe upletla pěkný bič :zipper_mouth: Jsem si 100% jistá, že jsem na FF pár takových křivek viděla, ale teď jsem prošla hromadu galerií v Celsiích i Fahrenheitech a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Problém je, že se zobrazí vždycky jenom 200 nejaktuálnějších křivek, takže tamty už možná někam zapadly :frowning2: Se špiněním jsou jich stovky, ale s MS nic :unamused:
Takže tímto mám velikou prosbu - kdyby někdo na takovou křivku narazil, moc a moc vás prosím, pošlete mi odkaz na ni do IP :wink: Měla by mít tyto vlastnosti - pregnancy a PO ovulaci by mělo být na pár dní další krvácení (červený čtvereček s M). Díky moc :slight_smile:
1. mar 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neva ale nap. sa ako ten graf vyzeral ?
1. mar 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Byl hodně dlouhý (v podstatě jako dva "normální" cykly) - MS, předovulační fáze, jasná ovulace, vzestup teplot, pozitivní těhutest, ale cca 10-15 dní po ovulaci přišla další MS - asi 4 dny - (bez výrazného poklesu teplot!), teploty se i po MS držely stále nahoře a hned po té MS byl další pozitivní těhutest :slight_smile: A teploty pořád nahoře...
1. mar 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska, chcela som Ti dať link na jednu stranku, ale už to tam zmenili a ten graf tam nie je. Pisali tam, že keby si tá dotyčná nemerala BT ani by nevedela že je tehu. BT jej totiž ani po MS neklesla.
1. mar 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm. ďakujem vám kočice :wink:
1. mar 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to tady, ovšem otázka je, nakolik jsou tam ty grafi fiktivní jako příklad a nakolik reálné - přikláním se k první možnosti :unamused:
http://www.rodina.cz/clanek3694.htm
1. mar 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ĎAKUJEM :unamused: NO aj tak si jednička. Si v tomto obore super trieda
1. mar 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda, stydím se, grafYYY samozřejmě :confused:
1. mar 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len v pohodičke aj ja sem tam urobím preklep :sweat_smile:
1. mar 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Když já se tím pravopisem tak trochu živím :wink:
1. mar 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :sweat_smile: ale skrat sa stáva. pa idem domkov
1. mar 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, nechodim sem casto,obcas nieco napisem, ale castejsie citam. dnes som sa rozhodla, ze napisem jednu velku chvalu na Len... :slight_smile:
Len, klobuk dolu... som prekvapena, ako sa ti podarilo vytvorit stranku s BT. Ak by udelovali ceny za naj snazilku, tak by si si podla mna zasluzila prve miesto. Myslim si, ze nam tu vsetkym velmi pomahas, okrem toho si stale vysmiata :wink:
Vsak ty si vyuzila svoje know-how, aby si vytvorila nieco, co mozme vyuzivat my vsetky! Co keby si zalozila cesko-slovenske fertility? Drzim palce...a budem klikat na banner :slight_smile:
1. mar 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len : potrebujem pomoc. Som 6DC a moje BT sa dnes zvyšila z 36,9 na 37,1 zas na to čo bolo pred mrchou. som v koncoch
2. mar 2007 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus - ale to nie je nič vážne - minulý mesiac som posledné dni mrchy mala tiež 37,1 dva dni a potom začala klesať......tak neviem....
2. mar 2007 o 08:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cusu ja som 14 DC a mam 37,4 ..na hlavu
2. mar 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru lauritka na hlavu ja tej BT vôbec neverím, ja mám 37,5 a 37 DC no tetu nie som.
2. mar 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom je to fakt na hlavu. asi sa na to vykaslem
2. mar 2007 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok