Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

trelka
22. feb 2007

Ahojte babulky, potrebujem poradit, tie ktore mavate pred mrchou par dnove spinenie a merate si teplotu, aku ju vtedy mate, uz klesnutu alebo este stale sa Vam drzi hore az kym sa Vam mrcha uplne nerozbehne. Dakujem

lauritka
1. máj 2007

zvysenie,.

kuko7
1. máj 2007

diki laurik, tak som zvedava ako bude zajtra, ved uvidime 😉 a ako sa mas? Co ta kasicka, pomaha? 😀

lauritka
1. máj 2007

😉 uvidime tento cyklus od zajtra zacinam merat mrcha uz konci 😀

kuko7
1. máj 2007

no ja mam dnes 10 DC a aj som si chcela spravit konecne ten graf na fertility, lenze to nefunguje, tak neviem ako vam to mam ukazat....no dva dni posledne dni mi to islo 36,0 potom 36,1 a vcera sme trosku popijali a dnes ranko bola 36,3....takze vobec etusim ako to dopadne 😨

kuko7
1. máj 2007

Este som zabudla dodat, ze pred tym 36,0 som mala 36,5 🤐 😕 🙂

lauritka
1. máj 2007

😖 kuko ak sa fakt snazite o babatko a chces mat jasno kedy mas ovulku tak aspon v obdobi pred ovulkou vynechaj vsetko co moze ovlyvnovat BT..lebo ti to potom zbytocne skresli udaje...

kuko7
1. máj 2007

Ok lauritka, no ved sme oslavovali prvy maj pri ohniku....inak vobec nepijem ani kvapku....ale dala som si trosku cerveny strik 😕 😉

lauritka
1. máj 2007

no uvidis zajtra rano kuko... 😉

kuko7
1. máj 2007

ved to, az ranko....to asi nevydrzim 🙂

lauritka
1. máj 2007

😵 trpezlivost kuko

kuko7
1. máj 2007

jasnacka lauritka tej treba mat vela 🙂 inak aj ta obdivujem, ty jej musis mat tiez dost moja 😵 ale zaroven ti velmi drzkam palce aby uz konecne ta trpezlivost ruzicky priniesla....ale v podobe fazulky 😉 🙂 😀

lauritka
1. máj 2007

😵 dik kuko ja zase obdivujem teba ..este si taka mladucka a uz chces mimino.ja v tvojom veku som na to ani nepomyslela 🙂 to prislo az dost neskoro 🙂 hold kazda sme ina ;)

kuko7
1. máj 2007

lauritka: ani ja som nepocitala s tym, ze ked budem mat dvadsat tak sa budem vydavat a tuzit po rodine....no bio hodiny zacali buchat a ja s tym nic nenarobim 🙂 velmi sa z too s drahym tesime a uz len cakame kym budeme kompletna rodinka 😔 😉
No a moznoze je to preto, lebo som so vsetkym zacala skoro a teraz som uz ukludnena, vyburena a pripravena stat sa maminou 🙂 😀 😉

alesja
3. máj 2007

ahojte, neporadite mi, co znamenaju plne a co prazdne kruzky na tych krivkach co sa zaznacuju na fertilityfriend? dakujem

pavlinka3
3. máj 2007

alesja - ty plné kroužky označují, že jsi měřila ve stejnou dobu a ty prázdné ukazují, že jsi měřila v jinou dobu, než obvykle (ty plné kroužky)

alesja
3. máj 2007

Ďakujem 🙂

kuko7
3. máj 2007

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... cavte kukucky, moj grafiiiiiik, bola uz ovulka 😕 😨 😕

adulina
3. máj 2007

uvidíš zajtra aká bude teplota 😉 , keď stúpne tak aj tá stránka Ti tam dá sama predpokladanú ovulaciu 😉, aj tak najlepsie to uvidíš na teplotách v najbližších dňoch. ☹ čo je už nevyhovujúce pre snažilkovanie lebo bude po ovu. zajtra kuknem na tvoj grafik 😉

deina
3. máj 2007

Kuko, takto to potom vyznaci --> http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Co moze sposobovat spinenie po mrche? Mozno to ani nie je spinenie, len take doznievanie, to mavam den-dva, ale teraz to bolo dlhsie. 😖

adulina
3. máj 2007

deina, podla mna je to take dočisťovanie, ja mam aj par dni pred potom mrchu a potom zase to špinenie 😖 Ale už sa nad mrchou vobec nezamýšlam, lebo si aj tak robí čo chce, sústredím sa na mimčo, ktoré príde len do veselého bruška 😀 😎 🙂

deina
3. máj 2007

Brusko mam vesele, takze prist moze. 😀 Ani ho netryznim dakymi brusakmi, hoci sa zaoblilo, hehe.

adulina
3. máj 2007

tak potom super 😀
ja sa vzdy vyhovorim, ze to bola vina dokiho a nie moja xixixi, nech sa zbytočne netrapim a aspon mozme snazilkovať 😀 😀 😀

adulina
4. máj 2007

kuko teba ovu este caká 😀

kuko7
4. máj 2007

adulik, zeby dnes? Kukni sa na to 😉 je v albume 😀 😎

adulina
4. máj 2007

kuko, kukla som 😉 tvoj grafík a ja na tvojom mieste by som urcite kupila v lekvarni najlacnejsí ovu test, a ked nahodou kupis, prosim vysledok citaj max po 5min. inac nema vyznam a ked sa tam objaví co i len slabucká druha /tak ovu prichádza, ked bude silnejsia tak je za dverami, treba snazilkovat 😀 😀 😀

kuko7
4. máj 2007

Tak dakujem adulik....pojdem kupit 😀

adulina
4. máj 2007

neviem ci mas pravidelnu ms, ale nme to velmi pomoze lebo sa mi ovu posuva vzdy aj o tyzden 😖
lebo bazalka je len doplnkova metoda, ktora to presne urci az po ovu ci bola alebo nie, kym ti vyrazne nestupne teplota nedrzí sa tam 😉

kuko7
4. máj 2007

Som teda zvedava, ze co bude zajtra....snazilkovat treba poctivo a priebezne 😀 😀 😀

kuko7
4. máj 2007

Ahojte babulky chcem sa spytat, ze aky hlien byva pri ovulke a tiez ci mavate niektore aj take tlaky v podbrusku a ako keby vetry dakujem za kazdu infosku

evelyin
25. jún 2007

Baby nevedeli by ste mi niektorá povedať z akého dôvodu sa môže spustiť špinenie 3 dni po menštruácii? Nikdy som to nemala, neviem čo to má znamenať, na prehliadku sa chystám až koncom týždňa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre