Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

trelka
22. feb 2007

Ahojte babulky, potrebujem poradit, tie ktore mavate pred mrchou par dnove spinenie a merate si teplotu, aku ju vtedy mate, uz klesnutu alebo este stale sa Vam drzi hore az kym sa Vam mrcha uplne nerozbehne. Dakujem

len
17. mar 2007

Tak držím palce 🙂

lauritka
17. mar 2007

😉 dekuji..pak ze ozvu ..tak se mej 😅 a nech ze zadari tento rok s mimcami pro vsechny snazilky 😅

fidorka
17. mar 2007

Lauritka,
aj ja som bola pri tom bulharskom liecitelovi a ten mi povedalv{podotykam v juni 2006}, ze mu o rok prinesiem sampus, bohuzial doteraz nic. Takze kecal, a o vyplachoch a teplotach mi hovoril to iste. Takze kazdej to iste. Bola som za nim este zopar krat, ale uz mu neverim.

brundik
17. mar 2007

Lauritko, pokud nemas zadne potize, tak si vyplach pochvy nedelej. Kysele prostredi v pochve je neprosto normalni, vyplachem si vytvaret zasaditejsi prostredi je nesmysl, jen bys narusila prirozenou rovnovahu a vytvorila priznive podminky pro kvasinky a jine nezadouci mikroorganismy. Kysele prostredi v pochve neni pro spermie priznive, ac je naprosto prirozene, proto se snazi dostat co nejdrive do delohy. 😉

lauritka
17. mar 2007

😖 fidorka tak uz zacinam verit ze kazdej hovori to iste a ze je to podfuk.....
a mate pravdu pokial nemam ziadne mykozy ani zapaly ..vyplach nebudem robit.
dakujem za rady ..Brundik 🙂
ja radsej budem pijkat dalej aloe vera a brat kyselinu listovu a merat BT
a raz to musi prist 😉

cucuska
19. mar 2007

ahoj len. tak takto vyzerá teraz moj graf 😉 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

len
19. mar 2007

No super, ukázkový 🙂

lauritka
19. mar 2007

😉 uz len aby neklesla teplota.
ahoj len
😀

maca77
19. mar 2007

cucuska, ten tvoj grafík sa začína podobať môjmu 😉 držím palce aby BT neklesla

cucuska
19. mar 2007

len ja dúfam, že to bude môj prvý a aj posledný grafík 😀
maca aj ty tak isto??????

Aj´ja dúfam, źe neklesne 😎

maca77
19. mar 2007

cucuska, ja mám dnes 35 DC - mrkni môj album 😉

cucuska
19. mar 2007

maca 77 idem už aj 😀

cucuska
19. mar 2007

maca: nádhera, takźe dtuhé slniečko už je na ceste? 🙂

maca77
19. mar 2007

cucuska, nemám to síce ešte potvrdené lekárom, ale podľa testu áno 😉
držím palce aby to bol naozaj tvoj prvý a posledný graf 😉

cucuska
19. mar 2007

maca tak to je úžastné. držte sa a nech má Adamko bračeka alebo sestričku 😉

maca77
19. mar 2007

cucus, díky

cucuska
19. mar 2007

neni zač a hlavne si to uži toto druhé tehulkovanie. a možno bude mať Adamko hneď dvoch súrodencov 😀

maca77
19. mar 2007

😀 😀 ... dám potom vedieť 😉

cucuska
19. mar 2007

budem čakať. 😉 a kedy ideš k dokimu?

cucuska
19. mar 2007

LEN : ahoj, dnes som sa po dlhom dobe sa úspešne prihásena na fertility a na tej nemeckej stranke mi ovulku ukázalo na 11.03 a na fertiity až 15.03 😒 mám v tom bordel xixixixi. ale aj tam aj tam sme sexikovali deň pred ovulkou 😀

matulik
19. mar 2007

ahoj lauritka,
ak ti mozem poradit z vlastnej skusenosti,tak ja som tiez donedavna riesila podobne problemy.Teraz uz tri mesiac uzivam kapsule-Acidophilus a tablety-Dida.Vylucila som sladke,kysnute a pikantne jedla,a heureeeeka...
Aj som schudla ,ale hlavne moje Ph nebolo nikdy poslusnejsie.
Predtym mi nepomohli ani mydla,caje,ani silne lieky.Bola som nachylna na infekcie.Teraz mam pocit ze si moje telo naslo rovnovahu,ja nelutujem.

(Lieky su na rastlinnej baze a cez travenie ti upravia floru nielen v traviacom trakte,ale aj v posve).Skus ich brat v kombinacii s uz spominanou kys.listovou.Nic tym nepokazis.
Tak vela stastia,mozno ti to pomoze...

cucuska
20. mar 2007

LEN : ahoj, dnes som sa po dlhom dobe sa úspešne prihásena na fertility a na tej nemeckej stranke mi ovulku ukázalo na 11.03 a na fertiity až 15.03 mám v tom bordel xixixixi. ale aj tam aj tam sme sexikovali deň pred ovulkou

cucuska
20. mar 2007

len : si tu?????

len
20. mar 2007

Cucuska, jojo, teď jsem tu, ale chystám se na oběd 😉
Zkus sem hodit oba odkazy, pak na to mrknu 🙂

cucuska
20. mar 2007

len už to tu máš. na tej fertility mi to najskor ukázalo tak ako na tej wuns... ale potom sa to zmenilo

len
20. mar 2007

No, toť otázka... Já bych to spíš viděla na ten 15.DC - 11.3.(wunsch. mi nejde otevřít), škoda, žes nesledovala i jiné znaky... Každopádně je jisté, že ovu opravdu proběhla 🙂

cucuska
20. mar 2007

sledovala . mala som bolest a aj hlien toho 15DC tak ze si myslím že to bolo na ten 15DC tak je to aj na tej nemeckej stránke

len
20. mar 2007

No tak není co řešit, FF holt zlobí 😉 Napiš mu na ten 15.DC plodný hlen (eggwhite cervical fluid) a on to zase změní zpátky 🙂

cucuska
20. mar 2007

O.K. ale som zvedavá čo to bude. v sobotu testujem 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre