Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

trelka
22. feb 2007

Ahojte babulky, potrebujem poradit, tie ktore mavate pred mrchou par dnove spinenie a merate si teplotu, aku ju vtedy mate, uz klesnutu alebo este stale sa Vam drzi hore az kym sa Vam mrcha uplne nerozbehne. Dakujem

tonjadabik2
9. sep 2013

@lauritka ahoj cem sa opytat.. mam divnu ms. dva dni som mala,dva dni nic,potom ze len obcas.minuly mesiac som vracala,teraz mi byva zle,bolieva ma hlava,zaludok,zlcnik.. nevies mi poradit? ci mam neaky zensky problem alebo co.. aj minuly mesiac som taku divnu mala..

lauritka
9. sep 2013

@tonjadabik2 hmm neviem moja, s tym radsej k lekarovi

tonjadabik2
9. sep 2013

@lauritka asi hej.. asi pojdem.. aj ked som bola minuly mesiac na prehliadke.. ale asi pojdem znova.. mozem byt aj tehotna?

lauritka
9. sep 2013

@tonjadabik2 tak si urob test, ak by si bola tehu a mas slabsiu mrchu, mala by si mat pozitivny.

tonjadabik2
9. sep 2013

@lauritka asi budem musiet.. dufam ze ano.. len sa bojim ze ak bude negativny..tak v com bude problem?.. snad v nicom

lauritka
9. sep 2013

@tonjadabik2 ale nie, mozno len slabsia mrcha..

tonjadabik2
9. sep 2013

@lauritka ale uz 2 mesiac?

lauritka
9. sep 2013

@tonjadabik2 neskusala si pit alchemylku ??? to by malo dat dokopy sliznicu maternice.

tonjadabik2
9. sep 2013

@lauritka to co je??? alchemylka..

dovea
23. jan 2014

Ahojte, prosim vas je normalne na prvy den ms mat bazalna teplotu 37,7? Meriam si len asi tyzden odkedy mi meškala ms a po cely cas od prvého dna meškania (t.j. 7 dni) som mala nad 37.. Vcera som začala spinit a dnes rano ms , test negativny.a teplota 37.7. Bola som presvedcena ze som tehotna co uz mozno sa to neudrzalo.. Ta teplota je ok?

lauritka
23. jan 2014

@dovea no je dost vysoka, ale moze to byt aj zmenou hormonov, cez ms nemeraj, staci az po, potom by to malo klesnut.

dovea
23. jan 2014

@lauritka dakujem 🙂

gagik
1. mar 2014

v ktorý deň cyklu by sa mal vyšetrit progesteron pri špinení pred MS?

lauritka
1. mar 2014

@gagik no vacsinou sa berie okolo 21-22dc.. za predpokladu ale ze mavas klasicky cyklus do tych 32 dni

klarusche
31. mar 2014

Zdravim, mela bych prosbicku, 4 dny mi meska ms, ktera je jinak pravidelna, BT mam 37.8 celou dobu co se ms nedostavila a na testikach se objevil docela vyrazny duch.co vy na to ?

klarusche
31. mar 2014
havana21
5. máj 2014

@klarusche no ako? bol testík pravdivý? je tam ten duch? teda - si tehotná????

zuzicek88
8. sep 2014

Ahojte babulky,verim,ze mi niektora odpisete. Mala by som taku otazocku,mozem byt tehotna aj napriek tomu,ze sa mi bazalna teplota vyrazne znizila,musi vzdy pri otehotneni zostat hore,ci moze aj klesnut? Dnes som mala dostat ms a zatial nic,skor mi zvykne prist skor a zatial nic ani priznaky

tina19121
2. júl 2015

Ahojte holky potrebujem poradit, som 13d po ovulacii a vcera som mala spinenie bazalna teplotu si meriam druhy cyklus ale teplota mi klesa vcera som mala 36,7 dnes 36,6 a zajtra mam termin menzesu,dnes som si robila aj tehu test ale bola tam len jedna ciarka:( a ja velmi tuzim po dietatku,myslite ze tento mesiac uz je to stratene ked mi ta teplota klesa???

pipato
3. dec 2016

caute baby, potrebujem sa spytat..snazime sa s manzelom o babätko a teda sledujem si bazalnu teplotu..dva dni pred menstruaciou sme sa snazili a menstruacia mi neprisla 4dni, podla ovulacnych testov som mala ovulaciu 25.11.(tak ako sme sa snazili), menstruacia prisla po tych 4 dnoch, ale oproti tomu aka byva je to nic..jedna vlozka na cely den(menim len z hyg. dovodov),od ovulacie mam baz.teplotu 37,3 - 37,5..aj pocas menstruacie..meriam vzdy len rano a v tu istu hodinu..myslite ze mam nejaku poruchu cyklu? vzdy mam menzes presny, este aj v tu istu hodinu pride..tak nvm, nechcem si robit nadej..vdaka za odpoved

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre