• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stále rovnaká teplota počas ovulácie. Prečo?

17. novembra 2007 
Ahojte..ake mate skusenosti s meranim bazalnej teploty..ja si meram a stale mam rovnaku aj v obdobi ovulacie..aj ked mi doktorka povedala ze pocas ovulacie budem mat vyssiu stale ukazuje teplomer ten isty stupen...co to moze znamenat.. dakujem
17. nov 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukruska, tak ja ti neviem poradit, ale nemala by byt teplota pocas ovu nizsia? ja som z toho tiez jelen... :unamused: meram prvy mesiac
17. nov 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vies, ze mas ovulaciu, ked teplota nevystupila? nebude to prave tym, ze nemas ovulaciu?
17. nov 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, takze teplota by mala pocas ovu stupnut a nie klesnut? :confused:
17. nov 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emjee...pretoze som to vzdy vedela..aj vtedy ked som brala este tabletky
17. nov 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akatka..sak ja tiez meram len prvy mesiac a je mi to cudne ze je ta teplota stale rovnaka
17. nov 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. teplota sa zvysuje PO ovulacii
2. teplota moze (ale nemusi) klesnut PRED ovulaciou
3. ovulacia trva iba niekolko malo hodin, myslim tak 6-12h, takze zistit, aka je teplota POCAS ovulacie je prakticky nemozne :wink:
4. pokial viem, pri brani prevaznej vacsiny tabletiek (ak sa tym mysli hormonalna antikoncepcia) ovulacia nenastava

otazka je, aky je to "stale ten isty stupen" a od ktoreho dna ti ho ukazuje, lebo to mozu byt teploty rovnako predovulacne, ako aj poovulacne. kazdopadne, predovulacne a poovulacne teploty by mali byt odlisne.
17. nov 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, ja som si popri merani zacala robit aj ovu testy... zatial nic :unamused: som 13 DC :confused:
17. nov 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka, aky dlhy mavas bezne cyklus?
17. nov 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akatka...ako sa robia tie ovu testy
17. nov 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke, ja mavam vacsinou 27-28 dnovy cyklu, ale podari sa aj 30 :confounded: , preco? :dizzy_face:
17. nov 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, ovu testy si kupis v lekarni alebo objednas cez internet... je to to iste ako tehu test, ale ovu meria LH v moci a tehu test meria HCG v moci...
17. nov 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ovulacia v idealnom pripade nastava 14 dni od konca cyklu, takze u teba asi niekedy medzi 13 a 16. dnom :wink: ale moze aj neskor, niekto ma poovulacnu fazu kratsiu, ale len malokto dlhsiu ako 15. dni :wink:
/ale to si mozno vedela..., tak prepac, ak sa tu robim mudrou ako radio :confused: :zipper_mouth: /
17. nov 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke, co si pipi? ja som rada, ked niekto povie viac... :wink: nie si ako radio :grinning: napriklad teraz ma troska picha na vajecniku, tak neviem... za hodku si urobim ovu test :dizzy_face:
17. nov 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ak sa vam zda, ze teplota je dlho rovnaka a meriate digitalnym teplomerom, mozno pomoze vymena baterky. hlavne ak meriate prvy-druhy cyklus. teplomer ktovie ako dlho stal v lekarni na polici aj s vybijajucou sa baterkou. /vlastna skusenost/
ale samozrejme nie je vylucene, ze meria spravne :wink:
17. nov 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke, ty merias BT?
17. nov 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ikke...ja si meram klasickym ortutovym teplomerom a aj tak mam tu teplotu rovnaku
17. nov 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska,ja mam digitalny, novy kupeny... obycajsky ortutovy vraj nie je taky presny, tak neviem... tiez som to citala len niekde na MK :sweat_smile:
17. nov 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke, ten merenibt som uz citala, moc ma to nepoucilo, alebo som to zle citala :sweat_smile:
17. nov 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a citala si aj dalej ako uvodnu stranku? :confused: :sweat_smile:
/vlavo Menu a pod nim klikni na Co zde najdete, urcite su tam zodpovedane VSETKY otazky, ktore si tu v tejto teme polozila :wink: /
17. nov 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj ikke, uz som tam nazrela... musim merat stale a podla toho uvidim, skor ci neskor sa do toho dostanem :slight_smile:
17. nov 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vdaka ikke tak ci tak za info :dizzy_face:
17. nov 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta stranka merenibt je fakt super odporucam ...som sa v nej dozvedela presne to co som chcela vediet
17. nov 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok