Tehotenský test Modrá správa. Je spoľahlivý?

lenka138
24. jún 2008

Už som sa nevedela dočkať 28-ho dňa cyklu aby som si spravila test ale bohužiaľ bol negatívny .
Chcela by som sa spýtať či máte niektorá skúsenosti s testom Modrá správa z DM, či si myslíte, že je spoľahlivý alebo naopak nie, lebo ja si myslím a stále v to dúfam, že tehotná som.

atka222
8. júl 2012

Ahoje snad tu niekto bude a bue mi vediet odpovedat pred 2 dnmai som si robila tehot test,. najpr mi vysla uplna slabulinka ryha druhej ciary tak mi to nedalo a o 30 minut som si spravila dalsi a mam v nom priesvitnu viditelnu druhu ciaru ., MS mi ani nie ze meska ale mala som podozrenie pretoze pred mesiacom som mala ms len 3 dni prikladala som to k anitkoncepcii ktoru som brala no vysadila som ju a aj napriek tomu mi moje ms chodlili hocijak meskali aj napriek presnosti tabliet by mali prist po odobrati poslednej dalsi tet som si robila potom rano ten Pepino a vysla mi len jedn a ciarka a na pocudovanie nejaka cervene machule akokeby bol chybny ... cize neviem ako to mam brat 😖

babobaay
13. okt 2013

Ahojte dievcata uz asi tyzden mam pocit v podbrusku ako keby tlak robila som si aj testy a boli negativne poslednu MS som mala 26.9 a koncila mi 30.9 je este skoro zistit ci som tehotna ?

vikinka226
30. jún 2014

ahojte. Prispievam aj ja. Mne test Modrá správa ukázal blud. Ukázali sa 2 čiarky a pritom som tehotná nebola :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre