Tehotenský test Modrá správa. Je spoľahlivý?

lenka138
24. jún 2008

Už som sa nevedela dočkať 28-ho dňa cyklu aby som si spravila test ale bohužiaľ bol negatívny .
Chcela by som sa spýtať či máte niektorá skúsenosti s testom Modrá správa z DM, či si myslíte, že je spoľahlivý alebo naopak nie, lebo ja si myslím a stále v to dúfam, že tehotná som.

petkapo
24. jún 2008

Ahoj Lenka,

co sa tyka spolahlivosti - mne tento test 4x ukazal, ze tehotna som a nebola som.... Takze usudok si mozes urobit sama.

Drzim ale palce, nech ti to nakoniec vyjde podla tvojich rpedstav... 😉

lenka138
autor
24. jún 2008

Ďakujem, trochu som sa ukľudnila, i keď ma to mrzí, lebo ty si určite veľmi chcela aby to bolo naozaj pozitívne

lauritka
24. jún 2008

leni skus mamatest..tie su najspolahlivejsie 😉

katy2
24. jún 2008

lenka, kup si mamatest v lekarni - su to 2 pruzky - ten je naozaj spolahlivy..... drzim palce 🙂

lenka138
autor
24. jún 2008

Ďakujem, určite vyskúšam, len teraz asi ešte aspoň dva dni počkám aby som si bola na istom.

adrioska
24. jún 2008

Lenka, ja som si kupovala v DM test Pepino Dipstrip, nie je drahy a je podla mna spolahlivy, lebo mi ukazal dve krasne //. Ale aj s testovanim som pockala, kym mi meskal menzes, cize som testovala asi po 4 dnoch po meskani...treba asi este pockat...

menet
24. jún 2008

Ahoj,
aj ja som si kúpila v DM test Pepino Dipstrip. Síce druhá čiarka bola veľmi slabá, ale boli tam dve. Moje tehotenstvo mi potom potvrdil gynekológ z vyšetrenia krvi. Držím palce.

perla200
24. jún 2008

aj ja som si kúpila modrú správu a ukázala mi // a nebola som tehotná.....

sandrika
24. jún 2008

mne ukazal až keď som tehotná bola a vidď albumík 😵

ikke
16. nov 2008

stanina11 • Dnes o 19:27
Ahojte snažilky, som tu prvýkrát, od rána si čítam celú vašu history
Mám takýto problémik, možno mi budete vedieť poradiť. Neviem sa vysomáriť z testu, robila som si štyri dni po sebe. Prvý deň jedna čiarka, druhý deň slabulinká čiarka akoby obrys, tretí deň jedna čiarka, štvrtý deň opať ta slabulinka čiarka-taký náznak. Mešká mi to už 14 dní. Môj názor, že ak by som bola tehu, tak by som už toho HCG mala mať dosť, no nie? Objednala som sa na gyndu, ale až o 10 dní a dovtedy sa asi zbláznim. Teraz neviem či opať skúšať testíky alebo si len počkať na toho lekára. Stalo sa vám, že vám tak blbly tie testy? Inak sa cítim ako pred mrchou, ale mávam občas závrate, na prsiach nepozorujem zmenu. Ďakujem za reakcie

tanity • Dnes o 19:57
staninka kludne mozes byt tehu, aj ked, 14 dni je uz dost a snad by ta druha ciarka uz mala byt trosku tucnejsia, potvora aj tak si vsak myslim, podla toho, co popisujes, ze tehu mozes byt, hlavne preto, ze ta druha / silnie, aj ked je slabsia...hlavne, ze mrcha neprisla a ta / sa drzi....asi ti neostava nic ine, nez pockat na lekara a krv nemyslim, ze by testy blbli, skus si ale urobit test rano, kedy je HCG najvyssie a skus aj iny test, nez modru spravu..potom uvidis, ci aj ine ukazuju //.
Niekedy sa na testoch pises, ze // moze ukazovat, aj ked mas nejaku cystu, co vsak dufam nie je tvoj pripad drz sa staninka a prajem ti, nech sa tie // udrzia a mas zdrave a krasne babatko. papa xxx

tanity • Dnes o 20:01
este som chcela, skus sa mrknut sem https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
je to o druhej ciarke slabej

andrea78 • Dnes o 20:01
skús ešte nejakú úplne inú značku testu ako doteraz, majú rozdielnu citlivosť

didusa.risulo • 1d • Dnes o 20:04
stanina a aku znacku testu si robila?

stanina11
18. nov 2008

tak už v tom máme jasno, dnes ráno som to dostala 😒 . Včera ráno som si robila znovu dva testy, jeden modrá správa čo som mala v rezerve a druhý taký lacnejší z drogerie. Ten lacný ukázal jednu čiarku, modrá správa ukázala zas takú slabulinkú druhú čiarku. Tanity písala, že ak mám cysty, tak test môže skresľovať, no neviem, možno aj nejaké cysty mám. Pred troma mesiacmi som cystu mala, ale potom na ďalší mesiac už tam nebola. Tak potvora, možno sa zase objavila ☹ Teraz neviem čo si mám o tých testoch myslieť, hm...žeby ukazovali druhú čiarku aj keď sú cysty?

ikke
13. mar 2009

petra2505 • 4. mar 2009 o 21:04
Baby prosim vas je tento tehotensky test spolahlivy?Dakujem 😉

miss_shy • snž • 4. mar 2009 o 21:06
ahojky,
no podla mna nie, ukazal mi // aj ked som tehu nebola, aj mojej segre ukazal // a nebola tehu na 100%. Podla mna je naj mamatest. 😉

petra2505 • 4. mar 2009 o 21:08
o praveze aj mne teraz ukazal // a nmozem tomu uverit 🙂 takze blud

miss_shy • snž • 4. mar 2009 o 21:11
nemusi to byt blud, ale pre istotu skus este inu znacku 😉

petra2505 • 4. mar 2009 o 21:14
rano skusim dalsi 🙂 ale uz som goglila a asla som ohladom toho testu viac negativ ako pozitiv takze urcite to bude zly vysledok

miss_shy • snž • 4. mar 2009 o 21:21
neboj sa nic, budem drzat palce aby si nasla // 😵

petra2505 • 4. mar 2009 o 21:23
dakujem, ale nedufam, ze by som ich nasla, nemam ziadne priznaky len som stale unavena uz vyse tyzdna, jem alebo doslova zerem a mam vytok takze M urcite dorazi.Nebolia ma prsia len podbrusko tak preto som si ista, ze dostanem a vlaste aj z toho dovodu som sa pytala ci je ten test spolahlivy.

maahuliena • 4. mar 2009 o 21:27
Petra tak naozaj skú iný test a možno ich tam uvidíš opäť 😵 😉
Lebo modra správa teda spolahlivá nie je. Mne tiež ukázal // a tehu som nebola 🙄

petra2505 • 4. mar 2009 o 21:34
maahulienka rano skusim iny lebo ani mne sa to nezda, mam doma este Pepino tak ten skusim rano a pokial budu // tak kupim este aspon 4 znacky a pokracujem v testovani 🙂

j1110 • 1d • 4. mar 2009 o 21:35
no ja ked som bola na zaciatku tehotenstva tak som len spala a skoro som odpadavala od unavy. a podbrusko tiez pobolieva lebo maternica sa meni su to take predmenstrualne bolesti.drzim palce 🙂

petra2505 • 4. mar 2009 o 21:39
j1110, ale test modra sprava je nespolahlivy takze urcite tehotna nie som - neverim tomu, ale kazdopadne dakujem 🙂 no ja spim uz aj v praci, ale pripisujem to jarnej unave 😉

perla200 • 21tt • 5. mar 2009 o 07:58
aj mne ukázal // a tehu som nebola lebo mi ukázal čiarku druhú úplne inde kde by mala byť....ale petra ale ak sú // blízko pri sebe, tak je to pravda, že si tehu....ale skús iný 😀

petra2505 • 5. mar 2009 o 08:03
rano som skusila iny a bola / takze modra sprava je blbost

perla200 • 21tt • 5. mar 2009 o 08:05
a aký si skúsala? možno ti to nezachytil....

petra2505 • 5. mar 2009 o 08:06
pepino / asi jeden lepsi ako druhy 😀 / zajtra skusim iny len pepino som mala doma iny nie

perla200 • 21tt • 5. mar 2009 o 08:08
no tie testy ak sú z DMka tak to nie je moc spolahlivé, skús z lekárne - mamatest je najlepší...ale ja som mala aj rapiclear - ten zelený....pozri si môj album petra a je tam aj modrá správa - bol tak pozitívny ako môj?

petra2505 • 5. mar 2009 o 08:14
mala som tu ciarku trolinku bledsiu, ale ja na M cakam, mam dostat dnes a testovala som vcera

perla200 • 21tt • 5. mar 2009 o 08:26
ale sú tak blízko pri sebe? čiarky

petra2505 • 5. mar 2009 o 08:28
tak to som neskumala, ja som zbadala // a nemozem tomu uverit, ale ako su od seba daleko fakt neviem viem, ze su tam kde maju byt a su //, ale podla toho co som nasla na nete ohladom toho testu usudzujem, ze to nie je pravda a ked mi dnes pepino ukazal / tak ma to presvedcilo uplne

perla200 • 21tt • 5. mar 2009 o 08:53
tak si tehotná

petra2505 • 5. mar 2009 o 09:01
perli to by mi ukazal aj dnes test ak by som bola tehotna, som presvedcena, ze to bol plany poplach 🙂 pojdem si kupit ten mamatest a skusim ten

perla200 • 21tt • 5. mar 2009 o 09:30
ale hlavne nehádž flintu do žita...oki?

petra2505 • 5. mar 2009 o 09:33
jasne perla, musim to prezit a ist dalej, este skusim rano ten mamatest a ked bude zase jedna uz budem len cakat M a nie testovat, dalsi test spravim buduci mesiac o takomto case a snad budu //
dakujem 😉

perla200 • 21tt • 5. mar 2009 o 09:43
počuj a tebe už vyšli pár pozitívnych testov nie?

petra2505 • 5. mar 2009 o 09:54
no v decembri ano ja som asi narusena a si predstav, ze prave vtedy mi modra sprava vysla negativna 😀 ale odvtedy som bola na laparke, odstranili mi zrasty a to vsetko mozne co som tam mala.
ja uz preto tym testom neverim 😀

ikke
13. mar 2009

majka.sillerova • 6. mar 2009 o 01:36
petra2505: Peti, no ak si robila prvý test (Modrá správa) s citlivosťou 10mIU/ml a ten druhý (Pepino) s citlivosťou 20-25mIU/ml, nemusela Ti hodnota hCG vystúpiť ešte nad 20, tak Ti to test nezachytil. skús Mamatest, ale kukni citlivosť, aby bola čo najnižšia, myslím, že je to 10. Ja už som tiež z tých testov na nervy, tak ich mám prečítané tuším z každej strany. A asi najsamlepší je test krvi. Tam Ti presne napíšu hodnoty.

dinduska • 1d, snž • 6. mar 2009 o 01:41
ahojte 😀 tak sa k vam vtrem
aj ja som pocula,ze mamatest je najlepsi aj ja som si ho robila 😀
jeho citlivost je rovna a viac ako 20mlU/ml.

petra2505 • 6. mar 2009 o 08:21
majka.sillerova
majus dnes rano som pozerala na ten test modra sprava a stale su tam //, ja uz som z tych testov na nervy, skusim zajtra rano dalsi alebo v nedelu, dnes som to pocitala a ja som dnes cca 14 den po ovulacii tak mozno sa naozaj dockam // aj na inom teste.Ale kupim ten najcitlivejsi 🙂

zabka1003 • 1d • 9. mar 2009 o 21:41
Ahojte, ja som si modrú správu robila, a ukázala dve čiarky a aj som bola naozaj tehu 😅

tesita • 1d, 19tt • 10. mar 2009 o 07:26
Aj ja som si robila modrú správu, bola som tehotná. Falošné // môžu byť na akomkoľvek teste v prípade cysty.

flyangel
14. mar 2009

No s tymto testom nemam dobru skusenost pouzila som ju tak ako som mala a nic mi neukazalo...ani pozitiv ani negativ a mohla som test vyhodit...ja vam odporucam...tehu test VIAMED je uz pouzitelny po 3dnoch od zahniezdenia a ma citlivost10mIU/ml 🙂 a aj pepino test z DM je dobry...a taktiez barbara a baby duo...

danu
21. aug 2009

ajama85 • Včera o 14:27
Ahojte babenky, prosím Vás má niektorá skúsenosti s tehotenským testom modrá správa?
Totiž včera ráno som si robila test modrá správa a vyšiel mi // síce ta druhá čiarka,bola málo viditeľná ale bola tam.....potom som si včera zopakovala test okolo obeda rapiclear a ten už bol iba /

tak dnes ráno som znovu testovala a znovu mi vyšiel negativny iba / značku testu už neviem, a dnes naobed som si spravila ešte jeden test modrá správa a ten bol pozitívny // ta druha čiarka bola zase slabulinká, ale bola troška silnejšia než včera

máte niektorá skúsenosti s tehotenským testom modrá správa............. myslím,či vám vyšli pozitívne výsledky na testoch modrá správa a aj tak ste neboli tehotné?

poradte mi prosím, vďaka

cervena_ciapocka • Včera o 16:42
Ahoj, aj mne vysiel tento test pozitivne a o den nato som dostala menstruaciu a doktorka v krvi zistila Hcg len 17 😕 taj ja neviem, nezda sa mi zeby bol ten test taky citlivy ...
no na druhej strane som aj ja mohla byt tehotna, len sa to velmi neuchytilo a dostala som MS ... lebo casto sa stava ze je zena tehtona a ani to nezisti lebo pride MS takmer na cas. Ale od vtedy uz ten test nekupujem. Mne sa celkom osvedcil test "Baby test" od Biogemy, dostat ho napr. v hypernove. Zatial vzdy ukazal to co bola pravda.

ajama85 • Včera o 17:07
ked som si čítala letak z tohto testu, tak ma zaujalo, že citlivosť je 50 l.u/l......pri všetkych ostatnych testoch sa vyjadruje citlivost v ml a nie v l
takže aka je to vlasnte citlivost ked sa to premeni na ml....ak to dobre počítam,tak potom citlivost by mala byť dobrá,či?

selyma • 15tt • Včera o 17:25
No neviem aky som vtedy raz mala test ja. Tiež vyšla tá jedna čiaročka svetla ale predsa tam bola. Ale ja som nebola tehotná. Ako som sa potom pýtala lekára, prečo my vyšla jedna čiarka svetlučka, vravel, že to mohlo niečo ovplyvnit. Ja som vtedy mala zapal vaječníka. No ale na další mesiac to vyšlo s modrou správou na 100 percent. Ale robila som si ho neskor, aby som predisla sklamaniu ako pred tým. Boli tam krásne silne //.

ajama85 • Včera o 17:36
no tak ja ešte počkam dva dni a potom si spravim dalsie testik...........dnes som si bola kupit 2 testy mamatest, ten je vraj najspolahlivejši aspon baby tu tak píšu..........

vefi89 • 2d, 15tt • Včera o 18:59
ja som si robila tehotensky test modrej spravy az potom, co mi ms meskala 4 tyzdne.Vysli mi dve, ale jednu som skoro aj lupou hladala.ale viac som si nerobila hned na druhy den som volala gyn a ten mi to potrvdil

bzzmajka
2. okt 2009

4 týždne?

bzzmajka
2. okt 2009

vždy ráno? a čo je ráno ? od ..do??? o 4 ráno, je ráno?

dankadina
18. máj 2010

tak tento test je na nic, mne vyšiel falošne pozitívny

srdcko81
18. máj 2010

Tak baby pridavam sa-MS nikde robila som si dva testy v nedelu via test a vcera rapiclear v tej kazete obidva negatívne 😕 A napriek tomu ms nikde-bolesti mám akoby som mala a takisto ma bolia strasne kríze.dnes som 32 dc ovulka bola 4.5 takze dnes by som bola 14 Dpo.Myslite ze aj tak mozem byt tehu?U mna je to dolezite uzívam totiz dlhodobo lieky....A MS dostavam pravidelne na 28 max.29 den.prosím poradte.V mojom prípade by bolo lepsie nebyt kedze som este v tomto období bola aj na RTG strasne sa bojím ze keby som bola tak aby bolo babo v poriadku 😔

srdcko81
18. máj 2010

Nikto nic 😕

zuztek
18. máj 2010

srdcko - odporucam mamatest, na 14DPO urcite ukaze 😉

srdcko81
19. máj 2010

zuztek-vcera som este urobila aj mamatest a negatívny.A dnes rano som chcela urobit z raného mocu ale dostala som cosi co sa tvari ako MS tak uvidím ci sa to normalne rozbehne ale poviem Ti ze toto sa za moju karieru s MS este nestalo.
Dakujem si zlatá..A držím Ti palceky aby Ti to skoro vyslo. 😵 Ja mám aj ine problemy a teraz babo nejak nerisim aj ked by som chcela ale musím byt najskor stanilizovaná.Takze dakujem Ti velmi pekne.

seissie
26. jún 2010

ahojte baby mam len 17 rokov a dnes som si robila tehotensky test modra sprava ale jaksi mi neukazal vysledok zobrazila sa mi tam len ta modra ciara ze test je spravne prevedeny a nic viac viete mi niako poradit ?

moniciak
26. jún 2010

@seissie nepoznam ten test kup si radsej rapi clear🙂 inak aj ja mam 17🙂a kedy mas dostat???

seissie
26. jún 2010

no teraz v tychto dnoch mi chodia ale zatial nic :( uplny strach mam

miumia
7. júl 2010

tehotensky test modra sprava je totalna blbost.. ukzuje dve ciarky asi aj ked to namocis do vody.. vcera sme to skusali 3 kamosky a vsetky sme "tehotne" samozrejme len podla modrej spravy.. dve dalsie znacky testov z dnesneho ranneho mocu negativne, nechapem jak cosi tak klamlive mozu predavat !!!!!

barborka291
8. júl 2010

aj mne dnes ukazala modra sprava dve ciarky, ta podstatna bola len taka slabulinka.. ale nic si z toho nerobim, pretoze modra sprava vzdy ukazuje aj tu druhu ciarku... davnejsie to mam overene, teraz som si ju kupila len tak pre zaujimavost, ci ich este bavi vyrabat taketo na nic testy....a zda sa, ze bavi... takze dievcence, modru spravu zbytocne nekupujte...

amy11
30. dec 2011

Baby prosím pomoc, meska mi MS uz 14 dni a aj 2 rozne tehotenske testy mi vysli pozitiv, no na nete som sa docitala, ze pri meskani MS sa zvykne vysledok skreslovat a takisto pri cyste....mozem byt tehotna??!

sandy84
31. jan 2012

Ahoj, chcela som len prispiet, ze mne meskala menstr.,tak som si kupila v drogerke test modra sprava a vysli mi // a bola som tehotna. Takze mne tento test ukazal pravdu, nemala som s nim ziaden problem.

sandy84
31. jan 2012

Ozaj este doplnim, ze obe ciarky boli velmi viditelne. Ta druha bola tak isto viditelna ako prva.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre