• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

10. októbra 2017 
@lauritka a selen nebo zinek ani trošku nezabral? určitě zabere...a kolik toho tak denně zvládne? přítel taky kouří, tak abych věděla, zda ho to taky nemůže ovlivnit...
3. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chcememimi hej on bral vsetko mozne, ale tak teraz sme neboli uz dlho nikde, cize neviem aky je stav teraz ;) ale stale nejake vitaminy skusame.

no mna sa kazdy lekar vzdy pytal ci partner fajci.. ze to dost negativne vplyva.. tak neviem.. :/
on zvladne krabicku v pohodicke a ked pije aj dve..
:unamused:
3. máj 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka tak to je dost... tak koupit elektronickou a už jen tu :slight_smile: i když tam je dost nikotinu a nevím, zda to taky nebude mít vliv, ale asi ne takový, jako dehet atd. v normální cigaretě...tak doufám, že se vám to brzy podaří, snažíš se tu všem tak pomáhat a sama s tím máš takové trápení ... opravdu by jste si mimi zasloužily :slight_smile:
3. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauritka no tak el. Ciga by mohla pomôcť. No a nedá si kvôli babu povedať?myslis že keď prestane fajčit tak to spermiam pomôže?
3. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi nie, on to nedokaze,. fajci dost dlho a nevie prestat, to maju v rodine, vsetci tuhi fajciari.
ale zase jeho otec bol plodny jak byk :slight_smile:
5 deti, 5 deti prec..
boli by desiati.. :slight_smile: pil, fajcil.. tak ja neviem.. na niekoho to vplyva asi, na niekoho nie :angry:
3. máj 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ja neviem ci je to cigami. teda ci moze byt. i ked zivotny styl je dost dolezity. a dlho sa uz snazite? bodaj by vam to vyslo co najskor. my chceme este 2 deticky. a sranda je, ze aj mne aj mojmu buducemu manzelovi dve rozne kartarky predpovedali dvojicky :wink: :grinning:
3. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkasofi dlho, uz zopar rokov. mne nic zavazne nenasli, bola som aj na laparke, cykly ukazkove .. :
3. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to uz ozaj len muzicka na el.cigu nahovorit....aj ja som prestala fajcit normalne a presla na ele...
3. máj 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka lauri a poznas daku snazilku ktorej vysli tie ovu testy pozitivne a boli potom naozaj tehu?
3. máj 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi ano, skoro kazda tehulka, ktora urobila ovu test, bol pozitivny..
skor sa stalo ze najprv vysiel tehu a ovu zosilnel az neskor. :slight_smile:
3. máj 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa neviem dockat rána. mam posledny ovu test. a ked pride mrcha lauri, tak ta objednavka plati :grinning:
3. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jasne. mam to poznacene ;)
3. máj 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko kocky ja zase ovu test silno pozitiv tehu duch...pockam do vikendu uz nebudetem testovat :( skusim si kupit inu znaclu tehu testu a ak nepride MS tak v pondelok testnem... Ovulku urcite nemam a dnes som uz myslela ze dosli MS ale vobec nic... Uz mi z toho sibe(;
4. máj 2012 o 05:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa ahooj. no a ten duch nezosilnel ani o trochu? a nezbehnes na gyndu nech ti vezmu krv? kolky den ti meska mrcha?
ja zase vstavam jak blazen, dnes 13DPO po vcerajsom pozitivnom ovu teste naladena ze sa zadarilo a dnesny ovu test slabsia druha ciarka ako vcerajsi!!! tak nechapem! hodim foto. slak ma trafi. a tehu negat totalne
4. máj 2012 o 05:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2012 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to ale neni dobre vidno. no proste dnes je druha slabsia ako vcera :angry:
4. máj 2012 o 05:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Dievcata, ak by ste mali niektora zaujem, kupila som si viac ovulacnych testov "One step", tak za dobru cenu mozem poslat dalej :wink: Poprosim IP, ak by ste chceli. Drzim palce vsetkym snazilkam aj maminkam :slight_smile:
4. máj 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkasofi ja som ich vyhodila tie testy tak uz ani nebudem porovnavat :( pockam do nedele a uvidime uz mi z toho sibe a nechcem byt sklamana :( mozno este musime pockat :slight_smile: ty kedy tehu test budes skusat?
4. máj 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa skus mamatest, nevies chodit foto toho tehu ducha ? :ˇ)
4. máj 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi :unamused: takze co ?? poslem tie testiky ?
4. máj 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ja uz vyhodila nechcem si nieco namyslat aby som nebola sklamana , ty mas tehu ducha? Ci ako? Drzim palce
4. máj 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa niere, na som lne 6 dpo :slight_smile: este je skoro na testovanie
4. máj 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka jasne to som nevedela a tie ovu si skusala?drzim palce, registrujem ta tu dlho :slight_smile: len obcas prispievam
4. máj 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa nie, ovu bby aj tak teraz nic neukazal, mozno slabu ciarocku..
ale ja budem testovat radsej tehu testom hihihih
4. máj 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moischaaa ja som skusala aj dnes. mrcha ma prist zajtra. tak uvidim. dnes bol negat totalne :angry:
4. máj 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka este pockam ci pride mrcha. zajtra mam termin.... co myslis, preco bola dnes slabsia ako vcera???
4. máj 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki
:slight_smile:

no ak ti mrcha nedoje, mozno bola ovu :slight_smile: alebo potom len haluzne zvysenie LH :slight_smile:
4. máj 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka lauri potvrdenu ovu testom ovulku som mala pred dvoma tyzdnami sobotu. tak asi ta haluz to bola:slight_smile: ale vies ako som sa tesila ze sa konecne zadarilo? no co uz. zajtra spravim test tehu rano. zacina mi daky vytok, asi pride mrcha
4. máj 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi no moze byt, ze sa to pred MS zvysilo.. ta hladina LH
4. máj 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co znamena ked vyjdu silne // na ovu teste (23DC) a raz som uz mala ovulaciu na 14DC. ???test bol aj vtedy pozitivny.pozrite sa mi di albumu tam mam foto.nechcem si namyslat zas voloviny a potom nakoniec ajtak nebudem tehotna :/
4. máj 2012 o 19:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok