• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

10. októbra 2017 
@mistisa no tak to máš supeeer.ja ked pozerám riadne na svetle druha tam je.ale zase spinim...
6. máj 2012 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi hm coze a menzes as mat kedy ? Alebo uz meska?
6. máj 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa včera mal prísť.a vyzerá to že uz prišiel dnes..
6. máj 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi joooj moja to ma mrzi :frowning2: ale tak sa s nim dobre rozluc lebo od buduceho mesiaca uz nepride :slight_smile: povedz mu nech pekne az za 9 mesiacov pride :slight_smile:
6. máj 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby , kati mrzi ma to , :pensive: ja BT mam stale zvysenu a dryi sa od ovulky....
6. máj 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa a mas aj nejake priznaky ?
6. máj 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa no moj sa mi smial ze mi precistili na laparke asi aj cuchove bunky lebo mi strasne nieco smrdelo az na vrackanie mi bolo a on mi povedal ze co mi smrdi ze to je vareny karfiol :grinning: :grinning: aj som vrackala dva dini rano.cici ma bolia mam ich take napnute.podbrusko ma boli uz dva tyzdne ako na menzes :frowning2: som 35 DC menzes nikde.no ateplotka dnes krasny narast :slight_smile: len sa bojim aby to nebolo z choroby ta teplotka.nemam teplotu nastasie mam len kasel a nadchu ale neviem ci to na to nemoze vplyvat :frowning2:
6. máj 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super to vyzera celkom slubne ..drzim palce ,aj uyivasl ieky?po laparke? u mna len podbrusko ako pred ms a zvyseny vytok :sweat_smile:
6. máj 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa no to vplyvat moze si myslim. ale inak tie pachy, prsia a zvracanie. ja som Ti tusim uz aj vcera gratulovala nieee? joj baba jedna, chod zajtra na gyndu!!! nech zoberu krv na hcg :grinning: tesím sa s Tebou:slight_smile:
6. máj 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moischaaa výtok to som mala v prvom tehu aj ja. a dost silny:grinning:
6. máj 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi ano ano :slight_smile: no idem.minuly piatok som bola na gynde a dokina povedala ze ked nedojde menzes do 10 dni mam prist na ultrazvuk ze je mozne je tehotnost :slight_smile: tak zajtra je 10 den a mrcha nikde :slight_smile: tak idem a uvidim co povie budem sa modlit :slight_smile: a mam vytok taky biely najskor som nemala moc iba na papieri ale uz mam aj na nohavickach :unamused: no uvidime co povie :slight_smile: no ked neuvidi nic na ultrazvuku ju poprosim nech zoberie krv :slight_smile: :wink: :wink:
6. máj 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja idem v piatok tak ak nepride ms :grinning:
6. máj 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa jasne ze uz bude daco vidiet...srdiecko este nie, ale gest. vak urcite ano. prajem vela stastia na zajtra. a potom daj vediet:slight_smile:
6. máj 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moischaaa a preco tak neskoro??? ja by som letela hneeeed. :wink:
6. máj 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi nechcem to unahlit :sunglasses: po tolkych rokoch uz ani neverim :wink: tak preto uvidim aj ci dorazi ms a zijeme v zaheanici,tu sa vsade caka :astonished:
6. máj 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi dakujem mojka.joj mam strasny strach ze tam nic nebude :frowning2: ale tak bude to boliet chvilku a potom vide IUI :wink: urcite hned dam vediet :wink:
6. máj 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moischaaa jaaaaj, no tak to je ine. ja som bola v IT a tam som bola so zdrav. starostlivostou max spokojna... tak dufam ze Ti to tento raz vyjde. vyzera to veeelmi nadejne. drzim palce a daj potom vediet!k.
6. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa neboj. aspon budes vediet na com si. vyjde to. podla priznakov ano. drzim palceky...a fakt hned napis! pa
6. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkasofi no ved to ze ak tam neni tehulstvo tak mozme na IUI :slight_smile: no uvidime. kazdopadne ti hned napisem :slight_smile: slubujem :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
6. máj 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkasofi ahoj mojka sedim uz v cakarni.aha ako mi klesla teplotka :frowning2: a bolesti mam mrchovske :frowning2: ozvem sa ked pojdem odtialto :wink: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/grafy?c=-8588683756854775808
7. máj 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, to je mi luto. ale ved to este nemusi nic znamenat!!!! ozvi sa potom!
7. máj 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa ale vsak si tusim pisala aj ze si mierne nachladnuta! tak asi ti mierne vystupila teplota a teraz isla dolu. drzim palceky
7. máj 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi no mojka tak nic.vyfasovala som agolutin tak budem cakat :frowning2:
7. máj 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak nic? robili sono? co je agolutin??? nic nebolo na sone vidno? a co krv, aspon tu brali?
7. máj 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To este nic neznamena, co ti povrdal doki?
7. máj 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes testla a negativ tehu test tak uz neviem, BT mam stale hore... Tak uz neviem co sa deje
7. máj 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa kolko dni mas zvysenu Bt ??
7. máj 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa a ovu test je aky??
7. máj 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka od ovulky ta bola cca 12-14.4.ale skusali sme aj neskor :sweat_smile:
@katkasofi ten je pozitivny :zipper_mouth: tak uz neviem co si mam mysliet o tom vsetkom...asi to uz necham tak a uvidime co mi povie doki , ale tak som dufala ze si najdem // :confused: :pensive: :pensive:
7. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa a duch na tehu teste je? a ovu test je silne pozitivny? kolky si DC?
7. máj 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok