• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

9. marca 2017 
@lauritka teplotu meriam,6 a 7dc som bola ale prechladnutá,tak to neberiem moc do úvahy,8dc už bola ok 36,5,9dc 36,6,a 10dc dnes 36,7,ked prudko klesne v najbližšie dni,tak v den toho poklesu je ovulka však?
24. okt 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaza26 :slight_smile: ovulka je v den najnizsej teploty. kuk, u mna bola vcera .
http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
24. okt 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka 11dc bol pozitív. ovu testík a 12 dc ovulka? prepáč,ja sa stále učím v tom chodiť :D bt meriam len 3 mesiace a už sa trochu orientujem,no na fertility som z toho magor,aj som tam niečo poklikala,chodili mi po anglicky mailiky stále,nemaa som čas to ani preštudovať (ja po ang. moc neviem :-/) tak si bt len značím do svojej tabulky,aj hlien,aj iné príznaky,lieky a pod :D...ty mávaš asi krátke cykly však?ten september kukám že 24 dnový cyklus? :confused:
24. okt 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaza26 no mavam take okolo 26 dc :slight_smile: ako kedy..

ano, tam je po pozitivnom 48 hodin cas.. ale moze prasknut aj skor, aj bolesti som mala vcera , dnes uz ustupili..

pozitivny 11 dc a ovu dalsi den.
24. okt 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás mohli by ste mi poradiť ? V pondelok mi pichli prvý raz pregnyl a ovulacia mala nastať do 36 hodín, čo si myslím že aj bola, lebo som mala bolesti. Lenže ovu testy sú stále silnejšie a silnejšie, tak neviem čo si mám o tom myslieť. Myslíte, že to stále môže byť ten pregnyl ?
25. okt 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bumbi ahoj.samozrejme, ze je to z pregnylu :slight_smile: to je silna davka hcg. na to reaguje aj LH testik. :wink: on vyprcha z tela cca po 9 dnoch
25. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka no včera som bola na folikulometriu a ovulacia nebola. Pregnyl mi asi nezabral alebo čo. Folikuly sa začali zmenšovať. Tak už neviem, či je ešte šanca :(
26. okt 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bumbi oh vazne ?? a neuvazovala si o laparoskopii ?? tam by ti mohli urobit driling vajecnikov na zobudenie hmm ?
26. okt 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka zatial som o tom neuvažovala, mám z toho trochu obavu.... Nechávam si to ako najkrajnejšie riešenie.
26. okt 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bumbi ja som bola, nie je to nic strasne :slight_smile: tiez som sa bala.. ale uplne v pohode..
no ale spytas sa este lekara, ze co s tym, ked ti nepraskaju foliky hmmm. :confused:
26. okt 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bumbi ja som tiez bola, prisla som rano nalacno, na chvilku ma uspali, asi o polhodku ma uz budili opat na posteli. urobia ti malilinky rez v pupku, co ani nie je vidiet, a jeden ale 8 cm nizsie, tiez miniaturny, asi 2 cm, odtial ti potom daju taku hadicku s vyvodom, aby vytiekla prebytocna tekutina, to odstranuju na druhy den rano. Po operacii nas previezli na izbu, boli sme tam styri, bolo veselo, rozpravali sme o tom, ake babatka nam bocian donesie :slight_smile: dali nam veceru a rano sme uz isli domov. nic specialne, netreba sa bat, my sme tam boli styri, vsetky sme to v pohode zvladli a co viem, tak dvom sa hned do mesiaca podarilo babo :slight_smile:
26. okt 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy neni si ty náhodou tiež z okresu Topoľčany ?? Mám pocit, že ťa poznám :slight_smile:
26. okt 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka uvidím co bude teraz dalsi mesiac. Doteraz vzdy praskol, ale to som nebrala clostil a pregnyl. Uvidim co mi povie doktorka. Ale ďakujem za povzbudenie :slight_smile:
26. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bumbi ano, som, my sme s manzelom obaja z Topolcian, len uz 8 rokov byvam v BA. pozeram, ze ty si z Ludanic :slight_smile: babinu mam z Dvoran, takze sa napr. v Romantiku vyskytujem dost casto :slight_smile:)
26. okt 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy To je super :slight_smile: Inak ja ja mám babinu z Dvoran a teraz ideme vo Dvoranoch stavať dom. A Nechodila si náhodou na gympel do TO, myslím, že odtiaľ ťa poznám :slight_smile:
26. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bumbi ano, chodila na osemrocny a koncila som 2004. kedze mam tiez 26, bud sme boli v rovnakom rocniku alebo si bola o rocnik nizsie:slight_smile: no teda, to bude mladych Dvorancanov :slight_smile:) ja mam v Dvoranoch aj krstnu s celou rodinou (Babalovci), mozno poznas :slight_smile:
26. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy ja som chodila na štvorročný a končila som 2005 :slight_smile: Áno Babalovcov poznám, Ondrej je spolužiak mojej sestry :slight_smile: To je aká náhoda :sunglasses:
26. okt 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bumbi modry konik je maly :slight_smile:)) Ondrejov starsi brat Misko uz ma 4 chalanov, teraz maju maleho dvojmesacneho, aj jeho zena Katka sem chodi :slight_smile:
26. okt 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chmurkaxy Katku tiež poznám osobne :slight_smile:
26. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana98 ja nemam ale ides to skusit?isla by som aj ja a kde to kupit?
27. okt 2012 o 19:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked je na 10dpo ovu aj tehu test negativny tak asi s toho nic nebude vsak? :frowning2:
5. nov 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukujka daj tomu sancu do 12 dpo...
6. nov 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka dakujem tak teda skusim zajtra to uz bude 12dpo aj ked daku sancu tomu nedavam,ale co uz pojde sa na dalsie kolo :confused:
6. nov 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukujka no jo.. nic ine nam neostava.... :angry: :unamused:
6. nov 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauritka takze test som ani nestihla hned rano dosla mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co uz ide sa na dalsie kolko mozno dostanem pod stromcek //
7. nov 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kukujka tak co uz, aj ja som 1dc... vitaj v klube :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka zacali sme 1dc naraz mozno to naraz aj ukoncime :wink:
7. nov 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby co vy nato,neni to nic moc foto,ale dala som to sem,ovulku podla ovu testov som mala na 18 DC a nadruhy den uz iba slabulinku druhu ciarku.Dnes som 23 DC a zranneho mocu som si spravila ovu test,a vyslo mi toto...
13. nov 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisa87 ahoj hmm.. no tehu by to este nemohlo ukazovat, ked si len 5 den po ovulacii..
kolko cyklov uz testujes ovulaciu ???
mavas castejsie pozitivne ovulacne testy v jednom cykle ???
13. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka toto je prvy mesiac co ho testujem od konca ms po cely cyklus,takze volajako tomu uz nerozumiem :unamused:
13. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok