• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

9. marca 2017 
@elenita drzim silno palce, packo a ozveme sa :wink:
31. okt 2013 o 14:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 ale myslim ze budu falosny....lebo do soboty sa nemeni farba :frowning2: akurat ten vcera bol taky iny...a dokonca by som aj chcela verit lebo ten duch bol jemnunko ruzovkaty..cize nemal by byt falosny... cize ja neviem... som zmatebaa :grinning:
vidis tam nieco?
31. okt 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ majka_3 zažila som minulý tyždeň čosi podobné. Testovala som ešte pred ms a 2 pipino + 1 woman secret takyto duchovia. O dva dni som testovala s mamatestom a negativny :frowning2: O niekoľko dní došla ms :angry:
Verim vsak, ze u teba do dopadne len a len pozitivne. Drzim palec :wink:
31. okt 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9
@elenita ved to ze neviem comu verit... ano vcera aj dnes ta ista znacka...v sobotu tiez pozit rapi clear ale v utorok uz nebol pozitivny.... ja vazne neviem comu mam alebo nemam verit..ved som povedala ze uz testovat nebude,,pockam.... niekolko dni a uvidiime...
drzim palce baby :slight_smile:

@tamarka9 vyskusaj odfotit aspon co ide..upravime do negativua uvidime co tam je :wink:
31. okt 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 Ja tam stale vidim dusika....vecer Vam sem hodim mozno moje testiky :wink: A uz nic nepiste, lebo potom nemozem odist :grinning:
31. okt 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenita ako na tvojom vidis? :slight_smile: posliiiiiii teraaaz :slight_smile: este mas cas do 15 :grinning:
31. okt 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 akoze ja neviem ci preto lebo chcem vidiet ale tiez vidim ked sa dobre zadivam. Ale asi by sme ozaj mali pockat lebo z tohoto zmurenia do PC nam sibne :grinning:
31. okt 2013 o 14:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 ved hovorim posli foto :grinning: aj ja som sa podelila :wink:
31. okt 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je dnesny,a le naozaj zle vidiet...a minule dva som tu uz davala
31. okt 2013 o 14:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
na strane 33 v tejto diskusii su, nasla som.
31. okt 2013 o 14:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 coo zle vidiet? ved to je jasnee poziotivny :grinning:
31. okt 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 jj ale to len ovu test a tam by mala byt vraj ta ciarocka silnejsia ako kontrolna a to nie je, su zhruba rovnake. Keby to bol tehu tak uz vytesujem...
31. okt 2013 o 15:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 ahaaaaaaaaaa :confounded: :confounded: :confounded: ja uz tesim za teba reku to je tehuu test :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tehu test si nerobila?
a na tej mojej foto videla si nieco? ci mam haluze :grinning:
31. okt 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to vsetko su ovu testy robene 3 dni po seba a vsetky pozitivne. Tehu som robila,ale bolo este skoro a teraz urobim iba ak bude emskat dva tri dni..a na tvoj ked sa pozriem narychlo tak nevidim nic :confounded: ale ked sa dlho pozeram a hladam tam kde viem ze by mala byt druha ciarka tak sa mi mari ze tam nieco je. Ale ked tie fotky tak skresluju :angry:
31. okt 2013 o 15:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3
@elenita no baby idem ja sa uberat na stanicu, cestujem dnes na stredne slovensko domkov, tak ma dlha cesta caka. Neviem ci sa mi to podari byt, ale ked nie, najneskor v pondelok som tu a piseme novinky. Packo a pekne sviatky prajem, plodne hlavne :grinning:
31. okt 2013 o 15:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 pekne sviatky aj tebe...v pondelok si piseme :wink: drz sa :slight_smile:
31. okt 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 No Tvoj je jasne pozitivny, si tehu urcite :wink:
31. okt 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3, @tamarka9 No tu su moje foto, ale tak ja na tom nie som ani zdaleka tak, ako Ty...len tam proste vidno tu 2. ciarku na ovu.....takze urcita hladina tam je...uvidime, ci to bude silnit alebo nie, ale tak asi nic :unamused:
Hore je ovu test, dolu je tehu test...uplne biely
31. okt 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 A stastnu cestu a pekne sviatky aj Tebe! :slight_smile:
31. okt 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenita ved na tom tehu teste je nieco nie? :slight_smile:
31. okt 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenita moj ovu test vyzera podobne...
31. okt 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 Maji, aj mne sa zdalo, ale len na foto :slight_smile: nazivo na nom nevidim nic :unamused:
31. okt 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3
Maji pocuj, ja ked si zvacsim fotku Tvojho tehu testu ja tam druhu ciarku vidim
robila si si ho rano? a ovu testy rano? stale pozitivne?
31. okt 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: Prosím Vás, pri zisťovaní tehotenstva pomocou ovulačných testov musí byť ovu test pozitívny, t.j. že obe paličky rovnako jasné alebo testovacia silnejšia ako kontrolná? Alebo stačí ak tá testovacia je jasná - hoci nie tak ako kontrolná? Proste že žiadny duch ale normálne viditeľná čiarka...
31. okt 2013 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elysa uplne pozitivny ovulacny. potom mozes skusit aj tehotesky. ale slabsia testovacia , nemusi nic znamenat,
1. nov 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 a naco testujes tehu :slight_smile: ved ked si mala len nedavno ovulaciu podla tych pozitivnych ovulacnych testov, tak na testovanie mas este cas. :wink:
1. nov 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka testovala som preto lebo som mala 5 dni ovu testy pozit preto tie tehu testy robene.

@luckalucka83 nie na obed som si ho robila...ale to bude asi falosne pozit.lebo som citala ze pepino ukazuju falosne... dnes som netestovala vyskusam zajtra a ak nic uz len cakat na cervenuu :unamused: :unamused:
1. nov 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 ano ja viem, len uz ti slabli, cize sa o tehu nejdena. skor o mozno neskoru ovulku.. snazili ste sa ??? :wink:
1. nov 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka tak preco testy z duchmi? no teraz uz viem ze sa o tehu nejedna..ale mala som niekolko testov s duchmi cize som si myslela ze sa jedna...a citala som ze to nieje pravidlo aby bol pozit ovulacny test.
jedna tu pisala ze je v 6tt a ovu test vobec nemala pozitivny... :unamused: :unamused:
1. nov 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 neviem, ale ak by si bola tehu, duch ti zosilnie.. a jemnych duchov mozu ze vraj robit aj cysty..
no ved uvidis.. mas zapisane kedy si mala najsilnejsi ovulacny ??? a pripocitaj k tomu 16 dni.. dovtedy by mala prist mrska.. alebo si najdes uz regulerne dve ciarky,

to su skor vynimky.. ja co som tu videla tehulky a ovulacne, tak vsetky mali silne ovu testiky v tehu. ale len od urcitej hladiny hcg.. cize moze vyjst az v termine mrcha pozitivny.
1. nov 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok