• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

20. decembra 2016 
@tamarka9 Ahooj..no co ako ty pokracujes? bude s toho nieco? :slight_smile:
8. nov 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 ahoj moja tak dnes som volala, sestricka povedala ze krv je pozitivna a teda som tehotna!! Strasne sa tesim, ale nechapem tie biele testy, skusim este zajtra rano.
8. nov 2013 o 14:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kormelia11 ja som mala ovu testy pozitivne uz pred ms teda od 25 Dc som si robila a teraz som 34DC, dnes mi setstricka z krvi potvrdila tehu a tehu test som mala naposledy 32 DC uplne biely bez druhej ciarky. U teba to vyzera supeeer :wink:
8. nov 2013 o 14:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 waaaa :slight_smile: tak paraaada :slight_smile: gratulujem..tesim sa :slight_smile: testy su nepodstatneee hlavna ze krv to ukazala :slight_smile:
potom ukaz testiky ak sa ciarocka rozhodne ukazat :wink:
8. nov 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 jooj dakujem, velmi sa bojim co bude ale to asi kazda, aj sa tesim, aj sa nechcem tesit a dopletena som z toho potom cela :slight_smile: a testiky budem robit, lebo som zvedava kedy sa racia nieco ukazat :wink:
8. nov 2013 o 15:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tamarka9 uz aj nieco na tehu testov sa crta ale tak mne este nemeska az v nedelu mam dostat :slight_smile: aku znacku testov mas lebo tie co mam ja tehotenske dost neskoro ukazuju ale ovu z tej znacky ukazal pozit test uz 20 DC
8. nov 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kormelia11 ahoj, no ja som mala zakazdym nejaky iny test, znacky si uz nepamatam, ale mali citlivost 25. Zajtra rano idem skusit Dr.Max a ten ma 10 citlivost, tak ja dufam ze to tam uz bude :confounded:
8. nov 2013 o 16:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 ja mam najlepsie skusenosti s mamatestom :slight_smile:
8. nov 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky....četla jsem hodně diskuzí a zkoušim metodu ovu testů na zjištění těhu..jsem 9DPO a ovu čárka stoupá..co myslíte? poslední test dělaný ted...ostatní vždy ráno :slight_smile: prosím koukněte na foto :slight_smile:
8. nov 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9 jeeej, tak predsa aj ty, ja sok ti to vravelaaaa :wink: gratulujem
Ja som dnes bola u doktora, potvrdil mi tehu a ukazal aj bijuce srdiecko, takmer som sa rozplakala :slight_smile:
8. nov 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stepankakv ja som to skusala az na 17DPO a uz boli rovnako silne, toto je nadejne :slight_smile:
8. nov 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej, baby, tu sa nam to stehotnieva :slight_smile: @tamarka9 Gratulujem a velmi drzim palceky!! :slight_smile:
8. nov 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamarka9
Tamarka blahozelaaaaaaam, super, predsa len tie ciarky na ivu testoch neboli len tak :slight_smile:
Dnes rano som normalne na Teba myslela, ze musim presondovat kona, ze co je s Tebou,
super, tesim sa velmi prevelmi
9. nov 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.k
@elenita
@luckalucka83 dievcata tak moja radost trvala len jeden den, dnes rano som zacala krvacat, dostala som normalny menzes, neviete si predstavit ten smutok, placem stale, na chvilu sa ukludnim a zase. Neverim ze este vcera to bolo ako krasny sen a dnes ta najhorsia mora na svete, preco sa to musi stavat :frowning2:
9. nov 2013 o 13:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som 9 dpo,nieje to dost vyrazna ciarka?zajtra spravim zas...
9. nov 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. nov 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac dufam ze sme sa sa pochopili,je to ovu test :wink:
9. nov 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisa87 ano chapeme sa, ja som tiez svojho casu experimentovala s ovu testami...a vychadzali rovnako... :wink: :wink:
9. nov 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak to cakanie po ovu je hrozné,som netrpezliva,robila som aj tehu test,viem este je skoro,ja tam vidím,ale baby v snazilkach nie :grinning: tak asi mi prepina pomáličky ,ale este pockam,v grafe teplota sa drzi hore,tak som zvedavá.. :grinning:
9. nov 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisa87 skus hodit sem, mozno ja tiez uvidim :D
9. nov 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marikac :grinning: tak to som zvedava ci uvidis,mozno tam ani nic neni...spodny rano,a horny teraz poobede... :sweat_smile:
9. nov 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisa87 vidím tam tieň v mieste čiarky.....
9. nov 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisa87 ja tam nieco vidim ale ja teraz tiez testujem tak ja ich vidim snad vsade :D
9. nov 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak,45 dc,10 dpo,a dnes rano takto,ovu test z hora je teraz ranny,dolny vcerajsi.a tehu testy zhora dnes rano,druhy vcera poobede a spodny vcera rano :grinning: original aj negatív...boze,vyzeram ako zavislá uz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2013 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisa87 ja som závislá asi ako ty :slight_smile: tiež by som testovala všetkým čo sa len dá hádam už od 1 DPO :grinning:
10. nov 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievčatá...ako veľmi pozitívny by mal byť ovu test na zistenie tehu??? stačí takto???
10. nov 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu4125 juj to je slabee . co si.. pozitvny- obidve musia byt rovnake. to nie je ako pri tehotenskom, kde staci aj slaba :slight_smile:
10. nov 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka vyzerá, že nemusí byť tmavá čiarka, akurát mi jedna maminka poslala foto svojho ovu testu a bol tiež tak slabo pozitívny...
ale nehádam sa...
10. nov 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu4125 a mala pozitivny uz aj tehu ?
10. nov 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu4125 takto to vyzra v tehu : a vacsinou to vychadza kazdemu, niekomu sice neskor, zalezi aj od mnozstva hcg. v moci.
10. nov 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok