• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

20. decembra 2016 
@majka_3 No poslední MS byla 21.10., takže 33DC, mám teď druhý cyklus po vysazení HA, takže sama moc nevím.první cyklus byl dlouhý (nějakých 40 dní), už jsme byla objednaná k doktorovi, nakonec MS přišla sama. Teda to mě mrzí, to už muselo být docela nadějné :frowning2:
23. nov 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvetta No to je klasika :grinning: :grinning: teda tak dlouho čekat na mimi, to musí být šílený.
23. nov 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeen Už jsem si to tak nějak malovala no.... věřila jsem tomu až moc. ale mělo by to tak vycházet myslím...aspoň většinou :slight_smile:
23. nov 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 a vies ze si mala uz tento mesiac ovu? neni toto nahodou ovu? :slight_smile:
23. nov 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 To je komedie toto :grinning: ale otázka je to dobrá, taky nad tím od včerejška přemýšlím...ale pokud byl ten včerejší pozitiv (dělaný ráno), tak to už mám asi smůlu...to už bude vajíčko fuč.... najdu fotku za začátku, když jsem testovala.....
23. nov 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 no tak to jsme na tom podobně....já měla první cyklus ukázkově 28, druhý už 35 a teď ten poslední 40, taky jsem dělala těhu test a ono nic a nakonec mrcha přišla, byla jsem z toho dost zklamaná, protože jsem tomu fakt věřila, snažení proběhlo pěkně obden obdva celej cyklus a ono nic :frowning2:, tak snad listopad, jen doufám,že se mrcha neprotáhne o dalších 7 dní...chci tento měsíc poprvé zkusit ovu testy, abych věděla, kdy ovu bude a mohla čekat i mrchu
23. nov 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 ovulace nastává až 12-36 hodin po pozitivním testu,nebo tak nějak :slight_smile:, takže nejlepší čas na to vlítnout :slight_smile: :grinning: :wink:
23. nov 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeen To věřím, člověk už si dělá naděje a pak stejně ticho po pěšině :frowning2: hlavně s takovými cykly. Já jsem to první neřešila, pak jsem si říkala, safra, jestli mám vůbec ovulku, tak jsem testovala (ob den spolu nespíme, nechtěla jsem to prošvihnout), ale jsem z toho spíš jelen :frowning2: navíc s tou pošahanou délkou cyklu...
23. nov 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeen Tak to ho budu muset nějak nenápadně znásilnit, kdyby náhodou, ale je pěkně ztrhanej, tak snad :grinning: ale teda pokud je fakt ovulka 32DC..strašný...
23. nov 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 nooo asi uz ano ked test slabne... :confounded: :confounded: :confounded:
23. nov 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 jj ta délka je naprd....chci to taky nějak začít řešit,protože je to hrozná doba, 28 dní je úplně parádních....teda normálně bych byla ráda za mrchu jednou za 40 dní, ale teď zrovna ne...
23. nov 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3
@eeen

Testování po MS, možná jsem měla začít dřív..
To jsou taky super výsledky.....
23. nov 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 no ale může být, jestli si měla cyklus 40 dní, tak teď může být tak nějak zas kolem 45 a to by vycházelo na ovu teď
23. nov 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 tak teď jsem z toho jelen úplně, to vypadá i na pozitivní 17,19,22 :confused:
23. nov 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 nooo tam je pekny 22dc myslim ze ten je asi najtmavsi :slight_smile: ale ked ja sa sama moc tomu nevyznaam :slight_smile: ja testujem tak isto ale zda sa mi ze mi vobec netmavne :grinning:
v kazdom pripade poisti si to a skoc s mm do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
23. nov 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeen Haa, no a teď babo raď....
23. nov 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 Zapracuju :slight_smile: jinak mě napadá jediný rozdíl, že ty první jsou dělané odpoledne a ty ze současnosti ráno, nicméně je to guláš :slight_smile:
23. nov 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
je uz rovnaka? ci este kusok chyyba :slight_smile: ked ja sa tomu voobec nerozumiem..mam hlien ako bielok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: az vodovy... Laurika daj radu :slight_smile:
23. nov 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestmavla nejak rychlo? @lauritka
23. nov 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 Já bych řekla, že jo :slight_smile: možná zkusit ještě odpoledne.
23. nov 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 mam tusim posledny test :grinning: tak neviem ci nechat na poobedie alebo zajtra :slight_smile: dilema :grinning:
23. nov 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 no je uz skoro rovnaky. ao niekedy to takto rychlo stupne.
tak daj testik zajtra a pre istotu sa uz od dnes snazte ;) ak bude zajtra slabsi, ta vrchol je dnes. ak bude sinejsi, tak pen budete este pokracovat v snazeni o jeden den dlhsie ;)
23. nov 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauritka ou :slight_smile: dakujeeem :slight_smile: a ten hlien je ok?
23. nov 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 samozrejme ;) to je klasicky plodny hlien.
23. nov 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka :slight_smile: no uvidime ..takze dnes a zajtra snazenicko.ano? :slight_smile:
23. nov 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 ano a ked bude zajtra silnejsi, tak aj pozajtra
23. nov 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka dakujem..a tebe prajem vela stastiav tomto cykle :slight_smile: ako si natom ty? :slight_smile:
23. nov 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_3 o ja som na zaciatku cyklu.. :zipper_mouth:
23. nov 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka tak tento mesiac bude ten vytazny :wink: dufam..drzim palce... :wink:
23. nov 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_3 aj ja tebe :wink: :slight_smile:
23. nov 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok