• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

10. októbra 2017 
@lauritka ahoj.je podla teba silnejsi ako vcera?
24. nov 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 no zda sa mi ze ano :slight_smile:
24. nov 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby poradte mi,minuly cyklus som si robila ovu testy (som dva mesiace po MA tak som nechcela aby som tak skoro otehotnela),na 13.,17. a aj 22. DC mi vysli uplne rovnake čiarky,take silne ako kontrolne. A viem že ovulaciu som mala 14,DC lebo som odsledovala aj ostatne príznaky.všetky tri testy som mala sfarbene uplne rovnako,na kazdom dve rovnako silne čiary.už som stresovala že som tehu ale nech som ratala ako kolvek bolo by to nemozne,robila som si aj dva tehu testy ,oba vysli negativne uplne biele..a dosla mi aj MS normalne 30.DC tak nechapem ci mam vadne ovu testy(mala som Pepino) alebo čo mi je. stalo sa to niektorej????
25. nov 2013 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wenka25 citala som tu n stranke ze pepino testy nie su ok, precitaj co pise tea 333: http://www.modrykonik.sk/forum/ovulacne-testy/ovulacne-testy-pre-skusene-i-neskusene-2/
ja uz ovulacne testy nekupujem, neosvedcili sa mi
25. nov 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambinkaa ja si tiež myslim že to bolo v testoch,zbytočne ma to domotalo a vystresovalo..len mna najviac zmiatlo to že všetky mali uplne silne 2 čiarky a rovnake.keby mali slabsie ako kontrolne tak sa nad tym nepozastavujem.ja v podstate viem kedy mam ovu,robila som si ich len pre istotu a vidim že to nemalo zmysel...dik
25. nov 2013 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mám dotaz, pár dní testuji OVU a přijde mi, že si ze mne dělají ty testy srandu :( :DD kdy se má správně testovat?:slight_smile:
25. nov 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macetka Ahoj :slight_smile: ze mě si dělají taky srandu, půjdu projít diskuzi, na kterou tu dávala bambinkaa odkaz. testovat by se měly během dne, spíš odpoledne, je to uvedeno vždy i na příbalovém letáku, a klasicky omezit příjem tekutin. Jinak co se týče který den cyklu, asi záleží podle délky cyklu podle tebe... ale já s něma válčím...
25. nov 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wenka25 Mě to taky vycházelo všelijak, myslím, že pozitivních jsem měla víc a jsem z toho taky zmatená, takže ti moc neporadím :frowning2:
25. nov 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: Tak dnes jsem po pár dnech zkoušela těhu test, já jsem z toho nějaká špatná, že pořád nic.... vzala jsem si ten test do práce, jen tak...a teda holky já tam vidím ducha!! je mi úplně mdlo, protože jsem byla v depresi a teď bych fakt řekla, že tam je. Zkusím to doma nafotit foťákem a pak to sem mrsknu, ať mi řeknete váš názor. Je to fakt duch, takže stejně bude potřeba opakovat později.....ale šmane, jsem úplně mimo :slight_smile:
26. nov 2013 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pikvik1 ahoj ahoj dlho som tu nebula ako dopadli tvoje pozi ovu testíky a nega tehu testíky?
26. nov 2013 o 07:21  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inngrid Ahoj :slight_smile: já jsem taky zatím spíš vyčkávala. Testovala jsem v pátek ráno, ovu testy spíš stejný, těhu bílý jako sníh. Tak už jsem ve splínu, že to nejde, kdovíjak je to s ovulkou a tak... :frowning2: Nicméně dnes jsem ráno zkoušela těhu test...no musím to nafotit, ale já tam vidím slaaabunkoooou čárečku, dušíka. Snad se mi to nezdá, musím to odpoledne nafotit, jestli vy tam něco uvidíte.
26. nov 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 fuuuuuuu ze by prišlo na moje slová? :slight_smile:
26. nov 2013 o 07:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inngrid Jak já doufám, že anoooo!!! :grinning: hlavně ať to nezakřiknu....teď bude důležité, aby zítra/pozítří bylo zesílení. Ale objektivně, když jsem viděla ty testy předtím, tak tam fakt je! těším se, ale nechci to zakřiknout....šmane to je situace!! je mi úplně špatně z nervozity, musím to rozdýchávat :slight_smile: že by se mi mohlo splnit vánoční přánííííííí....
26. nov 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pikvik1 no moja milá zlatá ms stale nedoraila takze si v oneskorení kolko dní? ak si prečítaš nejaké for a všade radia testovat sa az ked ti 7 dní mešká :slight_smile:
26. nov 2013 o 08:11  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 držím pěsti :slight_smile: :wink:
26. nov 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pikvik1 Ahoj, netrpělivě tu čekám jak jsi dopadla :slight_smile: a nemáš ještě nějakej ovu test? Jestli ti vyjde znovu pozitivní tak se určo zadařilo :slight_smile:
26. nov 2013 o 08:32  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inngrid MS pořád nikde, těžko říct, kolik dní měšká, protože je to teprve druhý cyklus (minulý byl 40dní, už druhý měsíc beru bylinky na úpravu cyklu), teď jsem 37DC a stále nic. doufám, doufám!! :slight_smile: hlavně pak vložím foto, už ať jsem doma!
26. nov 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacka_dj No upřímně ty ovu testíky jsou teď asi 2 dny slabší, než předchozích 6 dní. Udělám doma koláž nafotím to. Odpo sem hned hodím fotečku.
26. nov 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 dobre dobre som zvedavá moc moc :slight_smile:
26. nov 2013 o 09:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@inngrid
@kacka_dj
@eeen
Holky na té fotce to vůbec není vidět :frowning2: asi nemá ani cenu jí sem dávat...ty jo...
26. nov 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inngrid
@kacka_dj
@eeen

Tak teď teda nevím..asi zkusím zítra, pozítří... sáfra....
26. nov 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pikvik1 ale mohla si dat :slight_smile:
26. nov 2013 o 14:33  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inngrid
Tak jo, ale není to vidět :frowning2:
nahoře ovu, dole těhu
26. nov 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolikátý den máš pozitivní ovu?
26. nov 2013 o 14:56  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 no moja takto som to mala slabé aj ja :slight_smile: ostali ti aj tie iné testy? či len tieto modré? ja im moc neverím :(
26. nov 2013 o 14:57  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inngrid Ty to tam fakt vidíš?? :grinning:

Jo, zůstali, zkusím asi pozítří (jestli vydržím), nebo zítra i jinou značkou. mám schovaný i ten digitální, ale ten nechci vyplácávat.... tohle je mamatest a ještě mám nějakou jinou značku, tak zkusím i tou.
26. nov 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacka_dj asi takovéto 6. až 7. dnů za sebou
26. nov 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 ked mas viac krat za sebou pozitivny test ovulacny mozes mat aj pco...
26. nov 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 Moc o tom nevím, ale taky mi to proletělo hlavou.... tak uvidíme. v každém případě jdu za týden na preventivku a mrknem na to.
26. nov 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 je fakt že já tam taky vidím ducha, asi to dělají monitory. Zkus tu jinou značku testu :slight_smile: třeba od dr.maxe, ty jsou dobrý.
26. nov 2013 o 15:07  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok