• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

20. decembra 2016 
@macinka92 tehu si nerobila?
5. máj 2014 o 19:34  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macinka92 musí byť brutálne pozitívny .aby ukazoval tehotenstvo
5. máj 2014 o 19:35  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@satanka1 nie nie este mi to ani nemeska len sme boli na vylete a nedali si pozor takze som zvedava a domamam len ovu a jeden tehu ale ten vysiel negatkovy a je to len dva tyzdne od sexu
5. máj 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macinka92 pomohlo by foto?
5. máj 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milacik3 ta original ciarocka je rovnako tmava ako ta co je vzdy
5. máj 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milacik3 ja mam s toho nervy strasne myslis ze to moze byt tehotenstvo kedze ovuku som uz mala
5. máj 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macinka92 tazko povedat je to mozne ale testovala by som uz len tehot.testami
5. máj 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milacik3 lenze ja mam este tyzden pred ms len ti e neukazu
5. máj 2014 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macinka92 jaj to som nevedela tak to je ozaj skoro.tak pockaj do ms a uvidis. A ktory dc si mala ovulaciu a teraz si aky den dc?
5. máj 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milacik3 16nasteho som mala ms a presne ovulka bola minuly tyzden zaciatok
5. máj 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milacik3 ale ked ja mam s toho ine nervy ani chodit nemozem sa mi hlava toci bolia ma prsia nervozna som
uplne ina ako som bola ja neviem
5. máj 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macinka92 teoreticky by si mohla mat po tyzdni priznaky ale tocenie hlavy nie je priznaj. A oplodn.trva do tych 5-8 dni
5. máj 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milacik3 hjej ja púri prvom som to tak zistila hlava sa mi tocila slaba som bola aj kamoska odpadavala
5. máj 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macinka92 tak treba len tyzden pockat a vyskusat test :wink: aj ja cakam kym budem moct vyskusat
5. máj 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milacik3 dakujem pekne z tyzden osedicvim
5. máj 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macinka92 tak asi skor sa to neda zistit co uz :-/
5. máj 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macinka92 ja som mala ducha na teste 10 dni po ovulke a teda tyzden pred ms,ktora uz neprisla.
6. máj 2014 o 19:42  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@satanka1 ja som skusala uz dva dni tehu testy a nic ani naznak iba tie ovulkove supozitivne
8. máj 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: Prosím o radu... Stalo se tady někomu, že ovu testy byly 28 - 33DC bílé nebo hoooodně slabá čárka a těhu test pozitivní? Děkuji moc za každou reakci :slight_smile:
19. máj 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby kedy po OVU si môžem spraviť test či to naše snaženie bolo úspešné??? lebo mam taký zvláštny vnútorný pocit , že to už konečne vyšlo :D Dnes v noci na nočnej som sedela vonku na lavičke a pozorovala som oblohu a pýtala som sa niekoho tam hore kedy sa to už konečne podarý a videla som padať hviezdu a keď som prišla ráno domov na streche nám sedel BOCIAN :D na znamenia neverím ale čo je moc to je veľa ......teším sa :sweat_smile:
22. máj 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@witch393 no co ako to dopadlo?? :slight_smile: nasla si na tehu // ??? ak chces testovat ovulacnym tak treba ranny moc a treba robit niekolko dni za sebou..aby si videla ci ta druha palicka bledne alebo tmavne...ak tmavne tak to by mohlo byt tehu ale aj nemusi...niekomu tmavnu testy aj pred mrchou... drzim palce a urcite daj vediet ci ta hviezda a bocian boli na nieco :wink:
25. máj 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 ešte som netestovala myslím že je to za času ale nemožem sa dočkat :grinning:
25. máj 2014 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka takto to vyšlo no posúď, ospravedlňujem sa za kvalitu fotky
29. máj 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hnedula no nic. klasicky negativny ovu testik.
29. máj 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky.. S muzom sme si povedali ze mladsi, krajsi, ani bohatsi uz nebudeme, tak reku naco odkladat dieta.. :D 28.5. mi zacala ms, skoncila 2.6. a hned po tom som zacala ovu testami.. pozitivny test mi vychadzal 9.6., v ten den, a este aj dva predosle sme vystrajali :D ovulku som merala kazdy den aj po tom, ciarka slabunka, skoro neviditelna.. cyklus si zaznamenavam od januara a mam ho pravidelno nepravidelny - 24,26,24,26,... proste priemerne 25 dni, cize ju ocakavam v nedelu.. Vcera a dnes som mala pozitivne ovulacne testy - muzovi ich dala pani v lekarni zadara, lebo im teraz v juni konci spotreba.. Myslite ze to moze byt tym? Su to predictor, tie kazetkove, co ukazu vysledok az po 5 minutach.. Nemam skusenosti s meranim ani nic, zacali sme len tento mesiac.. Tehotensky test dnes biely ako sniezik.. :-/ Inak ziadne ine priznaky nemam, dokonca ani pms, a to uz vacsinou o takomto case pred ms zozerem vsetko co mi neujde.. a ani tie kozy mi nerastu :D
20. jún 2014 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@naoi a mala si jasne pozitivny toho 9.6 ??
a teraz zase jasne pozitivne ?? nemas nahdou aj taky plodnejsi hlien ??

ak na tehu nei je nic, tak mozno ovulku mas az teraz.. a prvykrat nepraskol ziadny folikul
21. jún 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som, urcite.. Dnes som so robila tehotensky test pepino, vysiel tam sotva badateny dusik - je vo vlakne DUCH NA TESTE.. Tak uvidime ci zajtra pridu kramy.. :-/
21. jún 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, myslíte, že by z toho mohlo něco být? Těhu test byl dnes ráno negativní :frowning2: je to 25 a 26DC, cyklus mívám 28 dní.
1. júl 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 a nemohla sa ti z nejakeho dovodu len posunut ovulacia ???
1. júl 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok