Bezúčelová pôžička - skúsenosti?

Ahojte, rada by som požiadala o bez účelovú pôžičku ale nemám sa o tom s kým poradiť. Preto mi ako najlepšie opýtať sa priami tu kde sa nájdu ľudia, ktorý sa v tomto obore pohybujú. Trh s bezúčelovými pôžičkami sa výrazne zredukoval. Po sérií legislatívnych úprav odišli viaceré aj veľké nebankové spoločnosti. A väčšina tých, ktoré zostali, hlásia prepady. Banky majú zase iné problémy. Tie síce zaznamenávajú výrazné medziročné rasty v čerpaných úveroch. Celkový objem vyčerpaných spotrebiteľských úveroch v bankách medziročne rastie o 14%. Banky však skôr trápia klesajúce úrokové sadzby, ktoré ohrozujú ich ziskovosť. A toho sa bojím najviac aby mi exekútor nezobral ešte aj poslednú žehličku s varnou doskou.
beky1813
8. nov 2018
Ty sa nudis? Evidentne sa bud v tom pohybujes, alebo dobre kopirujes internet
malinajahoda
8. nov 2018
@sis789 toto je už od teba 2 diskusia.
matazirafa
8. nov 2018
@malinajahoda nedavno tu mala take vykecavacky, o skolach o blbostiach, asi im v redakci Bajecnej zeny dosli napady 😃
duun
9. nov 2018
Jednoduchá rada - najlepší dlh je ŽIADNY dlh.

A ak hľadáš materiál, tak je to normálne a slušné napísať: "Dievčatá, píšem článok do časopisu xxx a ak máte skúsenosti s pôžičkami a chceli by ste sa o ne podeliť, ozvite sa na interview. Ďakujem." alebo "Tu je môj google dotazník, píšem bakalárku a ďakujem za pomoc".
evakalna
9. nov 2018
@sis789 Tak si naber pôžičky a nesplácaj ich.

Začni písať odpoveď...

Odošli