Čo ak v práci oznámim tehotenstvo po prepustení?

zuzka17
8. jún 2011

Ahojte mam jednu otazocku. U nas v praci idu prepustat zamestnancov. Ja som vo 4. mesiaci a ešte som neoznámila ze som tehotna. Keby som to oznamila len v pripade keby mi oznamili ze ma prepustia (co dufam nehrozi) vztahovala by sa na mna ochranna lehota?
Dakujem za odpovede

dzudka
8. jún 2011

Na tvojom mieste by som to oznamila skor lebo ked ta vyhodia a nebolo tehotenstvo oznamene pisomne tak nemas na nic narok lebo neboli o tom informovaní....ked oznamis nemusis sa nicoho bat. 😎

sisaha
8. jún 2011

@zuzka17 v zmysle zakona si povinna oznamit zamestnavatelovi, ze si tehotna. Uz si za kritickym obdobim, takze myslim si, ze uz mozes. Nema vyznam to tajit, o par tyzdnov to uz bude na tebe aj tak vidiet. Staci to napisat na A4, ze v zmysle zakona mu oznamujes, ze si tehotna a predpokladany nastup na MD je ...... A jednu kopiu si nechaj podpisat, ze ti prevzali.

zuzka17
autor
8. jún 2011

aha a doktor mi nemoze vypisat nejake potvrdenie?
dakujem tak asi to uz musim povedat - to si neviem inak predstavit dufam ze to vezmu v pohodicke ale moze mi to byt tak jedno, pretoze ja som tu na zastupovanie kolegyne ktora je na MD a ja ani nie za rok idem tiez dobre nie?

janka79
8. jún 2011

@sisaha a prosim ta, kedy treba odovzdat najneskor ten papier zamestnavatelovi?

katka888
8. jún 2011

@zuzka17
ja ked som otehotnela 1x, hrozilo u nas rpepustanie, akonahle som mala od dokiho tehu knizku, kopiu prvej strany som poslala naskenovane mailom personalistke.
ak ti daju vypoved skor ako ty nahlasis, ze si tehu, mas smolu.... kvoli comu si to odkladala?

bosoriak
9. jún 2011

Tiez som odovzdavala na personalne kopiu prvej strany tehotenskej knizky spolu s oznamenim, ze som tehotna.

Inak nie je pravda, ze zena ma smolu, ked neoznami tehotenstvo. V zakonniku prace je predsa napisane, ze sa vypoved nesmie dat tehotnej. A nie ze sa nesmie dat vypoved zene, ktora tehotenstvo oznamila. Samozrejme, mala by to oznamit co najskor, ale moze sa stat, ze zena aj do 4. mesiaca nevie, ze je tehotna. Pokial by to dala na sud, som presvedcena, ze by to vyhrala. Zamestnavatelia to len obcas hraju na to, ze zeny presne nevedia, na co maju pravo a ze si to ani nezistia.

@zuzka17 Ale odporucam to oznamit, nemas tym co stratit a navyse sa zamestnavatel bude moct zariadit v pripade tvojej pripadnej PN, resp. materskej a rodicovskej dovolenky.

leusska
9. jún 2011

Mne doktorka napisala potvrdenie, ze som tehotna aj s predpokladadnym nastupom na MD, toto potvrdenie som si prefotila a na kopii som si nechala potvrdit prevzatie od personalistu. Urob to cim skor lebo mne sa zda, ze za tehotnu zamestnankynu sa povazuje len ta, ktora to oznamila zamestnavatelovi, takze nemas preco cakat.

sisaha
9. jún 2011

@janka79 zakon hovori, ze treba to nahlasit hned ako sa zena dozvie, ze je tehotna. (aspon myslim). ja som to hlasila v 13 tyzdni.

pe
9. jún 2011

@zuzka17 to uz by bolo neskoro dodatocne oznamit, ze si tehotna, ked by ta prepustili, takze oznam to cim skor, idealne je, ked uz mas tehotensku knizku a mas urceny termin porodu, teda oznamis, ze si tehotna, termin porodu a predpokladany nastup na MD, a ako ti uz niekto pisal urob 2 exemplare a jeden si daj podpisat, ze prevzaty, kedy a kym... ak by nieco, napis na IP a poslem ti vzor...

janka79
10. jún 2011

@sisaha aha, vdaka...a nevies ci to plati aj pre zeny na rodicovskej? nestaci potom poslat len papier, ze nastupujem na dalsiu matersku a ziadam o predlzenie terminu, rodicovskej dovolenky?...akosi som na to vsetko pozabudala, aj ked som to podstupovala relativne nedavno 😅

sisaha
10. jún 2011

@janka79 nerozumiem, cakas dalsie dieta? Ak je žena znova tehotna pocas cerpania RD, tak aspon u nas v praci je to tak, ze ta zena priniesla kopiu tehotenskej knizky, dala si potvrdit prevzatie a opäť nahlasila, že planovany termin porodu je vtedy a vtedy. Zamestnavatel to dalej neriesil, kedze plynulo isla z jednej materskej do druhej

katka888
10. jún 2011

@janka79
u nas to bolo tak, volala som personalistke co potrebuje, ona povedala, ze nic, staci, ak jej poslem potom od lekara potvrdenie na matersku, co potvrdi / vysku pravdep vym zakladu / a posle na socialku.
cize zavolaj k vam, ake maju oni "podmienky", resp, zauzivane "postupy"

ingrid77
12. jún 2011

Ja som pri druhom tehu tiez chcela az neskor oznamit, ze som tehotna, ale akurat sme mali skolenie bezpecnosti prace a tam nam bolo spomenute, ze zena to ma oznamit aj z pohladu bezpecnosti prace, tak som vysla s pravdou von 🙂 😉IK

janka79
15. jún 2011

@sisaha ano, cakam

@katka888
dakujem obom za rady, asi fakt bude najlepsie zavolat do prace co a ako 😅

saaska
7. júl 2011

Ahojte,nemate nahodou niekto vzor, ako zamestnavatelovi oznamit pisomne, ze som tehotna? Ja si s tym vobec neviem rady...

martinkatinka
7. júl 2011

@saaska - ja som mu to písomne neoznamovala... išla som však už v 8.tt na PN, mala som rizikové.... ale podľa mňa mu to zas tak zavčasu neoznamuj, jedine že máš prácu, kde by bolo riziko....

saaska
7. júl 2011

@martinkatinka no ved prave, ze mam (pracujem s chemikaliami) a asi budem nutena to oznamit takto skoro

katrenka111
2. sep 2011

Baby ako to oznamiť ?? Stací prefotená knižka alebo treba potvrdenie od lekára???