Dokedy treba odovzdať OČR?

mirkaove
26. sep 2011

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Oddnes som na OČR s malým, som na RD, platím si DNP, podmienku 270 dní spĺňam. Chcem sa spýtať do kedy je potrebné OČR odovzdať na SP a ako vyplniť tlačivo?🙂 Som na OČR prvýkrát, len chcem vedieť, či je tam treba niekde uviesť že som DNP, alebo vypisujem len meno poistenca, ošetrovaného...+ kde majú peniažky poslať?
Ďakujem za info.

denisocka
1. mar 2015

aha,no som zvedava na odovodnenie. v telefone vraveli
ze mala dat lekarka inu dg. mna ale napadla ta pauza,ktora nebola. kazdopadne ,vraj to teraz rodicom.casto kratia alebo zamietaju

denisocka
9. mar 2015

no ,dnes mi došlo už oficialne,ze zamietaju z dovodu rovnakej dg . Píšu,že sa da voči rozhodnutiu do 30dni odvolať - má to zmysel ? Mne pride chore aby si lekár vymyšlal inu dg ,ked s dietatom treba byť 3 týždne doma z dovodu jednej diagnozy,ked sa mu stav proste nelepší a treba menit liečbu :(
@david93

mirkatn
23. mar 2016

Ja som odovzdala OCR zamestnavatelovi den po ukonceni, to bol koniec februara a na soc.poistovni to neeviduju tak preverujem u byv.zamestnavatela kde to vysi. Je sanca ze dostanrm komprnzaciu aj ked sa doklady doposlu alebo ako to je. Som z toho fakt magor

12miroslava12
17. máj 2016

KTO MI VIE PORADIT BOLA SOM NA OCR S DCEROU OD 3.05 A OCR SOM ODOVZDALA 6.05 DOSTALA SOM ZATO V PRACI VYTIKACI LIST ZE SOM MALA ODOVZDAT OCR DO 36HODIN A TERAZ NEVIEM KTO MA PRAVDU PODLA NIEKTORYCH CLANKOV MAM NATO 10 DNI PORADTE MI NIEKTO PROSIM