Kde získam kópiu výučného listu?

viktoria12
2. apr 2019

Ahojte pri sťahovaní som nejako stratila výučný list . Neviete dá sa vybaviť niekde kópia . Tá škola v ke už nieje . Ďakujem .

hettinka
2. apr 2019

@viktoria12 na matrike

veronikaszabova
2. apr 2019

@hettinka na matrike?

diewcatqoo
2. apr 2019

@viktoria12 ahoj, moj manzel takto pri stahovani stratil maturitne vysvedcenie, tak sa bol v skole pytat, ci maju nejaku kopiu alebo nieco take. Kopiu nemali, ale archivovali si vsetko, takze v archivoch dohladali vsetky udaje a vystavili mu nove vysvedcenie. Bolo to cca 15 rokov po ukonceni skoly a samozrejme, musel za to zaplatit.

lubik87
2. apr 2019

@diewcatqoo píše že škola je zrušená

lubmar
2. apr 2019

@viktoria12 Musite zistit, ktora skola prebrala archiv vasej skoly, ak ziadna, tak vsetky archivne veci prebral statny archiv vo vasom okrese, podrobnosti zistite u zriadovatela povodnej skoly, zvacsa je to prislusny samospravny kraj. Duplikaty vysvedceni aj vyucneho listu vam vystavia podla archivovanych protokolov o zaverecnej alebo maturitnej skuske.

diewcatqoo
2. apr 2019

@lubik87 aha, to som nejako prehliadla 😏

ladislavkrsek
15. okt 2022

Dobrý deň, prosím o nejaké informácie ohľadne vyučneho listu. Stratil sa mi. Vyučil som sa u PRIEMSTAV
BRATISLAVA , IVANSKA CESTA 27, v roku 1985 neviem čo ďalej. Ďakujem. Volám sa Ladislav Kršek Malacky

sosnicka
30. jan 2024

@ladislavkrsek dobrý deň, našli ste, mám ten istý problém. Dakujem

gabsisi
30. jan 2024

@viktoria12 zavolajte si do štátneho archívu v krajskom meste či to nemajú. Zvyčajne štátne archívy archivuju výučbe listy a maturitné vysvedčenia. Prípadne vám poradia na koho sa obrátiť