Ktorý víkend bude celoplošné testovanie?

13. jan 2021

To naozaj bude opat celoplosne testovanie????? Tento vikend ci az na dalsi ?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
777januska777
14. jan 2021

@snezienka33 šarmantný je človek vtedy keď vie co ma robiť a ako ludi prinútiť robiť co chcú. Vie ich presvedčiť robiť, to co chce on.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michalka4193
14. jan 2021

@lianka123 9 krát ste si istá? Lebo väčšinou sa maximálne pichá 3 krát a dosť... Ak im to nejde nieje význam pichať 9 krát... Možno len vám sa to zdalo ze to bolo 9....

lianka123
14. jan 2021

@michalka4193 som si idta. Bola som pri vedomi. A pocitala som. Pri prvom to bolo 5krat, pri druhom 9. Vsetko ostane mi nedojde ako bolest

ajka0207
14. jan 2021

@tncka veď jasné že isto sú aj horšie vyšetrenia, ale nepoviem, že v pohode, dajme si to ešte raz

michalka4193
14. jan 2021

@lianka123 no tak to mate divne u nás 3 krát a dosť nevidia dôvod trápiť ženu.. Ale tak máte. To za sebou

lianka123
14. jan 2021

@michalka4193 a potom sa ide na celkovu? Mne ponukli celkovu ale ja som chcela byt pri tom. Mna uz potom 2ja zdravotnici drzali. Muz bol vonku a pamatam si ze vravel stale dookola toto by som nikdy nedal. Palicka v nose, dokonca vrtanie v zube mi od porodu pride ako pohladenie 🙂

mamickadusicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandarinka555
14. jan 2021

@snezienka33 Aj v obchode majú vyhradený čas od deviatej do jedenástej....ako zázrakom vtedy ani noha nevkročí a keď idú ľudia z práce, vtedy sa ich tam nadrbe jak hadov...

danusiatko
14. jan 2021

@777januska777 mna celkom zaujala veta, MAL SOM SEN, a ten plac v radiu, no zdravy urcite nie je
Mozno by sa trebalo len zobudit zo sna a zacat pracovat, aj ja mam sny, no asi sa mi vsetky nesplnia
Zase mozete snivat dvaja, aj sila myslienky pomaha k dosiahnutiu sna-ciela a ked sa zacne vyhrazat padom vlady, sen sa vam splni
(hnusne som to napisala, prepac, len ta nechapem)

michalka4193
14. jan 2021

@lianka123 áno keď sa nedarí tak potom celková ja som prvú mala akútnu po 3 pokusoch celkovú a druhu sekciu som mala akurnu ale na 3 pokus spinkal čiže môžem porovnať a celková bola oveľa lepšia pre mňa lebo to ze som bola druhý krát pri vedomí mam dosť psychicky ovplyvnilo v zlom to zanechalo stopy plus co sa všetko dialo potom ats

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danusiatko
18. jan 2021

A ze sny sa neplnia,plnia, a ostatni ich zaziju aj v realite.