Neodporúčam pani kupujúcu mariku156!

misko772014
4. sep 2019

Ahojte baby urcite neodporucam pani mariku156.lebo si odomna kupila telefon na dobierku moja mamina to zle poslala aj som pani poslala cislo uctu aby telefon uhradila a vobec nic ani sa neoziva nereaguje na spravy

jamimka
4. sep 2019

A preco ju neodporúčaš, ked ty si jej zle poslala balík???

natalia11111
4. sep 2019

@jamimka ak som dobre pochopila mamina poslala na dobrú adresu ale obyčajne na na dobierku

jamimka
4. sep 2019

@natalia11111 no, to je to, keď sa nepoužívajú čiarky, bodky 🙈 hľadať pointu.

ladyblcha
4. sep 2019
candii
4. sep 2019

To je smutné. Minule som to stalo jednej predavajucej, omylom mi poslala balík obyčajne a ja som chcela na dobierku. Napísala som jej či sa nepomylila, vypýtala si číslo účtu a peniaze hej odoslala. Bola veľmi vďačná. Nikdy by som sa takto nezachovala.

dopolbokaodrata
4. sep 2019

@misko772014 no a čo keď ona na teba za špekulantku, keď si nedodržala dohodu? Lebo to, že niekoho si poslala na poštu a "poslal to zle" je tu veľmi obľúbená výhovorka. A ak je to aj pravda a poslala si to obyčajne, tak čo ak mobil už má poštárkin synáčik a ona ti má poslať prachy za niečo čo doma nemá?

limetka69
4. sep 2019

ako sorry vina je na vašej strane, tvojej a maminej, poslať niečo obyčajne, sa pravdy nedovoláš ani ty, ani ona, vážne to nemusela dostať, a teraz čo? a chcela sa poistiť tým, že bude doporučene a tvoja mama urobila volovinu, ja tiež nič nechcem obyčajne, a aj kupujúce presviedčam na pár centov navyše aby bol papier od toho... teraz nič nemôžeš robiť, prosím povedz, že to je nejaká šunka za pár šupiek a nie nejaký ajfón :D

akecheta
4. sep 2019

@limetka69 "ajfon" muhaha:D

limetka69
4. sep 2019

@akecheta dúfam, že si nemyslíš, že neviem ako sa to píše :D

amelia000
4. sep 2019

@ladyblcha tiez si myslim zeby sa @marika156 k tomu mala vyjadrit

phoebee1
4. sep 2019

Nechápem, prečo píšete, že vina je na jej strane, lebo omylom poslala obyčajne a nie na dobierku. To myslíte vážne? Človek sa pomýliť môže, ale pani v každom prípade nezaplatila za tovar, čo si objednala. Na správy nereaguje, neozýva sa, vie, že to nemalo byť zadarmo. V podstate je to krádež. A je smutné, že tu píšete, že si je pani sama na vine, lebo omylom nedala dobierku. To by ste sa všetky takto zachovali? Čestnosť vám nič nehovorí. Smutné.

limetka69
4. sep 2019

@phoebee1 ide o to, že keď niečo pošlete obyčajne nie je od toho žiadny doklad, pani balíček nemusela ani dostať, mohla si ho fakt nechať poščtárka a povedať, že sa stratil, takže tak, nemusí byť vobec zlodejka, a ako som hore písala pravdy sa nikto nedopátra

limetka69
4. sep 2019

@phoebee1 ja som posielala magnetky kaufland, co sme si vymienali, pani mi poslala 3, ja jej jednu, poslednu co jej chybala, a myslela si, ze som jej ju neposlala, lebo sa jej nikdy nic podobne nestalo, tak som zhanala ako glupa este taku magnetku, dala poslat rovno tej pani, ta druha dosla, a ta prva tiez po 2 mesacnom meskani, aspon mam cisty stit ja, ze som neklamala, obycajna posta je na prd, a je vina mamy, ze to tak urobila,

kiwi3
4. sep 2019

ved nenapisala, ze to poslala obycajne, iba ze si to kupujuca prebrala a nezaplatila dobierku. a neviem, co na tom mohlo byt nepochopitelne. inak, treba vzdy pisat na balik, ze ide o dobierku a na aku sumu (to mi povedali na poste), pretoze postarky to casto pokaslu a balik vydaju iba ako doporuceny bez zaplatenia (nevsimnu si v systeme, ze je tam dobierka).

limetka69
4. sep 2019

@kiwi3 ja som pochopila, ze si kupila na dobierku, ale mama to zle poslala a poslala obycajne, ja to aspoň takto chapem

misko772014
autor
4. sep 2019

Pani sa pred tyzdnim ozvala ze prevzala dobierku a od vtedy sa neoziva nic

anett9
4. sep 2019

V texte nie je uvedené, že zle znamená obyčajne, mohla to poslať aj doporučene, ale bez ceny tovaru. A pani jej neuhradila sumu za mobil ani na dodatočne poslané číslo účtu.

anett9
4. sep 2019

@misko772014 ako mohla prevzat dobierku, keď jej to mama na dobierku neposlala? Máš v tom chaos

misko772014
autor
4. sep 2019

Mamina to poslala ako dobierku ale nenapisala tam cenu

anett9
4. sep 2019

@misko772014 v tom prípade to nie je dobierka, ale doporučený list, alebo balík.. Neviem ako to poslala

limetka69
4. sep 2019

@misko772014 máte papier od toho?

misko772014
autor
4. sep 2019

Ano mame

limetka69
4. sep 2019

@misko772014 tak potom mas pravo sa rozculovat 🙂

anett9
4. sep 2019

@misko772014 no tak nie je čo riešiť, podaj trestné oznámenie. Máš konverzáciu o dobierke s kupujucou, máš doklad, že prevzala balík omylom poslaný bez ceny tovaru, tak je to krádež. A kontaktuj admina tu

mirgenah
4. sep 2019

Každý má právo pomýliť sa. Pri oprave chyby je to vždy o čestnosti dvoch strán. A pani sa rozhodla byť neseriózna pretože prevzala tovar (dokonca hodnotny!) bez zaplatenia a dobre o tom vie. A to nie je chyba predávajúceho ale lakomost kupujúceho. Treba sa obrátiť na admina, možno pomôže. Osoby s takým charakterom a jemu podobným tu nemajú čo robiť a ja chcem byť tiež chranena. Ja som raz dala mojej mame poslať zásielku a jasné že odišla zle - s drahším poštovným. Zásielka už bola dopredu uhradená a kupujúci bola zlatá, že mi to doplatila rozdiel. Odvtedy nikdy neposielam zásielky po niekom. Prípadne v núdzi píšem na zásielky spôsob zaslania!

jamimka
4. sep 2019

@kiwi3 no v tom prípade je vina postarky, ze nerobí svoju robotu, ako má.

kiwi3
4. sep 2019

@jamimka teoreticky hej, tak ale zase ked pred tebou stoja rady nedockavych ludii, tak sa po celom dni robia lahko chyby.

jamimka
4. sep 2019

@kiwi3 ano, ale pri sťažnosti ona bude hradiť škodu. Nikoho nebude zaujímať, prečo sa to stalo...ako keď ma predavačka manko. Tak isto ako keď som si dala presmerovať postu, zaplatila som. Udala všetky údaje, cakala som veľmi dôležitú postu, nechodí a ex mi ju zatajil...pytala som sa cudzej postarky, ako je to možné, že mi nebola presmerovaná pošta na novú adresu...tak vraj nová postarka, ešte v tom nevie chodiť a nepozrela do systému 🙊 ok, učíme sa, kazdy nejak začínal, ale tam ide o úradný doklad, pri ktorom som mala problém aj ja, aj ex, a bohužiaľ, aj postarka....

simca06022011
4. sep 2019

@jamimka myslím že nie, pravdepodobne neoznCili dobierka na listku a nevypisali údaje žiadne inak by si to všimli. Keď to tam nie je a ani na balíku, ona to nemá ako vedieť...

akecheta
4. sep 2019

Ja nechápem, ako to vôbec mohli poslať ako dobierku bez uvedenej ceny a údajov? To kde bolo pdané? V kocúrkove?