Predĺži mi obvodná lekárka maródku?

barbi_19
18. dec 2011

..som v 9tt.a som na PN od obvodnej,kvôli vracaniu a nevolnosti a obvodna ma poprosila,aby som priniesla nalez PN od gynekologicky,a gynekologicka mi nedala nalez PN,bo nemam rizikove tehotenstvo,a ze nevolnosti,vracanie je normalne a obvodna môze mi predpisat PN a prave pozajtra idem na kontrolu obvodnu a nemam nalez PN od gynekologie. Myslis,ze obvodna by mi este predlzila PN? Stale mam nevolnosti,chodit na wc ani nehovoriac.. Hm.. A uzivala som cipky Torecan,ktora mi obvodna predpisala,vracanie trosku ustupil,ale aj tak vcera som bola na wc-ko,pocit zvracania stale mam.. Nechapem,ze gynekologicka mi nepredpisala peenku,nechcela mi dat,hm.. 😢 Napis mi ktore mate skusenosti,dik.. 😒

latvia
18. dec 2011

@barbi_19 uz si zalozila otazku

sisaha
18. dec 2011

@barbi_19 obvodna moze dat hocijaku diagnozu, ktora je v jej kompetencii. Cize ak gynekologicka ti nemoze dat nic, lebo okrem vracania a nevolnosti ine problemy nemas, tak obvodacka ti moze dat aj psychicke vypätie, slabosť a podobne. Treba jej povedat.

barbi_19
autor
18. dec 2011

latvia..,ano som zalozila otazku,ale zistila som,ze nemôzem odpovedat..,tak som napravila na diskusiu,rychlo som si precitala a bola chyba.. 🙂 Som tu nova od vcerajsie 😉

michaela80
18. dec 2011

@barbi_19 ja som mala PN od gynekologa kvoli zvracaniu ale za po hospitalizacii v 7 tt ked som aj vodu vyvratila... a marodka bola az do nastupu na matersku...

tina7729
18. dec 2011

@barbi_19 ja som na PN ako som sa dozvedela ze som tehu. ale najprv som bola u obvodnej s chrbticou a inak mam rizikove pracovisko.a teraz som uz u gynekologa az do nastupu na matersku

barbi_19
autor
18. dec 2011

..no prave..,pracujem sedave zamestnanie pri pc,robim do vecera cca do 18.30h.,kazdy utorok nadcasujem 1h.-2h.a doma som neskoro,som z toho vycerpana,nemam kedy si oddychnut,1x v mesiaci v sobotu robim..,preto som si dala PN od obvodnej aj kvôli nevolnosti,to by som nevedela predstavit,ze by som v praci stale chodila na wc-ko a domov ist neskoro bez oddychu..,a gynekologicka mi nechcela predpisat PN,a ze ma predpisat obvodna,ze je normalne ked mam nevolnosti a vracanie a neviem co si mam mysliet a som zvedava co povie obvodna..,hm 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre