Reklamácia topánok

dedra11
17. júl 2014

Ludia uz ste sa stretli s tym, ze vam predajca v ramci reklamacie na topanky odpovie: " Dobrý deň,

topánky môžete reklamovať, ale nebudú Vám vrátené peniaze lebo topánky boli nosené. Môžeme Vám ponúknuť výmenu alebo peniaze do virtuálnej peňaženky." ...

.. ako dostal ma vyrok "lebo topanky boli nosene" ! - to uz co je? Ako som strasne nahnevana a neviem co mam robit, nechcem od nich uz nic no luto mi je penazi :(
.. apropoo ... sandalky som mala obute len 3x mozno na jednu hodinu a remienky sa zacali trhat, neviem co mam caka na jesen, lebo zaroven som si kupovala aj topane na zimu - mozno po 2 razoch odpadne kozusina :D

.. a ted "babo rad" 🙂

klincek
17. júl 2014

@dedra11 narychlo z hlavy:
"Vazeny pan xy, topanky boli samozrejme nosene, nakolko su urcene na nosenie, je to ich ucel. Pouzitie veci v sulade s ucelom, na ktory bola urcena, nemoze byt v ziadnom pripade dovodom na odmietnutie reklamacie.
Obciansky zakonnik vam v pripade vady veci umoznuje vec opravit, resp. ju vymenit za rovnaku vec alebo (s mojim suhlasom) za podobnu, v sulade s jej ucelom. Ak oprava nie je mozna, resp. nebudem s vymenou suhlasit, ste povinny vratit mi peniaze. Zaroven vam davam na vedomie, ze v pripade neostranitelnosti reklamovanych vad (nemoznosti opravy) s vymenou za iny tovar suhlasit nebudem. Kladne vyriesenie reklamacie ocakavam v zakonnej lehote 30 dni. S pozdravom..."
Daju sa tam doplnit zakonne ustanovenia, to by som musela pohladat. Ale mozno postaci aj takto. A keby nie, tak tu mame SOI, nech na to nezabuda..

molka
17. júl 2014

@dedra11 ak ti topánky opravia, tak nemôžeš čakať vrátenie peňazí. Po tretej reklamácii tej istej vady už dostávaš automaticky peniaze.

slobodnabaculka
17. júl 2014

@dedra11 Nááá, povím ti jedno. Já jsem práve rešila podobnou situaci pred týdnem. Rozšlápla jsem si sandál jak jsem slízala po rebríku z pavlače, celý remínek jsem si rostrhla a šecky korále se mi rozsipali po podlahe a našla jsem jenom polovinu z nich. Ze sandála bila ruina, ale aj tak jsem to nevzdála a šla jsem do obchodu ve Vranove, kde jsem im päscú vihrozila, když nedostanu naspať peníze za sandále a stracené korále, tak budú mít prúšvich. Najprv vedúca kukala na mne jak zvadlá veverica ze stromu, potom kukla na sandál na pulte, lepčí povedané na to, co po nem zbilo a povedzela mi, že s týmhle mi nemuže pomoci, lebo to nevizerá ani na topánku. Ale když kukla opat na mne a vidzela, že to ve mne vre, jak teďkáj v tobe, tak zaspátkovala. Vrhla jsem se krok k ní a když jsem ji povedzela, že zavolám na nich obchodnú inšpekci, štátnu finančnú kontrolu, či odvádza dph, odvody za tú úbohu zamestnankynu, kerú viužíva v obuve za 150 eur mesíčne a pritom musí čmuchat denne tí umeliny a nemá tam ani okno. Naposled jsem ju varuvala, že to dám celé právnikovi, tak z vlastné peňaženky vitáhla 69,90 eur a nebolo treba spisuvat ani nejaké zápisnice bokem. Porád jsem si šla kupit nejaký žganec a nový pulóver na námescí.

natuska87
17. júl 2014

@slobodnabaculka zlato, Ty si kolkorocna zahoracka?

ushuaia
17. júl 2014

@natuska87 tak toto ma od zahoraka daleko... 😎

natuska87
17. júl 2014

@ushuaia Ta daj, ake to je lubive narecie?....

monicm
17. júl 2014

@dedra11 kedy si ich kupovala?

1.na reklamáciu ti ich musia vziať do dvoch rokov od kúpy aj keby traktory padali

2. do pol roka od kúpy sa každá vada považuje za výrobnú,takže bud ti ich opravia,alebo vymenia,alebo vrátia peniaze.

3.po pol roku to je už ťažšie,tam musíš dokazovať ty,že je to výrobná vada

4.často zaberá krásna formulka,pozrite,môžem sa obrátiť na SOI-ku,určite ma správne nasmerujú,ako formulovať správne svoju reklamácia,aby ste sa z toho nemohli vykrútiť

5.pre tú polročnú lehotu nekupujem zimné topánky vo výpredaji na jar či v lete,tam už s reklamáciou ťažko pochodíš,ale možno ju nebude treba (teda,ak si to kupovala u číňana a pod. tak................no ale to radšej nechajme tak )

dedra11
autor
17. júl 2014

@klincek
@molka
@monicm ... dakujem, za vase reakcie 🙂 ... topanky som objednavala cez net v marci tohto roku.
Cely den som sa im snazila dovolat a podarilo sa az v poobednejsich hodinach .... troska som sa "rozcertila" a pani mi nahoniec povedala, ze aby neboli ziadne komplikacie, mam ich poslat doporucene aj s c.uctu a vraj mi preplatia aj postovne 😝 .... tak nakoniec, to je ako so vsetkym, ze skusaju nas spotrebitelov a ked sa clovek ozve, tak sa najdu aj ine riesenia 😉 ... tak snad sa to vyriesi k mojej spokojnosti.
Topanky by som si rada nechala, pretoze sa mi velmi pacia, ale ako vazne ma nastvalo to, ze po 3 obutiach takato vada!

klincek
17. júl 2014

@dedra11 jasne, ked sa chce, vsetko ide..len skoda, ze sa clovek musi svojich prav takto domahat, mala by to byt samozrejmost.

niki101988
17. júl 2014

@dedra11 Nič si z toho nerob mojej sestre opakovane napísali, že topánky boli nesprávne nosené 😀
Ako ich mala nosiť jej nikto nepovedal, pani predavačka jej dávala číslo na reklamačnú komisiu a podobne.
Podotýkam kúpila si topánky s nápisom vychádzková obuv takže by mali vydržať.
Teraz som ich odniesla reklamovať znova ja do tretice, pani predavačke som dala prečítať celú stať o vychádzkovej obuvi a poprosila ju nech mi vysvetlí ako sa nosia lebo ak ich dá na ruky nohy jej omrznú

dedra11
autor
18. júl 2014

@niki101988 :D :D ... tak to je sila .... to je nieco podobne ... hmm podla vsetkeho sa maju nosit len v krabici 😅