Používame cookies. Viac informácií tu. OK
kakali10
27. feb 2019

@davido radsej si zavolaj, prehodi ti termin 🙂

fiafia
27. feb 2019

@davido zavolat na UP vysvetlit situaciu. V takomto pripade snad vymenia termin. Lekara by som nerusila kedze su strasne cakacky...

mogaa
27. feb 2019

@davido zbehni za tou pani čo ťa má na starosti a dohodni sa s ňou či môžeš prísť na iný termín + vysvetli jej situáciu....nemusia ti to uznať, nám na tom prvom hlásení na UP to jasne prízvukovali že pečiatka od lekára v deň kedy máš ísť na UP sa neuznáva.Prípadne si prehoď návštevu dieťaťa u lekára na iný den a hned po svojom vyšetrení choď na UP.

evittam
27. feb 2019

@mogaa Neuznava?! To je hlupost. A co ak ochories?! To ti tiež neuzná?

zuzka1.
27. feb 2019

samozrejme, ze sa uzna, to by som rada, na ktorom urade toto rozravaju, zavolaj alebo chod osobne, ak by chcela spisat zaznam uradny pani na urade, urcite ti vyhovie. Nema dovod preco by nemala, zdravotne dovody sa povazuju za vazny dovod, aj vysetrenie u lekara sa bezne akceptuje.

rora
27. feb 2019

@davido na toto iste som sa na upsvar nedavno pytala tiez tam akurat som na par tyzdnov a decka casto chore, ked sa nedostavis na svoj termin tak do 3 dní im treba oznamit kde si bola + doniest dokaz (priepustky), takisto ak ty ochories, treba ist normalne na pnku, pri zaevidovani o tomto nazaciatku poučaju.....

zuzka1.
27. feb 2019

upsvar ma svoje tlaciva na PN, rovnako pri PN treba dodrziavat liečebny rezim, na tlaciva o PN vam mozu potvrdit aj OCR

mogaa
27. feb 2019

@evittam @zuzka1 No nám to hovorili na UP na tom prvom stretnutí kde sa podávajú také tie všeobecné informácie - klasická PN sa uznáva ale papier že človek bol na vyšetrení v deň kedy sa mal nahlásiť nie - ak nemohol prísť na stretnutie z iných vážnych dôvodov - bolo to treba vždy nahlásiť vopred. Toto nám tam hovorili cca 3-4roky do zadu. Ale určite sa to dalo obísť ak sa človek dopredu nahlásil priamo k pani čo ho mala "na starosti"a povedal čo je vo veci - napr.to vyšetrenie na ktoré sú dlhé čakacie lehoty, dala mu jednoducho iný termín.

zuzka1.
27. feb 2019

@mogaa klasika priepustky sa neakceptuju, ale je to na zvazenie stale, PN tlacivko je aj na stranke uradu, lekari to bez problemu potvrdia, pokial vam referent urcuje termin a vy uz vtedy viete, ze mate nejake vysetrenie v dany den, povedzte mu a zmeni ho , inak si robi sam sebe robotu navyse a vam rovnako zbytocne behacky.

davido
autor
27. feb 2019

ďakujem za všetky odpovede ,radšej sa zastavím pred termínom návštevy osobne aby som sa vyhla prípadnému nedorozumeniu.Tlačivo na PN mám doma ,v prípade pn mi je to úplne jasné ,ale ja sa na PN nechystám ,len som chcela vedieť či akceptujú jednorázové pečiatky od lekára.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli