Vybavovanie dávky v hmotnej núdzi

kburgerin
30. jún 2012

prosim vas mam narok hmotnej nudzi som slobodna mam dve deti a byvam svokrovom dome a on byva v cinzaku a kolko by to bola penazi kolko by som dostavala a na socialke mi hovorila ze potrebujem vybavyt vyzivne na deti tak ako to je prosim vas

nadhera
2. júl 2012

V pase ma dve deti a pise, ze vsetky tri deti sa kupu v bazene. 😀 😀 😀 vesela babenka 😀

kburgerin
autor
2. júl 2012

@jennyka ano som chora na depresiu sa aj liecim nemozem sa tu ani vyrozpravat
@vefi89 tak sa mylim s tym pisanim na pocitaci
@jennyka preco ja som normalne tak co by si sa bala nechat deti pri mne su aj horsie matky alkoholicky drogovo zavisle a nepriznaju si to ja som si to priznala tu moju depresiu zo zivota tak co ma odsudzujes a ked soferujem auto a nespravim nehodu tak som relativne na tom dobre nerozmyslas

kburgerin
autor
2. júl 2012

@nadhera ano moja este mam na prazdniny jedno dieta tak co sa cudujes ty si vyskusaj byt stale s troma detmi

kburgerin
autor
2. júl 2012

@vefi89 studujem vs

kburgerin
autor
2. júl 2012

mile zienky uz radcej nevypisujte nic lebo ludia su otrasny vsetko len zavidia a neda sa nikomu verit uz nepiste nic

jennyka
2. júl 2012

@kburgerin nie nerozmyslam. zastavuje sa mi mozog ked to tu citam. a ak ti mam pravdu povedat tak ti ani neverim co to tu vypisujes. este som nevidela naruseneho cloveka studovat. to teba by mali studovat. ved v kazdej sprave pises nieco ine. uplny nonsens

kburgerin
autor
2. júl 2012

@jennyka no vidis studujem

kburgerin
autor
2. júl 2012

@jennyka ano moja vypisujem to hovadiny aby som sa zabavyla trochu ked nemozem byt medzi ludmi tak si tu vypisujem a bavim sa

lentilka29
2. júl 2012

@vefi89 ako ja mam VS a len pozeram na tie gram.chyby ked to citam co pise.... 😒 😒 😒

lentilka29
2. júl 2012

@kburgerin ZABAVILA

kburgerin
autor
2. júl 2012

@jennyka a niesom narusena ked a viem nieco aj soferujem bez nehody iba mam depresiu depresia a naruseny clovek je nieco ine lebo aj znami herci trpia depresiami a nehovoria im naruseny ...................aspon si myslim

kburgerin
autor
2. júl 2012
jennyka
2. júl 2012

@kburgerin lenze tu je ten problem ze nemyslis. tu sa nevytvaraju temy aby si sa zabavila ale aby ti pomohli... zabavat sa chod niekam inam. a neviem co je zabavne na tom robit zo seba hlupaka... 😀

megi1989
2. júl 2012

Nie v zlom, ale meno zakladateľky mi bolo akési povedomé, tak som sa naň mrkla ☹
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/5-rocnu-dceru-mam-zapisanu-v-pase-mozme-ist-do-grecka/
Dovolenka v Grécku a vybavujeme si hmotnú núdzu - pekné.
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/depresia-a-invalidny-dochodok/
Tu si pani vybavuje invalidný kvôli depresiám...
Len toľko .

kathynka
2. júl 2012

aj tuto temu zalozila ona: https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/unava-a-poporodna-depresia/
a to ma 2 skolakov...6 rokov mat poporodnu depresiu? 😝

sisaha
2. júl 2012

@kburgerin a to je ktora VS, ktoru studujes? napis mi prosim ta jej nazov...

martinkatinka
2. júl 2012

@kburgerin moja zlatá, ale štát ťa nemá živiť, štát ti má pomocť, ak potrebuješ, ale ty máš na to, aby si slušne žila priateľa....keby každý chcel od štátu pomoc, tak neviem kam dojdeme... v prvom rade má rodinu živiť chlap, kým sú deti malé a potom sa pridá aj žena a snaží sa nájsť si prácu....

mikynuska
2. júl 2012

@kburgerin
@kburgerin zlatko,prepac,ale ty si tak hlupa,ze uz nic horsie nemoze byt.O co ti ide? Podla mna si nie,ze zdegenerovana,to je moc.Ci? ,prepac,ale sa uz ozaj cudujem,ze ti tu uz aj zienky pisu komentare.Sa spamataj! A chod radsej na ten inv.dôch.,s tou tvojou hlavickou,budes mat pokoj aspon.KED MAS TAKE TAZKE TRAPENIE..

sisaha
2. júl 2012

@mikynuska ale no!!! zase taketo vyjadrenia si nechaj pre seba...Urcitu mieru slusnosti si tu zachovajme, ok?

kburgerin
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikynuska
2. júl 2012

Ja sa pochopitelne velmi ospravedlnujem,ale nie jej,ale nam-ci Vam.Nechapem takych ludi ako je ona? Co sa stazuje? Este aj na deti,ze su zle...,ako a preco? Ved to bude asi vychova.A ako co sa tyka tych penazi?! Chod do prace!! PRACA! Vies ,co to je? Ja som slobodna maminka s jednym krasnym malinkym chlapcekom,som sama,nebudem tu rozpravat svoj pribeh,lebo je to moje sukromie.Viem,co je bolest.Mne neplati nikto! Ani manzela nemam,nemam ani s polovice,co ty.! (co sa tyka prispevkov a pod)Ale za to pracu mam,uz od skoly chodim do prace a svojmu chlapcekovy dam vsetko ! Ze tazko mi bolo velmi a omnoho viac' sama som stale,ale mam mojho milacika.. A to je moj zivot..

danu
2. júl 2012

Diskusiu zamykam z dovodu urazok