Žiadosť o určenie otcovstva súdom

laurennela
4. dec 2015

Ahojte babenky nemáte náhodou ako napísať žiadosť o určenie otcovstva keď žiadateľom je dieťa 1 ročné ďakujem veľmi pekne súrne to potrebujem budem veľmi vďačná ak my niekto pomôže, 🙂

alenah31
4. dec 2015

@laurennela samo dieťa žiadať určenie otcovstva nemôže - jedine matka ako zákonný zástupca alebo úpsvar, ktorý bude dieťa zastupovať koná v jeho mene.

sissy27
4. dec 2015

@laurennela neplnoleté dieťa má vždy nejakého zákonného zástupcu a ten rieši takéto veci v jeho záujme...

laurennela
autor
4. dec 2015

Ved áno ja budem jeho zákony zástupca len na súde my povedali ze si mam napísať žiadosť doma a neviem to nikde nájsť ako sa to píše potrebujem vzor žiadosti babenky🙂

vika35
4. dec 2015
laurennela
autor
4. dec 2015

vika35 ďakujem veľmi pekne 🙂

lenka2741
8. dec 2015

Baby ahojte potrebujem radu.... otec maleho uz to bude 15.12.2015 treti mesiac co mi nezaplatil vyzivne.. neviem ci mozem ist az v januari na policiu alebo mozem este pred vianocami mu spravit krasne vianoce ako aj on nam... myslite kedy som dala zmenu styku z malym ci by mi to preslo??? Lebo preco on moze maleho vydat a pritom neplati? Ako nemozem jeho rodicia mi pomozu kupia mu veci ale ja potrebujem aj nájom platit.... dakujem za radu

laurennela
autor
8. dec 2015

@lenka2741 moja veľmi rada by som ty pomohla ale neviem