Používame cookies. Viac informácií tu. OK
inga93
8. nov 2019

ano, da sa 🙂 dr vam napise papier na zmenu pobytu pocas PN a ten odovzdate v socialnej poistovne

mogaa
8. nov 2019

@sandyka90 ale kontroly ti budú chodiť aj k mame, tak ak pôjdeš naspäť nezabudni si prehodiť opäť zmenu pobytu u doktorky....kontroly chodia aj cez víkendy aj večer aj cez sviatky....takže dodržiavaj liečebný režim ak nechceš prísť o PN

janynyna
8. nov 2019

Môj priateľ mal dve adresy. Jednu do a a druhú u našich.

sandyka90
autor
8. nov 2019

@inga93
@mogaa
@janynyna
Ďakujem za odpoveď, pokiaľ budem PN ostanem už u maminy ale keby sa to menilo,znova nahlásim
Takže by nemal byť problém keď dnes ma vypísali a začiatkom budúceho týždňa nahlásim inú adresu?🤔😔

inga93
8. nov 2019

@sandyka90 vobec to nebude problem 🙂 ja som pocas 4-mesacnej PN menila miesto pobytu asi trikrat 🙂 nikdy nebol ziadny problem, dokonca som vymenny listok od dr posielala mailom, nesla som do socialnej poistovne ani osobne 🙂 prajem vsetko dobre 🙂

sandyka90
autor
8. nov 2019

@inga93 Ďakujem krásne za uistenie a za info ☺️

matya12
9. nov 2019

@sandyka90 Ahoj, tak ako píšu baby, stačí to zmeniť a nahlásiť do sociálnej. Ale známa má rovnaký problém ako ty, žeby bola sama keď ie muž na tyzdnovky a tak má pn od pondelku do štvrtku na jednej adrese u rodičov a od piatku do nedele je doma s mužom.

simonecka008
9. nov 2019

Mam otazocku na Vas mamina ide na operaciu ... a chcem sa spytat ci je mozne ze si da do PN nahlasit aj moja adresa a aj jej ona byva cca odomna 50km.

sandyka90
autor
9. nov 2019

@matya12 v pondelok rano zavolam sestricke...mozno este neposlali papiere do SP...lebo asi aj dr a samozrejme zamestnávateľ posiela pn papier vsak?
A ked uz poslala dr tak dúfam nebude robiť problémy...
Mno moj muz robi aj cez víkendy, teraz do vianoc vela víkendov 😔a keďže sa mam šetriť...tuto samej mi nik nepomôže

Tu začni písať odpoveď...

Odošli